Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogonczyk nie zgodzę się z tobą. Ich serwis jest bardzo dobry. Ja swoją CM wysyłałem do nich na gwarancji, naprawa gwarancyjna i wymiana głowicy tłoka i sprężyny. Kontakt Mailowy z nimi na wysokim poziomie.. nie zwlekają, odpisują ;). Po otrzymaniu repliki-dobrze skręcona i co najlepsze wyregulowany selektor ognia ;].Paczka dobrze zapakowana- prócz foli z bombelkami którą ja dałem wysyłając do nich, z powrotem jak odsyłali było podwójnie owinięte O.O Fakt paczki to wysyłają "pancerne" (wysyłałem ją w zeszłym roku).

 

I teraz aktualna rzecz a mianowicie kryzys. Naprawdę dotkną on ten sklep. CM031 kosztowała w 2008r. (przez cały czas) 329zł a teraz o ile pamiętam ok. 408zł.

 

A więc ogółem obsługa na wysokim poziomie tylko obecne ceny replik zwalają z nóg...

Tyle.

Łukasz..

Link to post
Share on other sites

Co do sklepu wydałem u nich już około 4 tysięcy PLN. Żadnego, ale do nich nie mam wszystko full profeska każda replika działa do dziś.

 

Kontakt telefoniczny, meilowy jak serwis stoi na najwyższym poziomie jest to przykład dla innych firm.

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Link to post
Share on other sites

Internet: :uśmiech:

 

Wszystko ok :)

Paczki pakowane solidnie w folie bombelkowe i na to jeszcze kartonik :)

I oklejone firmową taśmą więc nie ma możliwości kradzieży :D

Obsługa pomaga we wszystkim nawet nie związanym z ich sklepem :D

 

Kraków: :wink:

 

Nigdy kur... nie wierzcie stróżowi który tam jest!!!! :wink: :wink: :wink:

 

...ZABAWKI NIE CZYNNE NIE MACIE CO IŚĆ.... :poddanie:

 

Wracam do domu wchodzę na stronę nic nie pisze że w sobotę nie czynne..

Zadzwoniłem i mówią że jest ich mało ale jest otwarte!!

 

Tego samego dnia już jechać nie zdążyłem dla tego pojechałem w poniedziałek.

Już nawet nie zwracałem uwagi na tego stróża..

Samo znalezienie sklepu nie jest takie łatwe :D

bo trzeba trochę przejść no ale ukazał się w końcu ich budynek..

Wchodzę do środka.. Klimat jak z jakiejś miejscówy gdzie się strzelamy :D

Czy źle?? Nawet fajnie :D

 

Sklep hmm bardzo dobra i kompetentna obsługa

Przede mną w kolejce stali jacyś Rosjanie kupując chyba cały sklep :D

No ale w końcu się doczekałem na Pana "Konana" z servisu :D

Kupiłem gumkę HH wymienili szybko nawet w mniej niż mówili (<25min)

Zdążyłem za ten czas pooglądać ich ścianę "płaczu" <gabloty z replikami>

 

No po prostu sklep super szybka i kompetentna obsługa :D

Servis też super :)

 

Polecam sklep :)

 

PS: Przyjeli kiedyś replikę mojego kolegi po mimo braku papierów z gwarancji!

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites

Sklep prawdziwa profeska. Zamawiałem(dosyć dawno już) i wszystko pieknie zapkaowane, z papierami. Po prostu fuul service.

Kontakt meilowy znakomity. Kiedy nie napisać w ciągu 24h (tak ja zawsze otrzymywałem odp.) nadchodziła odpowiedź.

Sklep naprawdę warty polecenia.

Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie, tym razem ojciec był w Krakowie więc odebrał osobiście i jeden zgrzyt - prosiłem o montaż gumki, przyszła w oryginalnym opakowaniu. Cóż, detal, ale jednak jak sie człowiek nie zna na rozkręcaniu repliki to po co ma kombinować... Mimo wszystko, jak zawsze Krakmani - duży plus.

Link to post
Share on other sites

Kryk - Oni zamontowali Ci zamówioną gumę do repliki, a starą wsadzili do opakowania po zamówionej: )

Mój kolega tak miał, ale e - mail i kilka strzałów rozwiało jego wątpliwosci.

 

Pozdrawiam.

 

A co do sklepu, to wydałem u nich ponad 1k i z kazdego grosza tam wydanego jestem zadowolony. Coś dorzucic...? Myślę, że nie trzeba...

 

;-)

Link to post
Share on other sites

Więc tak...

Jako że w Krakowie mieszkam wszystkie "bieżące" zakupy robię u Krakmanów (kulki, gaz, gumki HU i inne drobiazgi).

 

Wrażenia mam mieszane... Czasami obsługa jest ekspresowa i miła a czasami ucina sobie pogawędki z klientami (nie na temat zakupów bynajmniej) a kolejka rośnie... NO ale, bywa. W kazdym razie zawsze w końcu dostaje to o co mi chodzi :).

 

Z ich serwisem nie chcę mieć do czynienia niestety. Oczywiście zdaję sobie sprawę że znane mi przypadki z pewnością są jedynie incydentami a nie normą ale jednak... Zacznę może od mojej jednej historii z ich serwisem. Otóż kiedy stałem się dumnym posiadaczem VSR oczywiście zachciało mi sie preclufy. Kupilem wtedy też lufę zewnetrzną, dłuższą. Więc zapakowałem guna do pokrowca i wio do krakmana... Tam zapytałem jaka lufa (tzn długość) podejdzie do VSR z tą (tu pokazuję) lufą zew. Powiedziano mi że 650mm wiec poprosiłem. Przyniósł i już widzę że za długa. No więc przyniósł 510 ale też za długa i na końcu 430mm. W końcu dobra. Ale nie mam pretensji, VSR a już z taką lufą z pewnoscią nie jest popularnym sprzetem. Więc poprosiłem o zamontowanie na miejscu (części kupione u nich montują za darmo). Serwisant wziął mojego guna na zaplecze a ja sobie czkałem oglądajac gablotki. Po 15 minutach prosi mnie do tego warsztatu na zapleczu gdzie widzę rozmontowaną VSR i sie mnie serwisant pyta czy potrafie to złozyć z powrotem. Potrafiłem, złożyłem, zawiozłem do domu a niesmak pozostał.

 

Druga, już drobniejsza historia przytrafiła mi się kiedy wymieniałem gumkę w mp5PDW. Zawiozłem do nich samą komorę HU z lufą żeby było mniej grzebania. Po zakupie gumki dowiedziałm sie że niestety nie zamontują.

 

 

 

To są moje dwie jedyne przygody z serwisem krakmana. Za więcej podziękuję zwłaszcza że grzebanie w gunie sprawia mi radość :). Niemniej wielu moich znajomych z ich serwisu jest zadowolonych więc nie przekreslam.

Link to post
Share on other sites

Dorzucę kolejny kamyk do ogródka TaiwanGun.

 

Niedziela 15.03 20:21 - zamówienie (replika, parę części do tunningu bebechów i kilka innych dupereli)

 

Niedziela 15.03.20:28 - przelew na konto

 

Poniedziałek 16.03 11:00 - telefon z serwisu w celu ustalenia szczegółów przeróbek

 

Poniedziałek 16.03 14:21 - mail z info o wysyłce towaru

 

Wtorek 17.03 15:01 - kurier z paczką melduje się u mnie.

 

Jak dla mnie ogromny plus.

 

PS. JESZCZE WIĘKSZY PLUS ZA:

 

W swojej nieskończonej głupocie i rozkojarzeniu zamówiłem stalowe ślizgi 6mm do repliki, która już takowe posiada, ale oczywiście jakoś to przeoczyłem. Serwis zamiast potraktować to "lajtowo" i wysłać mi je twierdząc, że zamontowali, podczas rozmowy telefonicznej mnie o tym poinformował i zamiast sprzedawać mi do niczego niepotrzebne łożyska zaproponowali wybór czegoś innego w tej cenie. Co prawda świat by się nie zawalił, bo to tylko 30 PLN, ale dobre wrażenie pozostanie na długo.

Link to post
Share on other sites

Trzecie zamówienie u Krakmena i ponownie tylko chwalić mi pozostaje:

1. Poniedziałek telefon do sklepu i pogadanka z serwisantem na temat zakupu repliki i jej tuningu - nikt nie naciągał na zakup niepotrzebnych części, rzeczowo wyjaśnił co lepiej kupić zamiast mojego pomysłu

2. Wtorek-zamówienie

3. Środa -meil-zrealizowano, meil wysłano

4. Czwartek mam moją SR25 u siebie

Paczka jak zwykle pancerna, jakieś gadżety .... podejście do klienta robi wrażenie, ja polecam :lol:

Link to post
Share on other sites

no ja juz pare razy robiłem u nich zakupy....

Ogólnie jestem zadowolony ale...

Ostatnio kupiłem kulki 3000szt 0.28, wydawało mi sie ich mało w opakowaniu, więc nie otwierając opakowania postanowiłem zważyc....

wyszło 540 gr!! - przy najbliższej okazji oddam im te kulki

 

2 sprawa - kupiłem zębatki i sprężyne, w domu spojrzałem na paragon, a tam

Magazynek długi: -219,00zł

Mag pul: -65zł

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc sklep taki sobie obsługa z reguły miła oprócz pewnego wysokiego pana , który najchętniej przesiedział by pracę na zapleczu i nie patrzył na klienta bo najwyraźniej go to denerwuje , co do replik zależy na jaką trafisz może być bardzo dobra i nic się nie psuć a może być beznadziejna (częściej jednak jest ta 2 opcja) serwis ich też nie jest wyśmienity na wymianę gumki hop-up czeka się aż 3 dni co w domu robi się w 15 min. Rzeczą do której nie mam zastrzeżenia są low-capy P&J tanie metalowe i dają rade (tylko trzeba je trochę skleić izolką bo lubią wypadać) no i kulki też mogą być xD Ogólnie widać że asortyment chiński.

Link to post
Share on other sites

A ja właśnie naciąłem się na lowcapach PJ. Kupiłem w zeszłym tygodniu 4szt. I po sprawdzeniu na strzelance dzisiaj się okazało że w gniezdo wchodzą tylko dwa. Pozostałe dwa są zbyt grube/długie/niewymiarowe i nie daje się ich rady wcisąć do karabinu. Co gorsza testowałem na ok 10 emkach i do żadnej nie wchodzą :/ No nic - będę dzwonił do chłopaków z tym problemem ;) Niemniej polecam sklep bo we wtorek wysłali a w czwartek miałem paczkę ;)

Link to post
Share on other sites

Polecam

W sumie kupiłem od nich już 5 replik i jestem zadowolony . Owszem , jak to w rzeczach wytworzonych parez żółte łapki zdarzają się czasem awarie (zresztą gdzie się nie zdarzają :-F ) , ale serwis nadrabia ten mankament z nawiązką. Definitywnie polecam !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przeglądam temat i widzę, że większość opinii o tym sklepie jest pozytywna. Postanowiłem dorzucić coś od siebie.

 

Jakieś 2 tygodnie temu wysłałem na naprawę gwarancyjną replikę L85A1. Wczoraj eLa zawitała w moje skromne progi. Otwieram karton, wyciągam kartę gwarancyjną, czytam że naprawiono włącznik prądu, sprawdzono komorę hop-up, wszystko ładnie pięknie tylko Panowie z tego sklepu zapomnieli o jednej rzeczy... zapomnieli mi naprawić replikę. Karabin jak nie działał, tak nie działa. W moich oczach Krakman stracił bardzo dużo (robiłem już u nich zakupy), bo to jest chyba jakaś kpina, żeby wysyłać trupa i dostać... trupa. Wysłałem rzecz jasna stosownego maila, jestem ciekaw odpowiedzi...

Link to post
Share on other sites

Moi 3 koledzy tam kupowali i kupują (głównie kulki ;).

Bardzo miła i szybka obsługa. Solidne rzeczy, w miarę tanie. Myślę że to dobry sklep i warto w nim zamawiać rzeczy. Co prawda ceny znacznie podskoczyły, ale dalej są jednym z tańszych i solidniejszych sklepów z ASG w PL.

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest takie:

 

NIE POLECAM KUPOWANIA REPLIK W TYM SKLEPIE!!!

Zamówiłem u nich SIGa 550, otwieram pudło wyjmuję replikę, a tu się okazuje że szlak trafił gwarancje bo zerwana była plomba gwarancyjna!!!

Teraz twierdzą że to nie ich wina, dzisiaj po ich odpowiedzi rozkręciłem replikę według opisu kolegi KLuza i okazało się że po takim rozkręcaniu plomba przerywa się na 2 części , a u mnie była przerwana już przed wysyłką do mnie.

Link to post
Share on other sites

Witam sklep naprawdę godny polecenia.

Kupiłem u nich replike i kulki za 350zł.

Zapłaciłem przelewem.

Przesyłka doszła ekpresowo do repliki nie mam żadnych zastrzeżeń.

Największym plusem jest kontakt prawie wszystkie odpowiedzi dostałem na drógi dzień. Niektóre nawet po 20 min. Pytałem się ich o replike o przesyłe itp.

Na wszystkie maile odpisali

 

Tak więc TaiwanGun to naprawde dobry sklep polecam go wszystkim :-P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...