Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

...Spokojnie ,spokojnie mówisz Towarzyszu że kto cie przysłał Wania ?Może i tak być. Wanieczka nigdy bystry nie był to i pasuje że przysyła takich jak Wy.

Mówicie że szukacie dowódcy co to z żołdem uciekł??? A kto go nie szuka toż on zawinął żołd jednostki za 2 kwartały, kasy na biedne dzieci nasze nie oszczędził < bandyta jeden>, zabrał wszystko, nawet pół radiana nie zostawił. Ba kombinezony poniszczył i a 2 ostanie zabrał.

Tego co za nim plecak z anomaliami dźwigał widzieli później jak w rowie przy drodze odpoczywa, tam niedaleko koło obelisku, i podziwia zone kolejnym otworem w głowie.

Po oficerze jednak ślad przepadł. Pewnym jest że tego co nagrabił daleko nie uniósł,za dużo nachapał <łajdak >. Pewnie gdzieś schował.

Jedni mówią że do mutantów poszedł i tam albo go zabili albo nie. Inni jeszcze opowiadają że szczezł w gułagu , miejsca ukrycia skarbu nie wyjawił.

A mnie się wydaje że zwiał na Karaiby i tam siedzi.

Pewnym jest aby nie pytać o niego byle kogo, nowy dowódca kordonu strasznie zły,ponoć nie jednego co to wojskowych pieniędzy szukał rozstrzelał, sam pewnie skarbu szuka.

Gdzie się pytać ?Pytacie. U źródła wszelkich mądrości i niezbadanych zasobów wiedzy czyli w barze. Lub w gułagu,... ale tam to lepiej nie...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowa wersja mechaniki jest już dostępna:

 

http://www.stalker.nysa.pl/mechanika-v4.pdf

 

 

Główne zmiany w stosunku do poprzedniej oznaczono kolorem czerwonym. Generalnie będą dwa rodzaje leków:

 

- ANTY-X koloru żółtego - antyradiacyjne

- ANTY-PSI - koloru czerwonego - blokery psioniczne

 

 

Anomalie będa reprezentowane nie przez koperty tylko przez tekturowe pudełka, a zamiast kart kombinezonów zostaną wprowadzone karty przedmiotów.

 

Mogą pojawić się jeszcze jakieś drobne poprawki, będziecie o tym informowani na forum.

Link to post
Share on other sites

Kontrowersyjny moim zdaniem jest zakaz strzelania do mutantów i groźba wydalenia z imprezy. Mutant w domyśle ma się skradać, zaskoczyć, wystraszyć Stalkera, a w takich sytuacjach, zwłaszcza po zmroku, częstą reakcją jest najprościej mówiąc "seria", a dopiero potem chwila zastanowienia i wcale nie świadczy to o sadystycznych zapędach strzelającego.

Link to post
Share on other sites

Na poprzedniej edycji ja wraz z Filq byliśmy mutantami. Na tej edycji cały Głuchołaski Team robi za frakcję mutantów. Skoro ostatnio dwie osoby wystarczyły żeby wprowadzić klimat, to teraz będziecie bali się wejść do lasu. :D

 

My jako mutanci prosimy o jedno- nie strzelać w głowę, szyję. Najlepiej na wysokości brzucha, a dla bezpieczeństwa po prostu w nogi. Nie trzeba też wysiekać w nas całego hajcapa. Wystarczy single, dublet. Jeśli mutant obrywa, to się płoszy- ma zniknąć z oczu strzelcowi. Tak też zrobi.

 

Jeśli dostanę z przyłożenia serią po twarzy, lub delikwent z metra opróżni na mnie druma, to będę bardzo zły. Fajnie że Koszer i Siwy umożliwią nam zrobienie na złość oprawcy (bo tu kończy się zabawa). Obiecuję też że na wykluczeniu z gry się nie skończy. Nie mamy natomiast zamiaru nikogo legitymować za strzał w brzuch/nogi. Będziemy 'ciepło' ubrani i pozabezpieczani jak tylko możemy, prosimy po prostu o ROZSĄDEK!

Edited by ireabe
Link to post
Share on other sites

No i tak to powinno wyglądać.

 

Oczywiście przesada powinna być piętnowana, ale formalny zakaz jest trochę na wyrost, zwłaszcza, że mogą trafić się mutanty z bronią, w przypadku których, o tym, że to mutant można pokumać z dystansu dopiero po tym, że np. szmaty nie wyjmuje tylko wyje i ucieka ... chociaż takich Stalkerów też już spotkałem :P

Edited by Max_psg
Link to post
Share on other sites

Hmmm... sądząc po powyższych postach, to trzeba będzie grupami po 5 chodzić i oczy mieć w... z tyłu głowy :) Nie mogę się doczekać mocnych wrażeń, zwłaszcza nocą :)

 

Co do strzelania po brzuchu i nogach to myślę, że to się tyczy nie tylko spotkań z mutantami. Nikt nie chciałby po twarzy serią zarobić z 5 metrów, nawet ze stockowej repliki (chyba że się mylę i są tacy masochiści :) ). Tak więc apeluje o rozsądek (jak wielu przedtem i zapewne wielu po mnie będzie).

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ale efekt wyjącego czegoś w środku lasu najczęściej wystarczył ;) Z lepszą charakteryzacją będzie po prostu świetnie ;)

 

 

Ostatnio pełniliśmy swoją funkcję nieco dorywczo, jako ze na imprezę nie zgłosił się żaden mutant. Charakteryzacja była niemal żadna.

Teraz mamy trochę czasu ;)

Link to post
Share on other sites

Stalkerzy, wojskowi i mutanciki! Przygotujcie sobie zdjęcia do legitymacji. Wysokość max. 4 cm. Będzie można je wklejać do identyfikatorów. Posiadacze identyfikatorów bez zdjęcia będą trafiać do obozu karnego prowadzonego przez wyjątkowych zwyrodnialców ;)

Link to post
Share on other sites
Ostatnio pełniliśmy swoją funkcję nieco dorywczo, jako ze na imprezę nie zgłosił się żaden mutant. Charakteryzacja była niemal żadna.

Teraz mamy trochę czasu

 

I mój kolega prawie zawału dostał. No ale teraz to ja będę straszyć :P

 

W dzień wojsko a w nocy.... MUTKI BUHAHHA :P

 

ireabe przypomnij Filqowi jakby zapomniał, że po zmroku ma do mnie zadzwonić

 

 

Czy zdjęcia są obowiązkowe? Bo wojska chyba nie ma kto karać (hyhy) I do kiedy wyznaczony jest ostateczny termin wpłat?

 

 

A ty Warfarian się tak nie ciesz, tym razem po drugiej stronie lufy na pewno cię spotkam :)

Edited by Majster'
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...