Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CO-102 SR4 Tactical


Recommended Posts

Ponieważ mam pewne pojęcie o tym co piszę w przeciwieństwie do ciebie.

 

"- brak blowbacku" - Ram też nie ma i jakoś użytkownicy nie nażekają

"- upierdliwość w użytkowaniu" - Jak większość gaziaków

"- po 20-30 strzałach trzeba zmieniać kapsułę" - Dalej odnoś się do replik o mniejszej mocy. W aegu przy M170 też trzeba ładować akumulator częściej niż w przypadku sprężyny M110.

"- spadek mocy na przestrzeni 20-30 strzałów uniemożliwiający praktycznie prowadzenie celnego ognia" ...

"- brak auto" - Ram też nie ma, po co przy takiej mocy Auto?

Link to post
Share on other sites

Jak jest auto, to można różne praktyczne rzeczy taką repliką robic. Np pustaki kroic ;)

Mi jest jedynie szkoda że kapsuła jest umieszczona w magazynku zamiast w chwycie pistoletowym. Można by było używac dowolnych magazynków, a chyba nie byłoby trudniej tego ładowac gazem.

Link to post
Share on other sites

@Pritcher

Po 1, nie ma auto, jest semi. I bez przesady, jakie pustaki, widziałeś AR-11, toż to mu mocą do pięt nie dorasta.

Po 2, kapsułę umieszczasz nie w magazynku a w koszyczku wychodzącym z gniazda magazynka, magazynki mają dziurę w połowie szerokości i ok. 2/3 długości żeby kapsułka się zmieściła, ale tak to są normalne aeg`owe i pasują do innych m`ek.

Edited by GZ
Link to post
Share on other sites

GZ gdyby miał w chwycie pistoletowym to można by bylo zewnętrzne źródło zasilania szybko podłączyć i jazda :)

Mam podłączone zewnętrzne, mamba wychodzi co prawda z gniazda magazynka ale od strony spustu., jak się lekko naciągnie to układa się wzdłuż ręki.

Jedyny problem, że musiałem wyciąć kawałek blaszki w magazynkach, ale jest to od strony spustu więc nie straszy aż tak.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Odkopie bo mnie bardzo zainteresował temat.

 

Jak jest z wymianą body?

Przyjmuje konwersje?

Dodatki (gripy, kolby itp.) AEG?

Magazynki są tylko długie?

HU jest jak u AEG'a czy 'podobna'? I jak wygląda sprawa gumki i lufy?

 

Czy dałoby się zrobić zasilanie z 2 kapsuł lub 3 i wrzucić do kolby stałej?

Link to post
Share on other sites

Jak jest z wymianą body?

Przyjmuje konwersje?

Dodatki (gripy, kolby itp.) AEG?

Body SRC to standardowe AEGowe body.

Sam system CO2 ma kształt GB v2 i bez problemu podejdzie do innego body.

Magazynki są tylko długie?

Tak, ale jest to standard AEGowy, czyli te magi pasują do AEGów, ale ten mag ma w środku dziurę na koszyczek z nabojem CO2 który wychodzi z repliki.

Niestety inny mag nie podejdzie, przeróbka krótkiego aby pasował też odpada.

Można się pokusić o skrócenie oryginalnego. Ale wtedy pojemność drastycznie spadnie.

HU jest jak u AEG'a czy 'podobna'? I jak wygląda sprawa gumki i lufy?

Jak wyżej, skoro pasuje do normalnego body to i komory jak i lufy AEGowe pasuja.

Czy dałoby się zrobić zasilanie z 2 kapsuł lub 3 i wrzucić do kolby stałej?

Ja mam zrobioną specjalną mambę z końcówką w kształcie naboju CO2 12gr i jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ owa replika (szczególnie po tuningu do 640fps) jest strasznie gazożerna.

Dwa-trzy naboje starczą ci na bardzo krótko, próbowałem też naboju 88gr, dałby radę ale jakbyś mało z tego stzrelał, lecz do kolby to nie wejdzie, chyba że przerobisz kolbę, musi być szersza.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...