Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ma ktoś wolnego keya do bety to zabulę 20 zł

Ta, na allegro chodziły po tyle beta keye. Cwaniaczki zamawiały sobie grę, pobierali klucz i anulowali zamówienie (i tak n razy), a potem dla uczciwych kluczy nie było :)

 

Ale wracając do sprawy to chyba na stronie głównej BC2 można jakoś dostać jeszcze klucz. Poza tym wiem że na przykład na Dark Warezie rozdawali. Poszukaj, powinieneś coś znaleźć :)

Link to post
Share on other sites

Kurde, najgorsze jest to, że nie wszystko da się odblokować. :???:

Niektóre bronie i ulepszenia są niemożliwe do zdobycia, ponieważ twórcy "tak jakby" ich nie udostępnili, dokładniej do ich odblokowania jest potrzebne np. 40000 exp.

Twórcy do tych 40000 postanowili dopisać jeszcze 1mln. aby gracze w becie jej nie mieli. Być może udostępnią je w jakimś niedalekim patch'u.

Link to post
Share on other sites

Kurde, najgorsze jest to, że nie wszystko da się odblokować. :???:

Niektóre bronie i ulepszenia są niemożliwe do zdobycia, ponieważ twórcy "tak jakby" ich nie udostępnili, dokładniej do ich odblokowania jest potrzebne np. 40000 exp.

Twórcy do tych 40000 postanowili dopisać jeszcze 1mln. aby gracze w becie jej nie mieli. Być może udostępnią je w jakimś niedalekim patch'u.

 

haha

Uwierz w każdej becie jakiej grałem tak jest

przykład APB żeby można było coś kupić to w holere exp potrzeba

no ale to pewnie testy czy gracze zdążą tyle wyrobić

 

Poza tym jest już jakiś patch przynajmniej tak pisze na oficjalnej

Link to post
Share on other sites

haha

Uwierz w każdej becie jakiej grałem tak jest

przykład APB żeby można było coś kupić to w holere exp potrzeba

no ale to pewnie testy czy gracze zdążą tyle wyrobić

 

Poza tym jest już jakiś patch przynajmniej tak pisze na oficjalnej

 

 

W becie na PS3 były normalne ilość exp. potrzebne do odblokowania poszczególnych gratów.

Link to post
Share on other sites

www.battlefield.pl - czekaj na konkursy, można wygrać key'e.

 

No właśnie apropo odpowiedzi Ohtar'a. Pamiętam jak w tym temacie pisał, ktoś z konsolowców pisał, że musi dobić do AUG'a. U nas na PC, AUG wymaga ponad 1mln. expa. Jak zwykle na PC jakieś udziwnienia są...

Edited by Pastoreq
Link to post
Share on other sites

No to Ja pisałem. U nas jak się grało kilka godzin dziennie, to w tydzień mogłeś sobie uzbierać niezłe wyposażenie. Hm...ciekawi mnie to zdobywanie exp'a u Was, dlaczego tak dużo potrzeba, żeby osiągnąć np. tego AUG'a, który u Nas był taką przepustką do tych 3ch ostatnich broni. To ile musicie mieć, aby dostać m416? :lol:

Link to post
Share on other sites

U nas z exp'em jest tak np. M416 wymaga chyba 40000 exp. twórcy do tej liczby dopisują jeszcze 1mln, czyli potrzebne jest 1040000 exp. Gdyby były normalne ilości exp'a zapewne miałbym już AUG'a albo coś innego. W tym wypadku gram z F2000 :???: Przynajmniej wszystkie bronie dodatkowe da się odblokować. :lol:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale jako broń dodatkową można mieć M14 lub G3. :-o

Ja sądze, że twórcy nie pozwolili wszystkiego odblokować, bo gracze na PC, strasznie "no lifują" i po paru dniach mieli by wszystko odblokowane. Być może twórcy za pare dni, dodadzą możliwość odblokowania następnych broni.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale jako broń dodatkową można mieć M14 lub G3. :-o

 

Mógłbyś walnąć screena? Ja się okropnie ucieszyłem, że będzie EBR w pełnej wersji, bo becie na PS3 nie było prawie żadnej nowej giwerki w stosunku do pierwszej części, a w BF1943 pomykam tylko jako rifleman. :)

Link to post
Share on other sites

Serdeczne dzięki. Nawet garanda wrzucili :/

 

EBR i G3 będą dostępne jako broń główna dla każdej klasy tak jak np. thompson. Dla mnie bomba, bo grałem głównie engineerem, któremu trochę zasięgu brakuje :)

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Jest chyba kolejne ograniczenie na PC, nie można mieć wyższego niż 11 lvl. Patrząc na leaderboards w grze, nie ma nikt wyższego. :poddanie:

 

 

W demie jedynki ograniczenie było bodajże do 3-go czy 4-tego lvl-u więc nie jest tak źle - wtedy człowiek musiał się poważnie zastanowić na co wydać dwa unlocki :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...