Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ode mnie kolejny plus, panowie wprawdzie najpierw przysłali nie to co trzeba ( szacun za taką pomyłkę, trzeba się wysilić żeby nie zauważyć drobnej różnicy ;) ) ale po kontakcie mailowym wymienili, dosłali kurierem już to, co trzeba, i dostałem speedloadera jako rekompensata. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

+

 

ode mnie. Robię od czasu do czasu zakupy na taiwangun.com i zawsze byłem zadowolony. Sklep, wygoda obsługi, opisy, towar - bardzo fajne, obsługa i kontakt - zawsze na przyzwoitym poziomie, zawsze można się dogadać.

 

Wysyłka, pakowanie, transport - bez zarzutu, sprzęt był u mnie zawsze najdalej na 2 dzień po zamówieniu.

 

Z serwisu osobiście nie korzystałem, ale słyszałem dobre opinie i, co byc może ważniejsze, nie słyszałem złych, co się chyba liczy biorąc pod uwagę asortyment.

 

Pozdrawiam załogę ;)

Link to post
Share on other sites

A ja niestety musze dać minusa, zamawiałem do tej pory sporo sprzętu na taiwangunie i byłem zadowolony tak i z wysyłki jak i z serwisu. Niestety do wczoraj kiedy odebrałęm swoje mp5 CA, w paczce nie było instrukcji obsługi ani małego kluczyka ampulowego do regulacji niby drobiazg ale powinny być. Selektor ognia złożony niepoprawnie i krzywo przy strzelaniu słychać zgrzyty przy zębatce silnikowej. Może do tej pory nie przeszkadzały mi pewne niedoróbki kiedy zamawiałem u nich chińczyki ale po replice za spore pieniądze wymaga sie jednak więcej jak i od sklepu który ją sprzedaje. Skoro nie mają czasu żeby w natłoku zamówień przeserwisować porządnie sprzęt może powinni zrezygnować cłakowicie z "firmowych" replik i zająć sie masówką z chin co chyba jest polityką firmy bo zostało dosłownie kilka modeli replik z górnej półki w ofercie.

Link to post
Share on other sites

Cóż może małe sprostowanie, moja negatywna opinia wynikała głównie z jakości produktu który otrzymałem, mozliwe że w tym wypadku wine ponosi producent który zbiera dość nierówne noty w środowisku asg, co do pracy samego sklepu wysyłki jak i kontaktu z obsługą nie moge powiedzieć złego słowa.

Link to post
Share on other sites

Wysłałem do chłopaków z Taiwanguna replikę zakupioną w innym sklepie. Pogrzebałem w niej, jednak z grzebania jedyne co mi wyszło o zerwanie wtyczki przy silniku i niemożność złożenia z powrotem - poprosiłem również o przełożenie kabli na tył :D Kilka maili, i przesyłka poszła w zeszły czwartek. Szła do nich do równo tydzień. Wczoraj o 11 dzwoni serwisant i konsultuje się ze mną co się stało i na co ma zwrócić uwagę. O godzinie 14 telefon, że replika gotowa, podano mi cenę oraz poinformowano, że replika jeszcze tego samego dnia wyjdzie od nich kurierem. Dziś odebrałem pancernie zapakowaną paczkę, jestem bardzo zadowolony :D

 

POLECAM

Link to post
Share on other sites

To już moje trzecie duże zakupy i jest wprost idealnie. Nie dosyć, że wysyłka jest po maks. 2 godzinach od zamówienia, to chyba cyrograf z pocztą podpisali, bo ich przesyłki dochodzą do mnie w 2 dni (paczki "pobraniowe").

:twisted:

Kupiłem od nich g36c JG i był to chyba jeden z lepszych zakupów, wali niemiłosiernie, chociaż w sumie w chińczykach to loteria ale ich przegląd też chyba coś daje.

Ode mnie 5/5 :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Kupuję już od jakiegoś czasu wysyłkowo. Doświadczenia dobre. Co więcej, spotkałem się z pozytywnym podejściem do problemów jeśli się wyłaniały. Takie nastawienie oceniam jako szczególnie ważne.

 

Miłe poczucie kontaktu z profesjonalizmem. Byle się firma dalej doskonaliła i utrzymała to co dobre.

 

Nieco "przysłodziłem", ale warto wskazywać zalety.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Duży + za szybką reakcję na cokolwiek niezbyt miły incydent z ich udziałem przy zakupie (pomylenie towaru i bezpłatna jego wymiana niemalże natychmiast po poinformowaniu załogi sklepu).

Malutki minus za ten incydent. jakkolwiek wiem że ludzie a zwłaszcza sprzedawcy są omylni to nie mam o to do chłopaków pretensji. Zwłąszcza przy ilości zamówień via internet pomyłki sie zdarzają (co innego gdy kupuje bezposrednio na miejscu i by sie pomylili to mógłbym plunąć sobie tylko sam w brodę).

 

Zdecydowanie polecam za podejście do kupującego. Oby jak najmniej wpadek tego typu.

Link to post
Share on other sites

No cóż, ja (+brat) mieliśmy ze sklepem przygód kilka...

Pierwsze zamówienie (moje): M249 + jakieś duperele... Wszystko perfect...

Potem brat... MP5 PDW... Przyszło, fajnie.. Tylko że pęknięte body... Telefon do sklepu... No żeby przysłał fotkę tego pęknięcia... Wysyła... W poniedziałek dostał kompletna, nową część i jakiś badge w prezencie :) Duperela ale zawsze coś :)

Potem znowu ja. Drugie M249 + duperele... Paczka poszła nie tam gdzie trzeba.. Telefon do sklepu. Przeprosiny, natychmiastowa zmiana adresu dostarczenia.

 

Sumując: WIELKI PLUS. Sklep popełnia błędy jak pewnie każdy na świecie ale czuje się za nie odpowiedzialny i naprawia je jak może najszybciej i najlepiej.

 

Gorąco polecam.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio brałem znowu dwa AEG'i i wszystko ok.

 

Przy okazji - coraz fajniejsze akcesoria P&J. Wziąłem ma próbę dwie prowadnice (zwykła łożyskowana i vortex) i są bardzo fajne, a ponad dwa razy tańsze niż ich funkcjonalne odpowiedniki innych firm.

 

Przydałby się tani bore-up. W ogóle dlaczego nie montuje się ich od razu w stocku? W końcu koszt pewnie ten sam.

Link to post
Share on other sites

kolejne zamówienie ( dwójnóg, luneta, wkład do camelbacka i różne duperele ), i kolejny raz w 105 % zadowolony. Szybki kontakt, również telefoniczny w razie jakichkolwiek nieścisłości, przesyłka zawsze pancerna ( tutaj może powinienem dać minus, ile mnie zawsze czasu i nerwów kosztuje odpakowywanie :D ), w gruncie rzeczy przestałem się zaopatrywać u innych srzedawców, nawet jeśli na taiwangun mają drożej. Wg mnie najlepszy sklep w kraju,

Link to post
Share on other sites

Jestem po prostu zaszokowany profesjonalizmem tego sklepu. Moja M4 doszła ślicznie zapakowana i co najważniejsze przestrzelana i z zaliczonym przeglądem zerowym oraz zmienioną gumki HU (robota free) !!! Kontakt mailowy - extra sprawa.

Mówię jak poprzednik, chyba najlepszy sklep w kraju!

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zauważyliście ale zmieniła się nieco oprawa strony internetowej sklepu. Szczerze powiedziawszy to wolałem starą oprawę, przyzwyczaiłem się do niej. A teraz gdy przeglądam tą nową to jakoś nie mogę się przestawić. Wydaje mi się mniej przejrzysta od poprzedniej.

Ale to może tylko kwestia czasu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...