Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dwa oczka nizej. Moge Ci nawet na priv wypisac kompletna liste (podkresle tylko, ze w podobnym okresie juz mialem wszystko gotowe). Jestem bardzo wyrozumialy. Ale w momencie, gdy ktos dostaje szybciej paczke (wychodzi na to ze byla wyslana w czwartek / piatek) to cos jest nie tak :(

Edited by AA__
Link to post
Share on other sites

To wez sobie od razu w bialej cordurze - na styczen / luty bedzie w sam raz...

i co się tak gorączkujesz????? , pewnie że przecytałem wszysko dokladnie , miedzy czasie pisząc do MTG zastanawiając się czy zamówić zadając im mnóstwo pytań itp. Odpowiedziałem dziś na twoje pytania.Zamówiłem i jestem zadowolony, a ty mi ciśniesz ?!

Edited by pxy2p
Link to post
Share on other sites

i co się tak gorączkujesz?????

 

Nie cisne Ciebie. Widze, ze zle zrozumiales 'biala cordure' wiec wytlumacze: Po prostu ironizuje, ze miales niezlego fuksja i ze ominelo Ciebie dlugasne czekanie i dlugie okresy bez jakiegokolwiek kontaktu... I w sumie nie wiedziec dlaczego miales takiego fuksa, bo w/w problemy sa do przesledzenia na wczesniejszych stronach.

 

Chyba wszystko wytlumaczone. Peace?

Edited by AA__
Link to post
Share on other sites

Dzis dostalem info, ze paczka wyjdzie do mnie i bedzie na piatek. Syndrom sztokholmski jest prawda...

 

 

Witam.

Często nie pisuję na forach bo i czasu nie ma, czasem nie chce po prostu pisać źle.

Wiem ze zdarzają się potknięcia firmom które stratują na rynku, że problemy z logistyką, prowadzeniem działalności itd..

bywa. Trzeba nabrać doświadczenia.. A ja jestem cierpliwy... do czasu.

Żeby być w pełni fair muszę powiedzieć że mimo całości odczuć co do MTG sprzęt jest fajny, używam np. plecaka S1 na co dzień z doczepioną kieszenią na manierkę. Sprawdza się rewelacyjnie, materiał i wykonanie rewelacja.

Po kupnie 2 rzeczy tak mi się spodobały, że wydałem u nich fortunę.. poza tym mówię polska firma, trzeba poprzeć..

wystarczy że wymienię: oprócz plecaka kamizela SBV z wkładami , admin panel, 3 kieszenie na magi do m4, buttpack, medikit, pas taktyczny T1 i sporo innych... wiec nie jestem kolesiem, który zapłacił 50PLN i się awanturuje, choć klient to klient i każdy ma prawo do dobrej obsługi.

Niestety nie kupię w tej firmie ani jednej rzeczy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimo ze przydało by się jeszcze parę.. mam w d.. popieranie taaakieeej „polskiej przedsiębiorczości”… jest to moje największe rozczarowanie, oburzenie i niesmak...

Nigdy do takiej "szewskiej pasji" nie doprowadził mnie żaden sprzedawca , nawet cwaniaczki na alledrogo...

 

Nie chce opowiadać całej historii bo dokumentacja opiewa na jakieś 100 maili (chętnym mogę udostępnić) -- ale powiem tak:

1. Że osoby kupujące będą okłamywane, karmione tekstami: paczka wysłana, paczka zginęła, paczkę ukradli, na pewno wysłaliśmy...itd - a nigdy paczka nie ujrzała poczty/kuriera niepotrzebne skreślić...

2. Że osoby będą karmione tekstami - cordura nie dojechał, gumka za długa, tasiemka za krótka ..itd... a zamówienie leży w „krzaczorach”…

3. Że termin 2 tyg. dotyczy tzw. drobnicy, pasów i ładownic – przy większym – 3 miechy to mało

4. Że kontakt od początkowo miły , choć z ponad tygodniowymi odstępami .. z czasem staje się coraz opryskliwszy i przybiera ton oskarżająco-napastliwy … no oczywiście w konsekwencji totalna olewaka i brak odpowiedzi...

5. Obiecane gratisy….za „wieczne” czekanie …jak cos wyślą to i tak nie to co obiecali - nawet na prośbę dopłaty za wymianę opłacenia kosztów wysyłki itd.—kolejny zlew i milczenie.

6. Niesmak.. oburzenie, szkoda zdrowia, aż dziw bierze, że przy obecnej recesji stać ta firmę na tak k…..ewskie traktowanie klientów…..

7. Że w kolejnych mailach, zaprzeczają temu co piszą w poprzednich i po prostu kłamią…

 

Ehh… bardzo to przykre.

A szkoda, bo sprzęt fajny, dobrze się nosi. Trwały. Dobrze wykończony.. ale czy warto to pozostawiam wam.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś się jednak zdecyduje na zakup to raczej nie wysyłać kwoty całej… dać zaliczkę niewielką i zapłacić najlepiej kurierowi przy odbiorze… bo nawet już jak paczka wyjdzie (po ponad 3 miesiącach) to np. w przypadku moim brakowało połowy zamówionych rzeczy…

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest Dawid4009

Dzisiaj odebrałem paczuszkę z zestawem od Pana Wojtka. I powtórzę to, co pisałem w temacie o szpeju Kthulla- na customy warto czekać. Czekałem długo, ale opłaciło się- zresztą kontakt zawsze był wzorowy, zmiany w zamówieniu były uwzględnione, jak powstawał jakiś problem to szybko był rozwiązywany.

Część elementów będzie ze mną niedługo na wyprawie krzyżowej, to może powstanie jakiś szerszy opis.

Po tym co otrzymałem wiem że na pewno będę wspierał naszych rodzimych krawców i ich pomysły:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...