Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Hehe, ale za tyle nie można nabyć np. PC od Eagle. Równie dobrze można napisać, że ich chest za drogi, bo za tyle można nabyć chesta od ACM, ale pamiętaj iż nie można nabyć chesta od LBT. O Currahee się nie wypowiem, ponieważ nie używałem ich PC, jednak z tego co widzę to jest o wiele droższy. PC od MTG wygląda ciekawie, na pewno niespotykanie, łączy parę ciekawych rozwiązań, może kiedyś...

 

EDIT: Ups, zasugerowałem się ceną SIOUX. Fakt, ten ich prostszy PC jest już tańszy, ale znowu nie jest jakiś innowacyjny poza QR.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zakupiłem nowy plecak MTG http://mtgear.pl/s20-prosty-i-lekki-plecak-w-systemie-sps/ i muszę przyznać, że jest rewelacyjny. Jakości plecaka na pierwszy rzut oka nie można nic zarzucić, sprawia wrażenie dobrze zaprojektowanego i uszytego. Zobaczymy, jak będzie się sprawował w użytkowaniu, w tym zastosowaniu, do jakiego go zakupiłem: jako EDC oraz na strzelanki/milsimy "na lekko". Wrażeniami na pewno się podzielę :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czołem,

 

Dzwoniłem do COYOTE ASG i pytam: Witam, kiedy można się spodziewać, że produkty Madness Tactical Gear będą ponowie dostępne ?

Miła pani poinformowała mnie: Przepraszamy bardzo ale jakość oporządzenia Madness Tactical Gear bardzo się pogorszyła i nie jest taka sama jak na początku naszej współpracy. Nie będziemy już mieć oporządzenia tego producenta. Materiały, które są używane do szycia oporządzenia nie są takie o jakie nam chodziło.

 

Nie mam zamiaru prowokować jakiejś wojny czy coś. Jestem zainteresowany produktami Madness Tactical Gear i planuję zamówienie oporządzenia:

 

1. MTG Spearpoint Chestrig SCR
2. MTG Spearpoint apteczka wyczepna FastMed
3. MTG Spearpoint regulowana kieszeń na radio
4. 4 x MTG Spearpoint ładownica na 2 magazynki karabinowe M4/AK
5. MTG Spearpoint worek zrzutowy na magazynki
6. 2x MTG Spearpoint cargo duże
7. MTG Spearpoint rękaw pasa taktycznego, rozmiar SMALL / MEDIUM
8. MTG Spearpoint szelki niskoprofilowe
9. MTG Spearpoint MAP mini admin panel

 

Dla mnie to raczej spore zamówienie dlatego trochę się zaniepokoiłem tym co usłyszałem w CASG.

Oczywiście mogą iść do konkurencji ale PS TACTICAL GEAR :-) nie ma materiału w Olive Drab a w takim kolorze chce oporządzenie (do woodland).

 

Ktoś mnie oświeci o co chodzi?

Edited by Xeratus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...