Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ostatniej niedzieli sprawdzałem moc mojej emki.

Konfiguracja: M4 V2 (nowy bolt set); lufa Falcon 509mm; guma HU Falcon; GG GFC; kulki 0,2g PJ; temp. 14*C.

Chronograf pokazał 434 FPS.

 

W tą niedzielę zrobię kolejny pomiar, tym razem na GG GFC i czystym Propanie.

Edited by HansKloss
Link to post
Share on other sites

Fpsy w swojej mierzyłem raz wyszło 449 bolt v2 gumka flacon zielona, lufa stock (wersja cqb z krótką lufą) temperatura była wysoka 22-25. Jednak ostatnio zauważyłem, że hopek dziwnie działa mam zrobiony tdc jak ustawiłem na początku strzelania było ok, a pod koniec strzelanki kręcił mocno w górę co najgorsze w trakcie przerwy pomiędzy rundami jeszcze ustawiałem. Nie wiem czy to jest wpływ wzrostu temperatury? Używałem gazu abbey brut sniper i kulek 0,3 gg. Zmiana kulek na 0.4 albo 0.36 ma sens?

Edited by Potfurr
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Ostatnio korzystając z promocji na militaria.pl zakupiłem emkę od kjw. Czyszcząc wszystko ze smaru zauważyłem, że w mojej wersji V2 jest cały bolt carrier z cylindrem i dyszą z wersji 3. Cała reszta jest V2, instrukcja jest V2, a boltcarrier z cylindrem jest V3.

Ktoś ma jakiś świetny patent na montaż sprężyny odpowiedzialnej za powrót cylinderka ponieważ w wersji V3 sprężyna nie wystaje z cylindra. Zaczepia się ją bezpośrednio do kołka, nie ma tego elementu jak w V2. Sposób ustalania cylindra jest też inny, ustala go się dwoma imbusowymi śrubkami a nie prowadzeniem z boku jak w V2. Wygląda na to, że dostałem jakąś hybrydę. KJW odpisało mi, że wersje które posiadają bolt v3 mają również inną prowadnicę kolby, już bez insertu. U mnie insert jest a prowadnica nachodzi na niego. Nakrętka prowadnicy jest za to na dużego imbusa i nie ma tam płaskiej bruzdy.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do osób co robili zamówienie u KJW, Wysyłając im pieniądze za zamówienie zaznaczacie płatność za usługi/ towar czy wyślij pieniądze znajomym/ rodzinie? Wydać się to może głupie ale wolę zapytać, szczególnie, że pisali mi, że adres mam podać w komentarzu do przelewu. Wybierając zapłać za usługę/towar adres wysyłki dodaje się sam.

Czekam na odp.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...