Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BLAGAM POMOCY! M4 zepsute


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A jak inaczej otworzyć GB z naciągnięta sprężyną? Ja tak robię, nigdy nic nie zepsułem.

 

Kocur, zgrywasz fachmana, widać, że coś tam kumasz, ale proszę, pisz po polsku.

Dla twojej wiadomosci - dwa razy zdazylo mi sie ze zwolnienie antyreversala uszkodzilo popychacz zlobiac w nim bruzde (cofajac sie zachaczyl wypustek w zebatce tlokowej o popychacz - repliki FN2000 JLS i M4 JG III gen).

Dlatego od tego czasu zawsze naciagam sprezyne tak zeby wystrzelila i dopiero rozkrecam gearbox.

 

Zwolnic antyreversal to moze kazdy glupi - ale jednoczesnie uszkodzic popychacz tez.

Oczywiscie pewnie bede zjechany za to bo to takie modne wyzywac sie na kim sie tylko da na tym forum.

 

Gracz radze ci nie pisz o swoich problemach tutaj. Jedyne co cie spotka to krytyka, ironia i ogola polewka.

Chcesz uzyskac jakakolwiek pomoc - pisz na pw do tych co ci proboja pomoc.

90 % topikow to konkurs na mistrza cietej riposty.

Edited by Kocur666
Link to post
Share on other sites

Dla twojej wiadomosci - dwa razy zdazylo mi sie ze zwolnienie antyreversala uszkodzilo popychacz zlobiac w nim bruzde (cofajac sie zachaczyl wypustek w zebatce tlokowej o popychacz - repliki FN2000 JLS i M4 JG III gen).

 

Pierwsze słyszę, z drugiej strony przykłady niechwalebne, szczególnie ten pierwszy. Faktycznym zagrożeniem przy tej metodzie może być uszkodzenie tłoka, ale to się zdarza tak rzadko, że można się tym nie przejmować. A teraz mam do Ciebie pytanie. Jak zwolnisz sprężynę w momencie gdy silnik jest martwy/brak baterii/kable są ucięte/brak reakcji na spuście?

 

Oczywiscie pewnie bede zjechany za to bo to takie modne wyzywac sie na kim sie tylko da na tym forum.

 

Masz kompleksy? Idź na Samosie.

 

Gracz radze ci nie pisz o swoich problemach tutaj.

 

Fakt, o problemach mógłby nie pisać, a jedynie pytania na temat repliki.

 

90 % topikow to konkurs na mistrza cietej riposty.

 

Przesadzasz. Poza tym to z czegoś też wynika. I znów, proszę Cie, pisz po polsku, bo mi się ciężko czyta te Twoje wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak, gearboxa rozkręciłem nic nie było połamane ani zepsute kocur ma racje po prostu blokada... (możliwe ze coś z ustawieniem zębatki silnika dlatego nie działo) wszystko hula, zostało mi polutować kable... nie było trzeba serwisów itp ... panie AnR grasz cwaniaka bo jesteś serwisanetem i w tym momencie nie masz pojęcia a upierasz się przy swoim... Kocur ma więcej wiedzy praktycznej...tak sądze

 

tyle ode mnie dziękuje

 

Pozdrawiam

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

panie AnR grasz cwaniaka bo jesteś serwisanetem i w tym momencie nie masz pojęcia a upierasz się przy swoim... Kocur ma więcej wiedzy praktycznej...tak sądze

 

Hehehehe. Tak, upieram się przy swoim. Naturalnie. I tak, on ma więcej wiedzy praktycznej. Tak jest, wszystko się zgadza. Miłego użytkowania repliki, do momentu, aż z ją znów zepsujesz. ;D

Link to post
Share on other sites

No ale zobacz, rżniesz cwaniaka a nawet nie powiesz w czym rzecz... potrafisz tylko wytykać i od razu powiedzieć jedz do serwisu... 0 pomocy... widzę ze nie znasz wartości pieniądza, nie mam pieniędzy na wydawanie na prawo i lewo na lekkie awarie repliki.

 

ale żałosny z ciebie człowiek... twierdzisz ze dużo wiesz a nie dajesz praktycznych rad i nie starasz się pomoc to po co piszesz?!

 

-----------------------------------------

 

Nie, nie możesz

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

Kiedyś bym odpowiedział na tą zaczepkę, teraz wiem, że jest to wyraz smutnego, młodego frustrata, który ze względu na swoja smarkatość nie jest wstanie zrozumieć niektórych rzeczy, ale Cie nie winie. Dorośniesz, zrozumiesz, w duszy przeprosisz.

Link to post
Share on other sites

Nie zrobiłeś tego, po prostu Twoja indolencja doprowadziła do tego stanu. Widzisz Kolego Złoty, tego typu zacinki pojawiają się nie bez powodu. Myślę, że to wina umierającej baterii. Ale jak już sam ustaliłeś ja się nie znam i nie daje żadnych rad, ponad to nie znam wartości pieniądza, dlatego polecam Ci wizytę u fachowca, aby uchronić Cie przed samym sobą i dodatkowymi wydatkami. Ale ja jestem chamem, bucem i gburem.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Dużo jeszcze Graczu młody wydasz zanim te replikę uruchomisz ;-) . A najpewniej uruchomi ktoś inny.

 

Ładowałeś batkę łądowarą, która nie ma prawa jej naładować prawidłowo i się dziwisz, zę nie działa. Zanim naładowałeś prawidłowo rozebrałeś GB a nie mają doświadczenia teraz NA PEWNO nie uruchomisz tego.

 

Na dokłądkę wmawiasz AnRowi, który jednym z lepszych serwisantów jest, że się guzik zna. Przykro mi ale w tej sytuacji, po tym jak się zachowujesz, patrząc na brak kultury, szczerze się odechciewa Ci pomagać.

Link to post
Share on other sites

@Gracz

Jesteś nowy więc czuj respekt i nie obrażaj ludzi którzy wiedzą na ten temat i chcieli pomóc nawet w temacie o takim tytule. Sam zaczynałem z chińczykiem i brakiem wiedzy, dobrze ci radzę jeśli nie chcesz marnować kasy odstaw tą M4 do serwisu. Sam tego po prostu nie zrobisz, nie ustawisz silnika, nie wypodkładkujesz zębatek, nie przesmarujesz. Jak rozwaliłeś kabelki to poproś o wymianę na modelarskie silikony, będzie strzelać jak nowy :). Czasem po prostu trzeba wydać trochę pieniędzy żeby ograniczyć straty.

Link to post
Share on other sites

@Gracz

Jesteś nowy więc czuj respekt i nie obrażaj ludzi którzy wiedzą na ten temat i chcieli pomóc nawet w temacie o takim tytule. Sam zaczynałem z chińczykiem i brakiem wiedzy, dobrze ci radzę jeśli nie chcesz marnować kasy odstaw tą M4 do serwisu. Sam tego po prostu nie zrobisz, nie ustawisz silnika, nie wypodkładkujesz zębatek, nie przesmarujesz. Jak rozwaliłeś kabelki to poproś o wymianę na modelarskie silikony, będzie strzelać jak nowy :). Czasem po prostu trzeba wydać trochę pieniędzy żeby ograniczyć straty.

 

no masz racje przemyślałem to... przepraszam za moje zachowanie ale popatrz kopiłem używany karabin 13 miesięczny bez baterii za 360 zł wydałem 460 razem z bateriami a sam karabin nowy jest wart 499 zł (nowa komora hop up 120 deepfire gumka 25 i metal body 75) muszę kupić ładowarkę i kolejne 120 zł no i czuje że wydałem kasę za coś co nie było tyle warte...

 

P.s czeka mnie jeszcze kilka wydatków związane z prawidłowym działaniem broni... nowa głowica tłoku albo cały tłok ... wymiana kabli... no i cały serwis...

 

 

Może dla was to nic ale dla mnie wszystkie wydatki połączone to ogrom kasy (nie mowie tylko tym co napisałem

Edited by Gracz
Link to post
Share on other sites

Jak pisze KicpA w chinolach przegląd zerowy to ogólnie śmiech na sali- musisz o to zadbać samemu. Bez dobrego wypodkładkowania, wymiany pseudo smarów na coś porządnego, chińska replika nie ma prawa cieszyć się długą żywotnością.

Graczu wyzywasz ludzi, którzy zęby na aeg-ach zjedli- powodzenia tą metodą daleko nie zajdziesz!!

A skoro już masz GB rozbebeszony to przeczyść styki wymień smary na sugerowane w innym temacie, przyjrzyj się zębom na tłoku, zrób sobie uszczelnienie teflonem (też jest temat o tym jak to poprawnie zrobić), wypodkładkuj zębatki. Co z głowicą tłoka jest nie tak?? Może wystarczy tylko oring za 50gr wymienić?? Przewody modelarskie to wydatek góra 10zł. Oczywiście żeby to wszystko dobrze wykonać musisz najpierw przebrnąć przez to forum i się spoooro naczytać, potem jeszcze więcej natrenować, ale jeżeli potrafisz to wszystko samemu zrobić to super- serwis jest Ci kolego zbędny.

 

Tyle ode mnie

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

A jak inaczej otworzyć GB z naciągnięta sprężyną? Ja tak robię, nigdy nic nie zepsułem.

 

Kocur, zgrywasz fachmana, widać, że coś tam kumasz, ale proszę, pisz po polsku.

 

Prawdopodobnie "dławienie" oznacza to, że kulka mu się zacięła w HU, zębatka przejechała po tłoku. Resztki tego wpadły między zębatki blokując je. To opcja nr. 1.

 

M120 to stanowczo za dużo dla takiego BOYI'a. Stawiam na urwany ząb zębatki, który wpadł w nie i ponownie, zablokował je.

 

Kolego Złoty, bez pomocy serwisu nie obejdzie się. Dlatego uspokój się, ochłoń, weź słownik do ręki i z uśmiechem na twarzy ruszaj na poszukiwanie takowego w Twoich okolicach, ewentualnie możesz skorzystać z usług albo sklepu ersoftowego, albo jednego z lokalnych, forumowych serwisantów.

Łaskawie nie używaj tej łaciny podwórkowej. Bo inaczej szybko się skończy Twoja przygoda na tym forum.

Masz słuszność jednak ostatni BOJ zszedł ode mnie z przeglądu z mocą 480fps, dodam że replika była stock.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...