Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yyyyy, co? jedyna słuszna snajperka zabija za 2 strzałem, a z karabinków należy strzelać na semi, wtedy są śmiercionośne. Moim zdaniem bronie są bardzo zrównoważone, ludzie z mojego klanu skarżą się tylko na moc klamek, bo są strasznie dobre i nie raz wygrywają z karabinkami na bliskim dystansie.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie, ale są serwey "hardcore". Dzisiaj grałem wrażenia bardzo pozytywne. Nie ma mini-mapki, od broni ginie się bardzo szybko np. strzelałem z M24 (nie w głowe) gineli po 1 strzale, ze SCAR'a np. gineli po jakiś 5-10 max.

Ogólnie to polecam.

 

 

Mógłbyś podać IP albo dokładna nazwę ?? Bo wczoraj włączyłem jakiś serwer niby hardcore ale to była jakaś ściema.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj w wyszukiwarce serwerów. W nazwie powinno być Hardcore.

 

P.S. Nie dziw się, że laguje, bo optymalizacja została skopana. Jak zmienisz ustawienia cały czas są te same. Low to, to samo co np. High.

 

 

Dzieki. Znalazłem pare serverow HC ale nie moge sie dołaczyc bo cały czas pisze ze jest full ludzia a jak biore inrofmacje to pisze ze jest miejsce... Mam nadziej ze nie bedzie tylu błedów pełnej wersji.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie byłem fanem serii BF ale zobaczymy czy jest lepszy od Modern Warfare 2 (klucz z allegro za 5zł )

Apostel licz się z tym iż B:BC2 ma bardziej "taktyczne" podejście do rozgrywki niż MW2, co niektórym zapewne się nie spodoba, acz dla mnie jest to kolosalny plus.

Już radze Ci naruchać sobie ze trzech znajomych, strony dzielone są na 4-ro osobowe oddziały, a otrzymanie Gold Squad Pin po meczu naprawdę cieszy ryja :D

Tu wygrana to nie nabijanie fragów, tylko wspólne działanie.

 

Kolejna przewaga nad MW2 to brak jakichkolwiek lagów, wywalania hostów czy czegokolwiek podobnego. A to tylko beta.

 

B:BC2 to u mnie pewny zakup, a MW2 poleci pewnie na wymiankę lub allegro. Bye, bye Infinity Ward.

 

PS. Wciąż mam problemy ze zlikwidowaniem pojazdu zza osłony- "pluskwy" działają kiepsko. Albo RPG :wink:

Link to post
Share on other sites
Kolejna przewaga nad MW2 to brak jakichkolwiek lagów, wywalania hostów czy czegokolwiek podobnego. A to tylko beta.

 

Nie wiem, jak na upośledzonych konsolach jest to prowadzone, ale na PC nie ma wywalania hosta, bo są serwery dedykowane. A lagi są, tylko sporadycznie:)

 

Mnie w Bad Company 2 strasznie denerwuje to 30 klatek. Obraz strasznie meczy oczy przez taki zabieg, a i ciagle mam wrażenie, że gram na lagach... Ale może to tylko kwestia tej zimowej mapki;)

Link to post
Share on other sites
Mnie się jakoś to BC2 podoba mniej niż MW2. Słabe bronie, potworny chaos itd. Wolę jednak MW2.

 

No jak ktoś jest przyzwyczajony do tego arcade'owego gówna, którym jest MW2 to nic dziwnego;) Bad Company 2 również jest arcade'ową strzelaniną, ale mamy tutaj większe mapy, więcej graczy, broń zadająca przyzwoite obrażenia i klimat prawdziwego pola walki(wspomniany przez ciebie chaos). Mało wymagającemu graczowi jednak wystarczy MW2 ;)

Link to post
Share on other sites

MW2 to nie jest żadne gówno, tylko bardzo dobra gra. BC2 tak samo, z tym że ilość ołowiu jaką trzeba posłać do kolegi żeby łaskawie umarł jest chora. Mało wymagającemu? Może po prostu graczowi o innych wymaganiach? Kiedy gram chcę, żeby gra dostarczyła mi rozrywki, ale nie próbowała wiernie udawać pole bitwy żebym mógł poczuć się "pro".

 

Zaobserwowany przeze mnie chaos nie jest typu "jeb jebudu jeb, ale odlot!", tylko " o co tu ku*** chodzi?!".

 

Każdy inaczej widzi to samo, więc każdy może dojść do innych wniosków. Z tym, że ja np. nie powiedziałbym fanowi Somsów, że jego gra to "gówno". Tibia to co innego, ale to już inna historia...

 

Broń Boże nie twierdzę, że BC2 jest złe. Po prostu nie siadło mi :(

Edited by jebutek
Link to post
Share on other sites
MW2 to nie jest żadne gówno, tylko bardzo dobra gra.

 

To zdanie jest podsumowaniem wizerunku ''mało wymagającego gracza''. W MW2 nie ma nic, co by z niej robiło bardzo dobrą grę, a jeśli chodzi o MP to już w ogóle nie ma czego tam szukać.

 

Mało wymagającemu? Może po prostu graczowi o innych wymaganiach?

Zgadza się. O innych, małych wymaganiach od gry.

 

Zaobserwowany przeze mnie chaos nie jest typu "jeb jebudu jeb, ale odlot!", tylko " o co tu ku*** chodzi?!".

Chodzi o to, żeby wysadzić w powietrze skrzynki znajdujące się w kompleksach wroga, albo obronić je, jeśli grasz po drugiej stronie:)

 

BC2 tak samo, z tym że ilość ołowiu jaką trzeba posłać do kolegi żeby łaskawie umarł jest chora.

No tak, lepiej walić heady z drugiego końca mapy, bo broń ma chory odrzut :lol: . Gdyby w tej grze wystarczyły dwa strzały, żeby kogoś zabić to byś nawet nie wyszedł z respawna, więc jest to akceptowalny kompromis. Mnie to pasuje, ale od gier zazwyczaj wymagam czegoś więcej niż bezmyślnego strzelania i zdobywania achievementów:)

Link to post
Share on other sites

Przyjmijmy, że mam małe wymagania i MW2 je spełnia. Ty masz duże i spełnia je BC2. W takim razie ja grając w BC2 powinienem być zachwycony. Coś tu nie gra, co nie?

 

Gdyby się zabijało 2 strzałami to byłaby przesada myślałem raczej o 5-6, a nie jak teraz 10-15... z mocnej broni :/

Link to post
Share on other sites

Powiem wam ze dla mnie BC 2 jest mocna :) Co prawda to ze trzeba wpakować gościów 15 kul zanim padnie jest trochę denerwujące ale da się to przeboleć, bo to że gra stawia na współprace i nie jest najważniejszy frag jest bardzo dużym plusem. Musimy również pamiętać to jest beta a w pełnej wersji może się jeszcze trochę rzeczy zmienię. Ogólnie graj w bad company przypominają mi się stare czas jak grałem w Enemy Territory i w True Combat Elite.

Link to post
Share on other sites
Ty masz duże i spełnia je BC2. W takim razie ja grając w BC2 powinienem być zachwycony. Coś tu nie gra, co nie?

 

Właśnie wszystko jest w porządku. Ciebie zaspokaja głupie, bezcelowe zabijanie z nienaturalnie zachowującej się broni, a ja jestem zachwycony wymuszoną kooperacją graczy w walce, w której zrealizowanie celu jest ważniejsze niż przeznaczone na to środki. W Modern Warfare gra dziecięca lameriada, która potrafi tylko zaspamować lobby swoimi cieniutkimi, jak penis niemowlęcia głosikami. Dzięki takim ''przeszkodom'' jak zabijanie 10 strzałami lamerska społeczność MW2 nie zadomowi się w BC2 ;)

Link to post
Share on other sites
Nie wiem, jak na upośledzonych konsolach jest to prowadzone, ale na PC nie ma wywalania hosta, bo są serwery dedykowane. A lagi są, tylko sporadycznie:)

Super, widzisz a upośledzone konsole nie maja lagów w ogóle. A to tylko beta :D

 

Gdyby się zabijało 2 strzałami to byłaby przesada myślałem raczej o 5-6, a nie jak teraz 10-15... z mocnej broni ://quote]

Cholera a ja w MW2 muszę gościa wpakować z pół maga - ergo 10-15 pocisków - żeby zaliczyło zgon. Więc żadna mi różnica.

Poza tym to temat o B:BC2, a nie o wyższości tejże nad MW2 - w czym w 100% popieram Omomierza.

 

Mnie sie podoba odkąd testuję betę i zakupię. Dla mnie MW2 ma status K.I.A

AMEN.

 

 

EDIT: Coś się posypało z cytatami :/

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites
Super, widzisz a upośledzone konsole nie maja lagów w ogóle.

 

Cóż, jestem pewien, że są tylko nie zauważyłeś;) Gdybym nie siedział na spectcie to pewnie też bym nie zauważył.

 

w czym w 100% popieram Omomierza.

 

Poparłeś mnie? Wooow, widzę, że będzie dzisiaj wieczór poświęcony masturbacji ;)))

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...