Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BLAGAM POMOCY! M4 zepsute


Recommended Posts

Włożyłem baterie strzelam jakiś czas około 5 seriami co jakiś czas tak o ... nagle tylko zaczął sie dławić i koniec strzelania. otworzyłem kolbę wciskam spust i zaczyna sie czerwone robić niewiem co sie stało ?!!!!

 

Replikę dopiero kupiłem (używana) i po kilku dniach się rozkraczyła, ogarnia mnie panika bo 460 zł to nie grosze...

POMOCY!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak masz wtyczkę od karabinu to 2 centymetry w głąb kabla takie coś z białego plastiku to wewnątrz tego złącza (zrobić zdjęcie?)

 

P.S. mam baterie 9.6V 1500 mAh a na karabinie pisze ze 8.4 ale to jest używka i tuningowana sprzedający polecił mi taka baterie tzn. 9.6V... ale jakiś czas działało ok :/

Link to post
Share on other sites

Nienaladowana bateria nie bedzie przypalac bezpiecznika prawda ?

Mi sie taki rzazacy bezpiecznik zdazal gdy w gearboxie byla zacinka i silnik pobieral za duzo energii.

Przy stockach batkach i springach m120 jest to mozliwe.

Mocniejsza batka spalilaby bezpiecznik.

Pytanie co kolega okresla mianem dlawienia ...

Link to post
Share on other sites

To tak pan Kocur dobrze mówi ehhe w gearboxie jest sprężyna M120 bateryjka tez stock :/ firefox do kolby SF... zacina się ( tak tyka przy naciśnięciu np semi) i sprężyna jest napięta i ani rusz i koniec... nie wiem co zrobić, silnik jest ok bo wyjąłem i bangla i nic się nie grzeje

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

Zwolnienie antyreversala moze go uszkodzic (wracajac zostanie wyszczerbiony) tego sie po prostu nie robi ....

Jezeli tylko tyka i nie naciaga - batka za slaba. Albo od nowosci przypalona.

Dziwne ze bezpiecznik sie nagrzewa - nie powinien ...

Moze tez silnik jest za mocno dokrecony - wtedy za duze tarcie jest i nie naciaga springa.

Odrecic regulacja jest w kolbie pistoletowej na dole - ale jak odkrecisz za duzo to silnik nie bedzie wogole naciagac.

Kwestia jest dosc trudna bo to roznice dziesiatych czesci mm.

Mozliwe tez ze silnik stockowy slaby jest ...zdazaja sie wybrakowane.

Link to post
Share on other sites

Zwolnienie antyreversala moze go uszkodzic (wracajac zostanie wyszczerbiony) tego sie po prostu nie robi ....

 

A jak inaczej otworzyć GB z naciągnięta sprężyną? Ja tak robię, nigdy nic nie zepsułem.

 

Kocur, zgrywasz fachmana, widać, że coś tam kumasz, ale proszę, pisz po polsku.

 

Prawdopodobnie "dławienie" oznacza to, że kulka mu się zacięła w HU, zębatka przejechała po tłoku. Resztki tego wpadły między zębatki blokując je. To opcja nr. 1.

 

M120 to stanowczo za dużo dla takiego BOYI'a. Stawiam na urwany ząb zębatki, który wpadł w nie i ponownie, zablokował je.

 

Kolego Złoty, bez pomocy serwisu nie obejdzie się. Dlatego uspokój się, ochłoń, weź słownik do ręki i z uśmiechem na twarzy ruszaj na poszukiwanie takowego w Twoich okolicach, ewentualnie możesz skorzystać z usług albo sklepu ersoftowego, albo jednego z lokalnych, forumowych serwisantów.

 

nie ja już nie mam do tego sił pierdoliłem sie z tym gównem jebanym bite 3 godziny i jeszcze gorzej zepsute okablowanie (przezemnie) sprężyna się zepsuje jak tak będzie siedzieć 1-2 dni?wyjebie chyba to w pizdu

 

Łaskawie nie używaj tej łaciny podwórkowej. Bo inaczej szybko się skończy Twoja przygoda na tym forum.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

okej... Ja już na dziś mam dość, za dużo emocji. Jutro na spoko sobie polutuje i poskładam. kupować ta Ładowarkę mikroprocesorową? weź pod uwagę to że każdy wydatek to dla mnie kolejny ciężar finansowy muszę jeszcze kupić magi, pas bungee, kolimator otwarty to dotyczy tylko broni bo zostały mi oporządzenie taktyczne.

 

strzelałem na pusto bez kulek.. no jasna cholera dopiero kupiłem replikę i juz do serwisu a takiego nieznam w okolicach Lublina

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

Fascynujące, Twoja lista zakupów mnie porwała. Ersoft to nie jest tanie hobby. Ty wydałeś 460 zł na replikę, tyle to zestaw RIS do mojej kosztował. Abstrahuje jednak. Musisz się przygotować na dodatkowe wydatki, odesłać ją najpierw na jakiś serwis. I tak, naładować baterie jak jeszcze tego nie zrobiłeś.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Wiem że to drogie hobby...Ale co mi jest więcej potrzebne...

 

Zrozum:

 

- narazie nie mam roboty

- nie sram pieniędzmi mam inne wydatki

- przejechałem się już na airsofcie, nie chce zeby pieniądze poleciały w błoto...

- okablowanie jest totalnie rozwalone więc bateria tu nic nie da (wtyki które idą do od silnika połamane, kruche jak nie wiem)

 

Na własną rękę nie dam rady? (mi się wydaje że po prostu polutować wszystko, zaizolować, poskładać, baterie naładować i zobaczyć efekty a nie latać po serwisach i wydawać kasę)

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

Zrób to sam... wydaj pieniądze, potem oddaj do serwisu (bo nie naprawisz!!) (kolegi co się zna) on Ci powie, że zniszczyłeś swoimi "naprawami" co tylko można i żeby przywołać ze świata duchów Twoją replikę potrzeba drugie 460 zł. Ale wybór należy do Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...