Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS (RK10) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi się wydaje że nie bo aluminium z jakiego jest zrobiona lufa zewnętrzna jest dość wytrzymałe a to element z nie aż tak wielkim naciskiem na wytrzymałość no chyba ze masz zamiar walić nią po drzewach czy coś. Ja mam PBS'a ze stli własnej roboty i problemów nie ma :) a zanim znajdziesz wersję S to ho ho ho

Link to post
Share on other sites

głupio mówic, mi pękła komora hu więc nie mam wyboru. :P

 

@RADOMASTER, o ile na pewno tylko to, to dokup tylko tą częśc.

koszt nowego gb to oko 250zł

 

niedawno robiłem morfologię gb, zębatki i zęby tłoka bez większych śladów zużycia (przebieg oko 4-5k) i ku mojemu zaskoczeniu, w środku jest łożyskowana prowadnica sprężyny, całośc złożyła się bez żadnego stęknięcia, weszło idealnie. Tak więc, co do spasowania miałem szczęście :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Moje pikne Rk10s :)

 

 

 

Ps.Miałem to samo z kolbą ale w odwrotną stronę była za luźna wystarczyło dokręcić po same jaja i wszystko ładnie gra ;)

Drewienka oryginalne wywaliłem ponieważ są tragiczne teraz siedzą z prawdziwka i wyglądają przepięknie ;)

 

Pozdrawiam napaleńców AKMS'ów

Link to post
Share on other sites

powiem tak ... nie kombinuj za bardzo ... lufa i gumka ok ale dobrze dopasuj całość . Ja na wymieniałem się bebechów i przez ok. 8 miesięcy tylko miałem nerwy bo nie chodziło jak trzeba no i sporo kasy wydałem ehh... ale wreszcie dałem radę i mam ponad 500 fps ale jak mówię zostaw stoka bo tylko potem same kłopoty są ...

A co do GB to jestem pełen podziwu że po ostrych modyfikacjach trzyma się jak pancerny hehe

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...