Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Kupuję u nich bardzo często.

W 2007r. kupiłem cymkę, która do teraz mi nawet służy.;)

Od tamtej pory kupowałem różne rzeczy: magazynki, kulki, rozładowywarkę do baterii, baterie, nawet swojego pierwszego shota. 8) Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu!

Ani razu się nie zawiodlem. Nawet wysyłałem do nich batkę do naprawy, standardową cymy i mi ją ładnie i tanio naprawili.:) Urwałem kabelek. :-P Zadzwonili, uprzejma obsługa, a co najważniejsze: szybka!:) Nigdy nie musiałem nie wiadomo ile czasu czekać na paczkę, zawsze szybko i sprawnie. Duży + dla Krakmana.:D

 

POLECAM ;-)

Link to post
Share on other sites

Witam jestem nowy na forum WMASG.pl. Mam pytanie co do sklepu taiwangun.com czy ceny są tam niższe z powodu braku gwarancji(?), czy w ogóle jest tam jakaś gwarancja na repliki. Jeśli ktoś już o tym pisał to przepraszam ale nie widziałem.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj o 15.00 zamówiłem replike m3 4000 kulek plecak xD i przyciemniane gogle. przyjdzie, to zobaczymy :D wcześniej zaoatrywyałem się w tanich militariach (wiem, popełniłem błąd, wybaczcie!! ;P) potem army shop w bb a teraz taiwangun. jak przyjdzie-zobaczymy :) wtedy kaś cuś napisze :)

Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam sklep. 2 repliki zamówione prze zemnie działają do dziś (Ak47 Cymy ma już 2 lata :-P ). Wysyłka zawsze bardzo szybka. Niestety ich odpowiedzi email nie są wyczerpujące ;-) . 2 miesiące temu byłem u nich w sklepie stacjonarnym, bo chciałem w mojej replice wymienić kilka rzeczy i wziąść repliki kolegów na gwarancje. Serwis na wysokim poziomie. Wymiana gumki HU i precki trwała max 30 min. Obsługa miła, kulturalna :wink: Repliki i kulki będę zawsze u nich kupował 8)

 

 

Teraz minusy: Kumplowi replika po zawiezieniu na gwarancje przyszła stosunkowo szybko(wysyłka została wstrzymana, ponieważ odesłałem im gogle GX1000 na reklamacje i chciałem by gogle wróciły razem z bronią). Paczka wróciła do mnie kurierem :lol: Ale co się okazała koledze repliki NIE NAPRAWILI :strach: a moje gogle znowu szlag trafił...

 

 

Podsumowując polecam Krakmana, jak pisałem powyżej będę zawsze się u niego zaopatrywał w repliki i kulki, natomiast gogli/okularków juz tam nigdy nie kupie. Może mam szczęście ale zakupiona replika od nich nigdy mi się nie zepsuła :-P

Link to post
Share on other sites

Dopiero jestem po jednym zakupie. Pistolet + dodatkowy magazynek + gaz. Wszystko ładnie, pięknie, ale po przyjściu klamki okazało się, że mam dodatkowy magazynek do innej wersji. Klikałem w maga w powiązanych produktach, a tam był błędny towar podpięty.

Sklep bardzo szybko wymienił mi na właściwy i naprawił błąd na stronie.

Dodać muszę, że chociaż na tel. to się nie mogłem dodzwonić, ale kontakt mailowy rewelacyjny !.

Link to post
Share on other sites

Do sklepu po replikę pojechałem osobiście, z łódzkiego i powiem jedno- nie żałuję :)

Gdy tylko tam wszedłem, nogi miałem trochę jak z waty, ale gdy zacząłem rozmawiać z jednym z Panów od razu minęło :D obsługa bardzo miła, Pan, ktory mnie obsługiwał cierpliwie wszystko podał, powiedział. Przegląd zerowy zrobiony, nowa gumka hop-up założona na miejscu :)

Jak najbardziej polecam.

Link to post
Share on other sites

no i tak jak się spodziewałem - wszytsko co zamówiłem zostało wysłane, wszystko sie zgadza, itd jedna rzecz mnie troche wkurzyła - całość była tak zapakowana, że dojście do tego wszystkiego zajeło mi 10 min :D każda z rzeczy była owinięta 2 razy w folie "z bąbelkami" :D hehe ale to raczej wielki plus dla tego sklpeu bo widać że na prawde pracują tam porządni ludzie :D jescze raz wielki PLUS :D

Link to post
Share on other sites

Sklep jest "super szybki błyskawica" nie to co inne sklepy..

Kontakt super po napisaniu maila po 10 min dostałem odpowiedź. :]

Fakt jak to przyszło to nie wiadomo jak się zabrać do otwierania, ;)

a co do gwarancji to chyba na wszystkie repliki jest 6 miesięcy jak nie pisze w opisie że np. 12 lub nie ma gwarancji.Ogólnie polecam ten sklep dla każdego kto chce mieć szybko replikę w domku :D

Link to post
Share on other sites

Polecam ten sklep.

 

Zakupiłem tam moją pierwszą replikę, realizacja niemal od ręki. Niestety nie było gogli, które zamawiałem, jednak ten problem został rozwiązany natychmiast - telefonicznie. Nie jak w innych internetowych sklepach - czekamy tydzień, aż przyjdzie towar lub załatwianie mailami przez 3 dni bo czegoś nie ma. Sprawa przedstawiona wprost i szczerze: nie ma gogli, co robimy? Czekamy, wysyłamy bez czy jakieś inne? Na drugi dzień cieszyłem się sprzętem :) Jedyny minus - sprzedawca dzwonił "natrętnie" w czasie mojego wykładu na uczelni :P

 

Na tle innych sklepów internetowych (ogólnie) obsługa TEGO sklepu wypada bardzo dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Ja u Krakmanów zamawiałem dwa razy wysyłkowo więcej szpeju i dwa razy pojedyncze zakupy robiłem na miejscu. Wszystko bez najmniejszych problemów.

 

Kupowałem raz m.in. kolimator RD40 i po przymierzeniu w domu do repliki postanowiłem zmienić na Aimpoint, dopiero po jakichś 3-4 dnia mogłem się udać do sklepu, ale bez żadnego problemu przyjęli go z powrotem i tylko dopłaciłem różnicę.

 

Dbają bardzo o klientów. Odpowiedzi mailowo dostaje się bardzo szybko, na telefon sprawdzają wszystko od razu, gdy się do nich przyjdzie można wszystko sobie sprawdzić i doradzą. Z chęcią się tam wraca po kolejne zakupy :)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

 

Kupuje u nich od dłuższego czasu sklep godny polecenia

1.Szybka dostawa towaru

2.Dobry kontakt

3.Wmiare niskie ceny

 

Niema unich tak dobrze

Kupiłem replike hk-416

i cos sie okazało

że bateria padała po 1-2godzinach

Małotego pojechałem do nich i co mi zrobili

Powiedzieli prosze poczekać

no to czekanie trwało 30min

potem wzieli replike treaz czekałem 1,5godziny

dostałem replike sprawdzam a tu na blokadzie singl a na singlu auto niebyło blokady spustu

 

Wkońcu zrobilibyłem unich 5godzi a jechałem 3

straciłem cały dzień

 

 

minusy

1.Olewają klijęta

2.Muwią że czegoś niezrobili a przychodzi z zerwaną plombą

3.Kłamią co do części do replik i do wyboru

4.jak sie robi tiunig to po 450fps tracimy grwarancje

 

 

 

Ogółem warto kulki kupić u nich i pierwsze wyposarzenie

 

 

Używaj interpunkcji i zwracaj uwagę na ortografię ! Jeśli masz z tym problemy zainstaluj sobie FireFoxa z słownikiem... Szmer.

Link to post
Share on other sites

Interesująca jest ta fala aprobaty względem Krakmanów. Tak samo jak zresztą ich 'przegląd zerowy'. Obawiam się, że to zupełna ściema, nawet nie trzeba się obawiać, że się człowiek ubrudzi smarem przy rozkładaniu dżirboksa, bo smaru często w dżirboksach oklejonych ich plombami .... nie ma ....

Jak dla mnie to sklep ten jedzie już tylko i wyłącznie na opinii.

Link to post
Share on other sites

Wysłałem do nich gnata na gwarancję, bo starł się przerywacz. Dostałe z powrotem po 2 tygodniach (kocham pocztę polską). W papierach niby napisane że wymienili dźwignię przerywacza i co? Strzelam i dupa. Na singlu mam auto. Chyba oleję te ich "gwarancję" i założę sobie porządny przerywacz G&G i tyle.

Link to post
Share on other sites

kupiłem od nich kilka replik, części itp. koledzy również, jest ok ale po reklamacji okularków 'Falan' pękniętych po teście, zmieniłem na STTI Czarne są ok 430fps z przyłożenia niewielka rysa ;], niby ok. Po tym wszystkim Panowie z Taiwangun'a zmienili zasady reklamacji wszystkich osłon oczu. (w razie uszkodzenia przez kulkę itp. reklamacji nie uwzględniają)

Co do zerowania, tuningowania replik, podejrzewam ściemę, mało smaru a przewody niskooporowe są normalnie tzn. aluminiowe. Zastanawia mnie fakt, że w M-kach stickery są naklejone na GB zaraz przy komorze Hop-up, hmm?? no cóż, ogólnie moja ocena 4 (dobra)

Polecam, lecz uważnie kupujcie

 

pozdrawiam - Szmoter vel. kosimazaki

Edited by kosimazaki13
Link to post
Share on other sites

Niestety, sklep się nie wykazał, stąd właśnie taka a nie inna opinia.

Zamówiłem w sklepie kulki i kaburę oliwkową. Wszystko było by ładnie, pięknie gdyby nie fakt że pomylili zamówienia i wysłali mi inną kaburę od tej która była w zamówieniu.

No ok, to jeszcze mogę zrozumieć, w końcu pomylić się może każdy.

Napisałem więc do Krakmanów z prośbą o wymianę. Odpisali że ok, wysyłka na ich koszt i w ramach rekompensaty dostanę kulki gratis.

Ok, niech tak będzie, wysłałem do nich z powrotem kaburę z prośbą o wymianę na tę co trzeba.

Minął tydzień i co otrzymałem ? Oczywiście tą kaburę co chciałem tylko że uszkodzoną a kulek wcale.

Piszę do sklepu aby wyjaśnić sprawę i otrzymuję odpowiedź że ponieważ oni pokryli koszta przesyłki to nie ma kulek. A kabura to w ogóle dziwne że uszkodzona bo wysłali całą.... Dziwna ta "rekompensata".

 

Moja opinia o sklepie uległa zmianie na gorsze, a kiedyś miałem taiwangun za całkiem porządny i solidy sklep. Teraz niestety zanim cokolwiek u nich kupię, lub polecę komuś ich produkt to porządnie się nad tym zastanowię ....

Link to post
Share on other sites

(kocham pocztę polską)

 

to nie wina poczty polskiej, a nadawcy ;) jeszcze nigdy mnie nie zwiodła, a 2 razy zdarzyło się że nie było 24 godzin jak wysłane przeze mnie m249 było po drugiej stronie polski u odbiorcy.

(ktoś ma wąty to na PW)

 

Na temat!

Sklep jako sklep super, ale jakoś mało wierzę w przeglądy zerowe.. mam wrażenie, że opierają się na naklejeniu plomb, nic więcej.

Po za tym oddałem karabin na gwarancję, ponieważ nie stykał na stykach co im powiedziałem!

Karabin odesłano do mnie gratis kurierem, więc nie musiałem po niego jechać do Krk, ale..

Karabin nie działał.. Gearbox w ogóle nie został wyjęty z repliki ani nie był rozbierany - (plomby nienaruszone, dżirbox był włożony tak jak go włożyłem, czyli specjalnie kabelki ustawiłem tak jak nie powinno być.

Co się okazało - na stykach był jakiś lakier czy coś.. straciłem gwarancję, ale przynajmniej działa..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...