Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie no niby właśnie na Steam nie ma być tego ograniczenia i w betę będzie mógł pograć każdy posiadacz Steam. A niby no nie wiadomo do końca czy wyjdzie beta przez Steam czy nie.

 

A jak będzie i tu trzeba kupić pre-order to po prostu poczekam na opinię kolegów z jednego giercowego forum z bety. Ale zapewne i tak kupię tą grę :)

Link to post
Share on other sites

Zauważyliśmy.

 

Szkoda, ale wielka tragedia to nie jest. Trudniej będzie o porządne serwery (i zapewne będą droższe niż w konkurencyjnych grach), ale jednak będą. Z resztą tak jak było napisane w tym artykule - bardzo dużo dedyków jest po prostu "kupowanych" jako "usługa", a nie fizyczna maszyna, którą trzeba konfigurować samodzielnie.

Link to post
Share on other sites

Nie mam porównania do żadnej z tych gier. W Bad Company 1 najwyższy level można było zdobyć bardzo szybko. Mi to chyba zajęło tydzień po 2h grania dziennie. Dokładnie już nie pamiętam. Ale w dwójce jest wydatnie więcej poziomów do zdobycia i automatycznie dłużej się schodzi.

 

 

PS: Bety na x-boxa nie było! :wink:

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Pre ordera dziś na Ultimie, mam nadzieję że załapię się jeszcze na beta keya (kończyć się coś zaczęły). Nie wiem jaki nick będę miał, ale jeśli spotkacie gościa latającego z C4, semtexem czy jak się tam będą zwać materiały wybuchowe, i wysadzającego wszystko i wszystkich to prawdopodobnie będę ja :) .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...