Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przed napadem na bank


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale pacan,jeszcze mordą do obiektywu świeci :D

 

Że też ich nikt pod tym bankiem nie odstrzelił :twisted:

 

Ręce opadaja.

Niech no sie ktoś nim zainteresuje a przez niego dotrze do nas.

I będziemy latać z czerwonymi lufami albo co gorsza całkiem nam tego zabronią jako potencjalnie kryminogennemu środowisku.

Wydać ich w ręce sprawiedliwości :)

Niechaj nagie świecą kości.

 

D.

Link to post
Share on other sites

Wyluzujcie chlopaki - zwroccie uwage na swiatlo i ruch na ulicach - jak na moje oko, to to jakas 5 rano, albo i wczesniej. Zgoda - nie powinni byli paradowac z bronia, ale zwazajac na pore robienia zdjecia ( takie mam odczucie ) mogli sobie na cos takiego pozwolic w jakims stopniu ( kilka fotek w 30 sekund i gnat do torby ).

Link to post
Share on other sites

buhahaha pare fotek w kilka seqnd ??

ja sądze że wybrali te najleprze :lol:

proponuje nowa mode kto sobie zrobi zdjęcie z gnatem w publicznym miejscu. Zamawiam komisarjat i mc donalda w Gdańsku

no sprubuje jeszcze pod murami więziennymi ale tam mało widoczny będe.

bezkitu spektakularne te hopaki Buhahaha

Link to post
Share on other sites

ja dodaje krate piwa dla fotografa ktory uchwyci moment trafienia kuli w typa z AEGiem, tylko tak zeby bylo widac rozbryzk krwi

 

Wez Ivan pomysl co piszesz... co za roznica ktora to byla pora? akurat w godzinanch rannych jest duze nasilenie przestepstw "bo wszyscy spia"... poza tym ktokolwiek moze zobaczyc i zadzwonic na policje o kazdej porze doby... zobacz ze na jednym ze zdjec widac przechodnia...

Link to post
Share on other sites

Navy - w zaden sposob nie usprawiedliwiam takiego zachowania, jednak zwrocilem uwage na pozytywny akcent ( szczescie w nieszczesciu ). A o 5 rano banki sa pozamykane, wiec nie ma na co napadac ;)

Hmm.. Jednak mam tez pewne watpliwosci - z jednej strony, zgadzam sie w 100% ze takie postepowanie to glupota, ale z drugiej sadze, ze wiekszosc maniakow ( mnie tez to dotyczy ) wchodzi i to nie raz na teren wojskowy, oznaczony zakazem wstepu.....Pojawia sie wiec dylemat moralny, jakby nie bylo.

Link to post
Share on other sites

Ivan robisz za adwokata ?

Argumentacja jaka przytaczasz, ktora ma usprawiedliwic czyn naganny nie czyni go mniejszym. Po drugie - co to znaczy, ze wchodzimy na teren wojskowy bez zezwolenia. Jakos nie widze w Warszawie bysmy wchodzili na teren wojskowy bez zezwolenia - z tego co widze to korzystamy z terenow obecnie przeznaczonych na miejsca spacerowe ludzi, szkolki konne, trasy rowerowe itp

Wydaje mi sie jednak, ze spacer po ulicy, rozkraczenie sie przed bankiem i machanie replika jest nieporownywalna czynnoscia do wejscia na teren bez zezwolenia - to drugie sprawia, ze odpowiedzialnosci obciaza grupe ludzi, ktorzy sie przekroczenia dopuscili a to pierwsze moze rzutowac na cale srodowisko. Wystarczy, ze sprawa trafi na podatny grunt, ktos po nitce do klebka dojdzie, ze w tej naszej zabawie nie wprowadzono ustalen i "srataa" - witam w krainie karabinow z pomaranczowa koncowka oraz ograniczona predkoscia.

 

Ponizej argumentacja Boraxa :

Po pierwsze: nikt nie robił tych zdjec w złej wierze ani żeby się dowartościować

Po drugie :nie było żadnego zagrożenia ze strony policji czy ochrony

Po trzecie : widze że kazdemu łatwo jest wyzywać zupełnie obcą osobę(szczegulnie na odległość)

Po czwarte: noszenie CZĘSCI munduru nie jest chyba niczym nadzwyczajnym, wystarczy się rozejrzec po ulicach...

Po za tym: te zdjęcia nie miały zostać opublikowane i zostaną jak najszybciej usunięte

Po nadto: dziwne ze dopuki ktos nie opublikowal tego na wmasgu nikt sie nie czepiał... no właśnie ja uważam że jak ktos cos do kogoś ma to niech się kontaktuje na privie a nie robi z tego afere...

 

JESLI KTOS CZUJE SIE URAZONY LUB UWAŻA ŻE ROBIENIE TAKICH ZDJĘĆ TO GŁUPOTA TO FAKTYCZNIE MA RACJE. SORRY, NIKOMU NIE CHCIELISMY ZASZKODZIĆ!

Link to post
Share on other sites

Napiszę tutaj bo tu napewno dotrze nie tylko do pomożan.

 

Jest mi przykro gdyż jestem mieszkańcem Sopotu.

Sopot to miasto policyjne, :D bez kitu a bank ów pod, którym zostały zrobione fotografie jest praktycznie w samym centróm miasta.

I nie ważne, która to była godzina.A jeśli było to wcześńie rano to jeszcze gorzej bo wtedy łazi tam mnóstwo starszych ludzi do kościółka znajdującego się niepodal, nieopodal jest też urząd miejscki i HQ straży miejskiej.Każdy mógł wezwć policje!!!

Z bezmyślnością taką jaką zaprezentoali "spektry" nie może nawet równać się występek GOSów.<który został już naprawiony>

 

Jest mi autentycznie przykro.Jeśli to wyjdzie dalej to ja ne wem co bedzie.Więc lepiej bybyło gdyby ów fotki znikneły z powierzchni ziemi.

 

PS. Ivan nie zdarzyło mi się brać udziału strzelawce na wojskowym lub zamkniętym w jaki kolwiek sposób terenie :D

Link to post
Share on other sites
jakiś niezrównoważony policjant pociągnie za spust i wtedy zobaczą :!:  :!:

przepraszam a co jest niezrownowazonego w tym ze policjant bedzie strzelal do typa uzbrojonego w bron automatyczna szwendajacego sie w okol banku?

"Policja, rzuc bron" 2 sek czasu i ognia, ma czekac az tamten zacznie strzelac?

Link to post
Share on other sites

nie no Foka(moge tak na ciebe mówić :?: :) )chodzi o to że policjnat odrazu pociągnie za spust nawet nie krzycząc "rzuć broń"bo się posra jak zobaczy kolesia trzymającego M4 z granatnikiem przed bankiem...a nawet jeśli to by krzyknął to ja myślę że taki maniak ASG powiedziałby "panie władzo to tylko replika" i skierowałby lufę w strnoę pana policjanta i wtedy już wiecie.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...