Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zagrałem w bete i gra jest fajna, nie ma co porównywać do MW2 bo to są dwie różne gry. Gdybym nie kupował AVP3 pewnie bym się skusił. Co prawda naprawdę denerwujące są te słabe bronie ale przy zgranym teamie (a w takim grałem) przeciwnik nie ma szans :D.

Co prawda nie ma lagów itp ale gra kilka razy mi się posypała.

Edited by APOSTEL
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to ustawienia jakości w Becie nie działają (możesz co najwyżej wybrać rozdzielczość). Tzn. nie ma różnicy, czy ustawisz "high", czy "low". Ale szczerze mówiąc tego nie sprawdzałem, ustawiłem sobie na high i działa OK, momentami przytnie, ale raczej niezbyt często (a kompa super silnego nie mam).

Link to post
Share on other sites
Zagrałem dzisiaj w betę i stwierdzam, że ta gra ma wymagania z dupy... Na sprzęcie na którym wszystkie najnowsze gry chodzą praktycznie na maksa, ona czasem zacina się na low... Kolejna zwalona pod względem optymalizacji konwersja z konsoli ;]

 

Świetna mentalność chłopcze:) Jak coś działa na full wypasie to dobra gra, a że ci coś przycina na twoim żałosnym komputerku to od razu spieprzona konwersja z konsoli :lol: . Za to mój komp najwyżej klasy nie jest, a nic nie ścina na high przy czym kazik_ ma rację - ustawienia nie działają poza rozdzielczością i anti-aliasingiem.

Edited by Omomierz
Link to post
Share on other sites
Świetna mentalność chłopcze:) Jak coś działa na full wypasie to dobra gra, a że ci coś przycina na twoim żałosnym komputerku to od razu spieprzona konwersja z konsoli

Umiesz czytać ze zrozumieniem "chłopcze"? Napisałem, że pod względem OPTYMALIZACJI konwersja jest spieprzona i mam rację, bo grafika nie prezentuje nic nadzwyczajnego, więc gra nie powinna mieć takich wymagań ;]

 

Przyjechałem do domu i pograłem na drugim kompie, oprócz całkiem fajnego systemu destrukcji wszystkiego, co jest na mapie - nic specjalnego. Dodatkowo gdy gra się pierwszy raz i nie rozpocznie się od początku mapy, to trochę trudno się połapać.

 

Co do grafiki to przesadzili z shaderami strasznie, a przynajmniej na tej mapie czasami wszystko się świeci tak, że nic nie widać, szczególnie jak trochę śniegu nadleci :P

 

Po dłuższej chwili grało się nawet przyjemnie, ale patrząc tylko po tym demie to bym nie kupił.

Link to post
Share on other sites
Co do grafiki to przesadzili z shaderami strasznie, a przynajmniej na tej mapie czasami wszystko się świeci tak, że nic nie widać, szczególnie jak trochę śniegu nadleci

Strasznie dziwne. Miałem możliwość testowania/grania we wszystkie 3 wersje - na PC monitor Iiyama 22 cale i LG 19 cali, oba LCD, oraz telewizory Samsung 32 cale FHD do PS3 i LG 37 cali FHD do X360.

Na wszystkim wyglądało cudnie i nie zauważyłem jakoś specjalnego "świecenia".

Może masz dziwnie ustawiony monitor? Za dużą jaskrawość lub nasycenie kolorów?

Link to post
Share on other sites

Świetna opcja jest z dog-tagami za zabicie nożem przeciwnika. Jak gram z kumplami z listy PSN muszę rozglądać się na wszystkie strony świata, żeby tylko kosy nie dostać :P Jest nawet pucharek, którego zdobycie wymaga załatwienie w ten sposób pięciu przyjaciół.

 

Mimo wszystko muszę przyznać, że gra na konsoli nie wygląda jakoś kozacko. Jest za to efekciarska i ociekająca miodem. Gra się genialnie - czy to w gronie kumpli czy nawet samemu. Jestem tylko ciekawy jak będą wyglądały inne mapy i jak sie sprawdzą inne tryby (co do conquest raczej nie powinienem mieć obaw, bo to konik Battlefielda).

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Taa, a DICE nie poszedł... Poza tym dobre gry powstają przecież tylko w studiach, które tworzą gry na zasadzie bezprofitowego wolontariatu...

 

Komercja jest dobra, o ile nie stara się zrobić z konsumenta idioty i właśnie to zabiło całą zabawę, która wynikała z gry w COD.

Link to post
Share on other sites

Ohtar1985 ;) Ale w demko już ze mną nie pograsz. Do zobaczenia do 4 marca - preorder mam złożony.

 

Co do weteranów battlefielda - chodzi o to czy masz do swojego konta przypisane inne gry z serii battlefield. Ale tu coś jest spieprzone, bo mimo, że wiele godzin spędziłem przy, Modern Combat, Bad Company i BF1943, to w demku nie wykazuje mi, że jestem weteranem.

Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne. Szkoda, że modern combat to takie zamierzchłe czasy, że nie pamiętam ID. BF1943 też jakoś nie chce mi uaktywnić.

 

EDIT - już się dowiedziałem, że BF1943 będzie można dodać po premierze BC2. A tak nawiasem, to może już 3-go będę miał u siebie dwójeczkę. :)

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...