Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ok, doszło większość części do mojej emeczki (lufa 509 falcon) no i patrze że mam dziwny problem. Tu mi skręci w prawo, tu w lewo a tu poleci prosto :icon_biggrin: O ile poleci prosto to jest super(strzelam na kulkach .4g) :teeth: No to do sedna...

Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym 1 stopniowym naciskiem. Co jakbym wypiłował ten cypel na gumce a w miejsce niego nakleił kawałek podłużnego kawałka oringa. Wtedy chyba będzie naciskało na większym obszarze, może będzie lepiej. Co sądzicie?

 

Swoją drogą dojdzie do mnie nowa gumka HU, może ta stara jest jakaś nie wiem, wyeksploatowana? Ale nie widziałem żadnego uszczerbku na jej zdrowiu.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Ok, doszło większość części do mojej emeczki (lufa 509 falcon) no i patrze że mam dziwny problem. Tu mi skręci w prawo, tu w lewo a tu poleci prosto :icon_biggrin: O ile poleci prosto to jest super(strzelam na kulkach .4g) :teeth: No to do sedna...

Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym 1 stopniowym naciskiem. Co jakbym wypiłował ten cypel na gumce a w miejsce niego nakleił kawałek podłużnego kawałka oringa. Wtedy chyba będzie naciskało na większym obszarze, może będzie lepiej. Co sądzicie?

 

Swoją drogą dojdzie do mnie nowa gumka HU, może ta stara jest jakaś nie wiem, wyeksploatowana? Ale nie widziałem żadnego uszczerbku na jej zdrowiu.

 

 

Nie sądzę żeby doklejanie czegokolwiek do gumki przyniosło coś dobrego.

Jeśli masz odpowiednie zabawki i trochę wprawy to wykonaj sprawdzony TDC mod.

 

Opis masz tutaj: http://www.arniesair.../page__st__4420

 

efekty modyfikacji tutaj: http://ncairsoft.org...es-M4-M16/page3

70m na 320fps (z Cradle Velocity Reducer) mówi samo za siebie, choć trochę ciężko mi uwierzyć :icon_smile:

 

Sam tego nie robiłem, bo nie mam warunków, a M4 które teraz mi się trafiło dosyć ładnie kręci. Zasięg i skupienie ma lepsze nawet w stocku, jak na poprzednim M4 KJW gdzie wymieniłem gumkę i lufę na Ra-Tech.

To na jaki egzemplarz trafisz widoczenie też ma znaczenie, w poprzednie miałem bolta V1, a w tej V2 ale to raczej nie to.

Może też źle coś złożyłeś, rozłóż i złóż ponownie, bo może to wystarczy...

 

Gdzieś na arnie, czy gasguns były też testy, gdzie gość zanotował że lufy powyżej 363mm tracą sens i akurat ta replika traci na zasięgu etc.

Jak u Ciebie z zasięgiem i prędkością wylotową przy takim długim flecie?

Edited by goroth84
Link to post
Share on other sites

Jak u Ciebie z zasięgiem i prędkością wylotową przy takim długim flecie?

 

Zasięg właśnie wywindował, ale to pewnie też zasługa zmiany kulek na .40g . FPS nie mam jak zmierzyć niestety, jak pojade na jakąś strzelanke to może uda mi się dorwać chrono :icon_smile:.

 

 

To na jaki egzemplarz trafisz widoczenie też ma znaczenie, w poprzednie miałem bolta V1, a w tej V2 ale to raczej nie to.

 

Mam właśnie v1 bolta, tego mniej zawodnego :icon_razz:

 

Najchętniej zredukowałbym efekt nierównomiernego podkręcania, bo raz wykręci dobrze, potem za wysoko, a następnie za mało :)

 

Edit: Mój potworek :D http://img525.imageshack.us/img525/9987/dsc00740g.jpg

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco: największe problemy mam z tym nieszczęsnym hop upem który albo strzela prosto albo ściąga na lewo. Rozebrałem dzisiaj i nie widziałem nic co by mogło powodować taki stan. Zasięg pewny to 50 metrów, z 60 trafiałem ale już nie mechanicznymi przyrządami, cel wielkości osoby schylonej w przysiadzie. Jak kupie lunete to będę widział to lepiej ^^. Ale sie założe że te 70 metrów na pewno by miało gdyby to leciało prosto.

Odległość mierzyłem taśmą 30 metrów.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem ostatnio zmuszony do kupna nowego bolta i jak na razie nie jest źle. Jest wręcz zdecydowanie lepiej niż kiedyś.

 

Emeczka o wiele mocniej klepie, lecz różnie sobie radzi strzelając na auto (dużo chmurki gazu i raz pruje szybciej a raz wolniej) ale mnie to akurat nie obchodzi bo nie używam w ogóle auto.

Link to post
Share on other sites

Mhm, chyba problemem były kulki. Guarder 0,40 poprostu sie deformował przy wchodzeniu do maga. Madbulle 0,36 latają super.

Coś dokładniejszego pomierze za jakiś czas, z okna 70 metrów mechanicznymi trafiłem w drzewo jakimiś 70% kulek z 15. No chyba że taki chwilowy odchył w strone jakości ma mój karabinek, no nie wiem :icon_biggrin: Teraz mam rozrzut tylko w płaszczyźnie pionowej, czyli raz wykręci lepiej raz troszku gorzej.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Instrukcję V2 zamieścili nie dawno na stronie głównej KJW: http://www.kjworks.com.tw/photo/13463057573.pdf

Btw. Straciłem cierpliwość do tych mend francuskich i napisałem o zwrot kosztów za kupione stanagi, których dalej nie ma.

Odpisali z przeprosinami, że zwrócą ASAP i już 1,5 tygodnia mija. 2 mail i 0 oddzewu z ich strony...

Ktoś ma jakieś wieści na temat magów, czy domagał się zwrotu?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...