Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna gra. U mnie nie było żadnych błędów, grało się bardzo przyjemnie. Silnik jest w porządku, tylko twórcy uznali, że skoro nie musi generować dużych przestrzeni to można użyć absurdalnie dużych rozdzielczości tekstur.

Gra nie była za trudna, wręcz uważam, że więcej gier powinno mieć taki poziom trudności, bo większą satysfakcję daje ukończenie gry.

 

I nie jest to podróbka STALKERA, no chyba, że książka jest podróbką "Pikniku na skraju drogi".

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Chciałbym tylko zaznaczyć, ze po jakimś tam patchu pojawiły się dwa nowe, BARDZO trudne poziomy trudności i bodaj dwa nowe rodzaje broni. Volt-driver czyli to z czego strzela Młynarz, oraz automatyczna strzelba ładowana taśmowo. Dobra rzecz na bibliotekarzy.

A i wymagania trochę chyba spadły bo zapierdziela mi w full HD a kiedyś miało niewielkie opory.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Najpierw czytasz książkę. Potem grasz.

Jakoś tam odwzorowuje. Nie do końca dokładnie ale za dokładnie by najpierw grać. No i jak każda gra/film wzgledem książki, narzuca własną wizję bohaterów/bestii, która dość nijak ma sie do tego co sobie wyobrażałem czytajac książkę.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Gra jest słaba i tyle. Klimat posiada ale reszta rzeczy po prostu jest słaba. Strzelać do kolesia z AK 4 razy w banie? Toż to porażka. Za dużo strzelania, liniowa, ogólnie nie udana gra. To prawda że grafika powala na kolana. Cienie, pyły to wszytko buduje klimat. Tylko szkoda że zabrakło go jak w stalkerze. Od siebie polecę książkę - Metro 2033, Metro 2034. Pokazuje ciemną stronę człowieka. Nigdy nie miałem tak że po książce leżałem i zastanawiałem się przez dobrą godzinę.

Jeżeli jesteś fanem książki, gry, bądź świata metro 2033 wejdz na www.metro2033.pl Nie robię tu reklamy ale polecam jeżeli chodzi o samo uniwersum.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Oczywiście.

Wystarczy po drodze ludziom pomagać, zwiedzać wszystkie możliwe miejscówki itp.

No i przede wszystkim nie zabić nikogo na moście gdzie komuchy z naziolami walczą. Dostaje się wielkiego bonusa, który znacznie ułatwia osiagnięcie dobrego zakończenia. A nawet jak sie je osiągnie to reload ostatniego czekpointa i spokojnie robimy to mniej miłe zakończenie.

 

A co do kilku kulek na bańkę... Większość przeciwników nosi hełmy/metalowe maski/inne okrywacze ryjów. Ci bez takiego szpeju padają po jednej kulce.

Poza tym prawdziwy koks i tak przechodzi grę nożem do rzucania. Przez całą grę zabiłem może ze 20 osób. Nie liczę poziomu na wagoniku bojowym bo tam po prostu trzeba rzezać do wszystkiego co sie rusza...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mnie osobiście ta gra bardzo rozczarowała.... Grę kupiłem jakieś 2 miesiące temu, ale zanim zacząłem grać to przeczytałem Obie książki (2033, 2034) Świat który sobie wyobrażałem będąc pochłonięty lekturą był czymś co mógłbym porównać do połączenia Stalkera z Fallout 3 + Fallout New Vegas, ale niestety gra okazała się być bardziej liniowym FPS. Graficznie może i ładnie ale fabularnie strasznie okrojone i zbyt liniowe.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Linka nie wrzucałem, bo wszystkie, które znalazłem nie działały i musiałem sam szukać odpowiedniej strony.

 

Gra, ze względu na klimat zdecydowanie warta uwagi IMHO. Oczywiście gram z głosami po rosyjsku.

 

 

Jeśli ktoś by miał problemy w walce z powodu zbyt małego pola widzenia, to polecam zwiększyć z configach FOV z domyślnych 45 do 47-50 (więcej nie ma sensu).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...