Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Zamówienia w tym sklepie to czysta przyjemność. Zamówiłem znajomemu G36C, potem na drugi dzień znajomy pomyślał sobie o latarce to mu ją zamówiłem. I tu miłe zaskoczenie! Rano dostaję maila od Pana Marka, że zamówienie zostało już zrealizowane i czy chcę wysyłkę latarki kolejnym zamówieniem. No to się dopiero nazywa o dbanie o klienta, korespondencja miła, bez stwarzania kłopotów. Dziękuję bardzo za udaną transakcję.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plus dla sklepu.

 

Niedziela wieczorem wchodzę na stronę, patrzę i widzę : JG Stubby Killer za 269zł. Grzech nie kupić. Więc zamawiam. W poniedziałek otrzymuję potwierdzenie, że paczka wyszła. Wtorek o 10.00 kurier przyjechał z przesyłką. Mały gratis w paczce, replika działa bez problemu.

 

Jak dla mnie 10/10 !!!

Link to post
Share on other sites

Serdecznie polecam ten sklep.

 

Zrobiłem zamówienie w piątek wieczorem (26.12), czyli było brane pod uwagę dopiero w poniedziałek. W ten właśnie dzień o 11.30 dostałem e-maila, że zamówienie zostało zrealizowane, paczka została wysłana o 17 i doszła do mnie we wtorek o 12.30.

 

Tak właśnie powinien działac taki sklep. Jeszcze raz polecam.

Link to post
Share on other sites

Hmm a mnie dziś chłopaki trochę zdziwili , status zamówienia ( patrzyłem 5 minut temu ) "w realizacji" znaczy się że właśnie pakują a rzeczona paczka była dziś u mnie ok 13 i to kurierem gdzie zamówienie było pocztą .

 

Nie żeby jakoś to mi przeszkadzało :mrgreen: i oczywiście + za niespodziankę .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No niestety ja dam minusa.

Zamówiłem shotguna drugą już sztukę pierwsza działała 6 miesięcy i sie rozleciała.

No dobra zamówiłem na drugi dzień przyszła czyli plus.

Strzelam sobie i po drugi magazynku coś się stało ze spustem.

Rozebrałem go i nie mogłem uwierzyć !

Części były w takim stanie jakby ktoś 100 lat go używał.

Porównałem z częściami od starego zepsutego shotguna, części z nowego był zardzewiałe jedynie co sie nadawało do użytku to tłok.

No dobra zamieniłem części i hula lecz gdybym nie miał zapasowych to 50 zł w błoto ;/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to czas abym ja wrzucił parę kamyków do tego ogródka:-), moja przygoda z Taiwangunem zaczęła się z miesiąc temu, 1 zamówienie na 1100 zł za pobraniem błyskawiczne, wielki +, drugie zamówienie z przelewem na konto 1785 zł długo trwało ( tydzień) ,ale w końcu dojechało :-) mały +,

No a teraz będzie jazda: jedna z replik, którą kupiłem okazała się być niesprawną, niestety wcześniej nie będąc do końca świadomy regulaminu reklamacji zniszczyłem orginalny karton....wysłałem meila z pytaniem co mi biednemu czynić wypada i szok, nie mija godzina meil zwrotny z infem: OPAKOWANIE TO NIE PROBLEM, PROSZĘ WYSŁAĆ I DOBRZE ZABEZPIECZYĆ........, a teraz najlepsze REPLIKĘ WYSŁAŁEM KURIEREM W CZWARTEK, DOSTALI W PIĄTEK W PONIEDZIAŁEK OK. 12 DZWONI KOLO Z KRAKMENA I MÓWI BROŃ NAPRAWIONA, MAGAZYNEK WYMIENIONY, DZISIAJ WYSYŁAJĄ MI SPRAWNĄ REPLIKĘ co z kolei wywołało u mnie nieodpartą chęć napisania tego postu, ponieważ uważam,że poważne podejście do klienta jest warte tego. WIELGACHNY SZACUN i PLUS DLA KRAKMENA

Link to post
Share on other sites

Jeden wielki zbiorczy PLUS za całokształt.

 

Kupowałem u Nich Repliki i masę innych różnego rodzaju dupereli.

 

Kupowałem na raty, płaciłem przelewem, a także za pobraniem.

 

W każdej konfiguracji wszystko było w jak najlepszym porządku. Super kontakt, ekspresowa wysyłka i paczka mogąca wytrzymać wybuch granatu :-)

 

Jedyny minus to walka z rozpakowaniem pancernej przesyłki :-) :-) :-)

Link to post
Share on other sites

Wielki plus dla sklepu :-P Jestem pod wielkim wrażeniem, może opisze dokładnie sprawę. Chciałem zamówić u Nich m249 które akurat było na promocji, jak to bywa najpierw wcześniej parę razy się zastanowiłem, ostatecznie wszedłem na stronę sklepu żeby dokonać zakupu i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się że promocja właśnie się skończyła... Rozżalony i zawiedziony napisałem maila do sklepu bez większego przekonania że sprzedadzą mi tą replikę po promocyjnej cenie. I następnego dnia (sobota) wielkie zaskoczenie, sklep odnowił promocje o czym zostałem poinformowany i zaproszony do zakupu. Oczywiście dłużej tym razem nie zwlekałem. Nie wiem czy sprawił to mój mail czy coś innego w każdym razie SAW jest już w moich rękach a promocja trwała jeszcze przez weekend. Oczywiście szybka i bezproblemowa wysyłka jak to w standardzie tego sklepu. Zostawiłem już u nich wieeeele kasy i paradoksalnie niezadowolony byłem tylko z repliki CA. Cóż dodać więcej. Polecam!!!

Link to post
Share on other sites

Zauważcie jedno. Krakman sprzedaje "Chinole" ale bardzo rzadko się zdarza by ludzi emieli z nimi problemy...

Z tego co przeglądałem asortyment, na stanie mają głównie "te lepsze chinole" :)

 

Widać że się starają i bardzo cieszy fakt że szybko odpowiadają na maila i dzieki zmiennym statusom zamówienia, klient wie co sie dzieje...

 

No i rabaty...

Link to post
Share on other sites

Dam jeden wielki + za całokształt

Nigdy nie miałem problemu, zamawiałem już u nich kilka replik i sporo sprzętu, tylko raz wysyłałem na reklamacje, zamówienia są robione w mgnieniu oka, odpowiedzi na mail błyskawiczne i obszerne, przesyłki pancernie zapakowane.

Nigdzie indziej nie kupiłbym chińskiej repliki. Mimo kryzysu i wysokich cen lepiej jest dopłacić i mieć pewny towar.

Szczerze polecam sklep

Link to post
Share on other sites

Nie mam nic do sklepu ale jest to jeden z pierwszych do których dotarł kryzys. Spójrzcie na ceny...

 

Już ceny wróciły do normy w miarę, przynajmniej niektóre repliki. ;)

 

Bardzo dobra obsługa, zamówienie złożyłem w niedzielę (wczoraj) wieczorem, w poniedziałek (dzisiaj) po południu już do mnie jechała, pewnie jutro już będzie. ;) także zobaczymy co z przesyłką, ale nie spodziewam się żeby było coś nie tak. ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety wielki minus. Sklep TAJWANGUN prowadzony przez Firmę KRAKMAN s. c. zaczyna zmieniać w diametralny sposób swoje podejście do klienta (jak dotąd byłem zadowolony, jestem Ich klientem trzeci rok i zostawiłem u Nich około 25 000 zł)!

Primo - ceny w tym sklepie ostatnio "szaleją", często wyprzedzają przodujący dotąd SPECSHOP, bez uzasadnienia jakością lub "marką" repliki.

Secundo - przeprowadzone przez firmowy serwis tuningi nie gwarantują, że replika będzie w ogóle strzelała, przykład: tuningowana przez serwis KRAKMAN s.c. replika G-36 [JG], przy "rozkręconym" hop-upie po prostu "wysypuje" kulki z lufy, przy "dokręconym" na maxa, pierwszy strzał jest "pusty".

Tertio - odmawiają udzielenia jakiejkolwiek gwarancji na tuningowaną broń, co może sugerować, iż sami uważają, że serwis jest co najmniej "mierny". Przy okazji - jako prawnik - wyjaśniam, że każdy nowy towar sprzedany podlega gwarancji, a jej "nieudzielenie" nie rodzi żadnych skutków prawnych, dochodzenie praw na drodze sądowej daje 100% wygranej!

Quatro - na ostatnie zamówienie i tuning czekałem dwa tygodnie!

Przykre ale prawdziwe - dotychczasowy wysoki profesjonalizm TAJWANGUN znalazł się na równi pochyłej :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...