Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Singiel w MOH wydaje się klimatyczny, ale wciąż zapominacie co "ciągnie" grę przez dłuższy czas. Osobiście nie mam aż tylu pieniędzy, żeby wydawać 130 zł na grę, którą przejdę w kilka/naście godzin. A multi to porażka, nie ma co czekać na żadne recenzje. Nie liczę na wprowadzenie tylu zmian w ciągu kulki dni...

Link to post
Share on other sites

Po chwilowym ograniu:

 

Kampania:

Misje wciągające i aż się prosi, żeby grać dalej. Graficznie szału nie ma, ale gra się przyjemnie i nie zwraca się na to większej uwagi. Rozgrywka jest prowadzona w dynamiczny sposób, nie ma więc tu miejsca na nudę. Już w drugiej misji przychodzi nam postrzelać z różnych zabawek większego kalibru (znacznik laserowy i możliwość wyboru, jednego z czterech narzędzi mordu) ;)

 

Multi:

Wydaje mi się, że rozgrywka jest bardziej zrównoważona niż miało to miejsce we wczesnej becie. Gra się przyjemnie, choć ciągle mam wrażenie, że to jakiś mod do Bad Company, a nie MOH :biggrin: Po za tym, o czym warto wspomnieć - w trakcie walki panuje taki chaos (wybuchy, dym, ostrzał), że w życiu, w żadnej grze takiego burdelu nie widziałem :blink: Robota snajpera jest baaardzo utrudniona :blink:

Link to post
Share on other sites

Ktoś próbował multi? Nie jestem zwolennikiem arcadowych napie*dalanek, dlatego spytam - jest tam jako taki realizm i krwistość?? I przede wszystkim - czy wzmocniono granatnik? Bo w becie bywały przypadki że granat wybuchł obok chłopka a tamtego nie zabiło, ba - zdążył ci jeszcze w baniak palnąć.

Link to post
Share on other sites

Całej gry syfem bym nie nazwał. Multi nowego MoH ma swoje mocne strony, ale na pewno nie bije B:BC2 i CoD4 (i po obejrzeniu zapowiedzi nowych trybów mp stwierdzam, że CoD:BO też nie pobije), jednakże jak dłużej pogram w multi to może się wciągnę kto wie. A jak ktoś chce realizmu to kolejny raz polecam Red Orchestrę i Americas Army.

 

Za to kampania dla pojedynczego gracza to zupełnie inna sprawa. Póki co miałem okazję grać tylko na konsoli (X360) i stwierdzam że:

-Fabuła jest bardzo ciekawa, odnoszę wrażenie identyczne jak podczas gry w Vietcong czyli, że wydarzenia przedstawione w grze rzeczywiście mogły/mogą mieć miejsce w realnym świecie. Mi osobiście taki styl bpodoba się bardziej od typowej akcji w stylu tych o Johna Woo.

-Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. W wojennych strzelaninach nie odczuwałem go tak bardzo od czasów Vietcongu.

-Grafika singla (multi zresztą też) bije przestarzałą technologię z serii CoD pod każdym względem. Takie modele broni na przykład. Ostatni raz na prawdę ładnie i dokładnie wykonane modele broni widziałem w Global Operations i Vietcongu.

-Dźwięk jak w większości produkcji elektroników jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Na koniec powiem, że kampania dla pojedynczego gracza moim zdaniem jest warta wydania tych 130 złotych i na pewną kupię własny egzemplarz na PC. Niektórzy będą to uważali za głupotę, ale co mi tam wydałem dwie stówy na Mafię II i DLC do niej to co ma mi być szkoda 130 złotych na singla, moja sprawa. No i nie zapominajmy, że w cenie jest jeszcze multi w które może i sobie pogram tydzień, miesiąc a jak się wciągnę to może i dwa, ale moim zdaniem lepszy rydz niż nic.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...