Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Jakiego producenta gaz będzie najlepszy do tej repliki?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Taki żeby się dało napełniać magazynki i się rozprężał podczas strzału... :icon_biggrin:

Obojętnie, najlepiej najtańszy czyli porządny Propan ze sprawdzonej stacji, lub GG.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

W mojej replice element 50 dostał luzu. Można obrócić nim delikatnie w prawo i w lewo.

Jak to usunąć?

Dokręć tą śrube z tyłu buffer tube, jeśli sie nie da to wykręć, wkręć bardziej do tej rurki i dokręć do lower receiver.

Mam nadzieje że dobrze mówie, mi to pomogło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie ponawiam pytanie które było wcześniej zadane ale nikt nie odpowiedział bo się zaczęła dyskusja o magach stanag.

 

 

Czy ktoś ma nową wersję bolta? Jak się sprawuje? Czy warto brac do niej od razu jakieś zapasowe części ?

Link to post
Share on other sites

Pisałem już, nowy bolt to syf z malarią, wyrabiający się bolt stop i problemy z bolt catchem oraz nozzlem, w żadnym wypadku nie zmieniać bolta v1 na v2. Trzeba czekać na hybrydowego bolta v1/v2 od cradle airsoft, ponoć już na dniach będzie.

Link to post
Share on other sites

Pisałem już, nowy bolt to syf z malarią, wyrabiający się bolt stop i problemy z bolt catchem oraz nozzlem, w żadnym wypadku nie zmieniać bolta v1 na v2. Trzeba czekać na hybrydowego bolta v1/v2 od cradle airsoft, ponoć już na dniach będzie.

A samo cradle działa? Bo mam tą uszczelke z bolta v1 do zmiany, wygląda jakby ją pies pogryzł i myślałem czy by nie wymienić tego, albo zmieniać bolta na tą nową wersje, przy okazji bym w zestawie miał bolt catcha który mi poszedł... Czy istnieje możliwość zwiększenia odrzutu w tej replice? Raczej nieliczyłbym na firmowe rozwiazania, tak tylko pytam :)

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Cradle działa i ma się dobrze, t_hum cały czas jest aktywny na Arnies, po prostu dla niego Cradle Airsoft to swoisty dodatek do innej działalności którą prowadzi/współprowadzi i priorytet czasu maszynowego jest dla firmy matki, a nie dla zabaweczek ;). Odrzut da się zwiększyć instalując nowego bolta, natomiast imho nie jest warta skórka za wyprawkę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak, ja.

 

Fastmagi chińskie. Bez problemu siedzą. Aczkolwiek nie polecam noszenia gdy 2 fastmagi sa zlaczone ze soba. Thermoldy sa nieco szersze przez co scianka fast maga lapie wiekszy kąt i wygląda to mniej wiecej tak \ |

Link to post
Share on other sites

Szczerze to opcja gibania się bardziej zależy od tego na jakim Molle będą wisiec. Wiadomo że paski molle czasem mogą byc nieco ciasniej/luzniej naszyte.

 

Generalnie to ja z fast magow na udzie zrezygnowalem przy uzytkowaniu tych magow. Mimo ze sie trzyma, to ta niepewnosc byla ze mag moglby wypasc bo zamiast naciskac na cala powierzchnie maga, to byl uciskany tylko w jednym miejscu gdzie zaczyna sie robic szerszy przez swoja konstrukcje.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem części od KJW w mniej niż 1 dzień... dzisiaj rano mi odpisali i wszystko ustaliłem. BOK gunfire nie odpisuje już 3 dzień więc ich olałem też tak jak oni mnie i nie kupuje aega tylko gaziaka sobie zrobię ^^ Wysyłka całe 3 $...

 

 

Nath gdzie można znaleźć jakieś postępy odnośnie tego hybrydowego bolta? Bo szukam i nie potrafię nic znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...