Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór hełmu


Recommended Posts

Witam.

Pewnie zostanę z góry zjechany za to że takich tematów już dużo na tym forum :P

Przejrzałem chyba wszystkie tematy o hełmach na tym forum i żadnym temacie nie znalazłem tego co mnie konkretnie interesuje, a interesuje mnie wybór hełmu który przede wszystkim nie będzie spadał na oczy podczas leżenia, biegania, ruszania głową itp. Ktoś posiada taki hełm? może jakiś polecić? albo czy może chociaż wskazać temat w którym było to już poruszone?

Z góry dzięki! :)

Link to post
Share on other sites

Chochol, Protec to kask, a nie hełm.

 

Cavern, Proteci są dwóch typów - half-cut i full-cut. Jeśli full-cut jest dla Ciebie za mało zabudowany to polecam kask motocyklowy :roll:

 

Może sprecyzuj jakie hełmy już miałeś, bo wszystko wyżej wymienione to różne kopie Fritza i MICHa, więc nazwa (producent) nie ma znaczenia - kształt i użyteczność taka sama. Jeśli MICH Ci nie leży to nie wiem co Ci będzie pasowało. CVC?

Link to post
Share on other sites

Miałem już Polski wz.70 ale wygodniej się z tego zupę jadło niż nosiło na głowie potem, aż do tej pory mam amerykański M1. Ale jest niewiele lepszy od poprzednika i niestety spada na oczy przy poruszaniu głową. Dlatego szukam czegoś co nie będzie spadało i będzie wygodne. :D

 

http://rangershop.pl/product-pol-114796138...olowy-oliv.html

 

co z tym hełem? miał ktoś z nim doczynienia?

Link to post
Share on other sites

Eee...

 

Określiłeś dokładne szczegóły które mają wszystkie miśki ;) Poduchy, zawieszenie 4pkt i pełna regulacja.

 

Mimo to polecam BFT ze speca - mój przeżył już ponad 2lata i służy mi wiernie dalej. Wymieniłem tylko paski na kontrakty i komfort już poszedł w górę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...