Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj wyszedł patch ale niestety nie poprawił ani trochę płynności działania. Gram w multi chyba tylko z ciekawości bo raczej niewiele z tego jest radochy. Kilka karabinów szturmowych jest dosyć fajna, szczególnie G11. Kusza czy miotacz ognia też dają radę. Jednak nie jest to tak ładne i miodne jak MW2. Zimnokrwistość nie działa na początku na sprzęt latający i aby zrobić wersję pro trzeba trochę pocierpieć.

Link to post
Share on other sites

Podawałem parę stron temu linka do forum, gdzie znaleźć można receptę na lagozę. Ja po zastosowaniu wrzuconego tam cfg mam czasem lagi i ścinki, natomiast nic, co uniemożliwiałoby grę. Dodam, że mój procek jest poniżej minimalnych wymagań sprzętowych.

Link to post
Share on other sites

Mi ani patch, ani ta sugestia nie pomogła. :/

Rzal i bul!!1

Dobra, udało mi się przejść ten etap.

Oprócz wspomnianego 800x600 inne sugestie to ustawić AA na x2, wyłączyć napisy.

Podsumowując gierka ciekawa, ale czy warta swoich pieniędzy to jeszcze zobaczę.

Zombie mode fajny, easter egg też. :D

Polecam dla wytrwałych obejrzeć napisy końcowe do końca. ;)

 

 

Z fajnych motywów też misja, w której płyniesz łodzią i w tle Stonesi.

Inna ciekawostka to Sympathy for the Devil zaraz po zakończeniu gry z cytatem "Who killed the Kennedys, When after all, It was you and me". :D

 

 

Link to post
Share on other sites

U mnie singiel śmiga bez problemu po pierwszym patchu, multi w sumie też z tym że tnie się na samym początku przez czasem nawet pół minuty. Ustawienia mam na maksa z tym że gram na rozdzielczości 1024/768.

Ale ograniczenia na serwerach już mnie rozbrajają. Wczoraj wlazłem i zabronione było: kampienie, tubowanie, last stand, miotacze ognia i kusza. Kusza????? co oni chcą od kuszy? :)

Link to post
Share on other sites

Kusze mają opcję wybuchowego grotu.

Jak widać, dużo frustratów z MW2 przeniosło się do BO.

 

Żenujący żart prowadzącego:

 

Po kiego grzyba przemysł militarny wymyślił wyrzutnie granatów albo snajperów?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Żeby ludzie grający w serię CoD mieli powód do frustracji. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ograniczenia są super. Przynajmniej jak nie mam ochoty żeby grać z takimi wynalazkami to wchodzę na serwer w którym są blokowane i cieszę się graniem. Zmienię zdanie i mam ochotę poganiać z kuszą to wbijam na inny serwer. Fajnie zrobione. No i dobrze, że serwery dedykowane są.

Link to post
Share on other sites

Gra to jedno wielkie nieporozumienie. (to moje zdanie)

Zero klimatu, zwykła gierka, którą można dorwać w kiosku.

Jeśli chodzi o bronie - nie ma szału, jakoś żadna mi się nie spodobała (może oprócz awp:D).

Zamiast black dropsa poleciłbym Medal of Honor (najnowszy). Tak, mam obie te gry i muszę Wam powiedzieć, że nie wiem co Wy chcecie od moha. Jest klimat, jest zabawa!

Link to post
Share on other sites

Na ścinki pomaga wpisanie w multi w konsoli /stoprecord

oraz grzebanie przy confingu w plikach.Prawda jest taka że jeżeli nie wypuszczą patcha mającego z co najmniej kilkadziesiąt mega to się za dużo z płynnością nie zmieni. W singla bardzo się przyjemnie gra (gdyby nie ścinki), fajnie opowiedziana historia i wątek psychologiczny.

Edited by Creex
Link to post
Share on other sites

Hehe Sorki ale jako starszy fan FPSów szczególnie mocno wyróżniam singla w tej gierce - może i bardziej interaktywny film i może słabe AI i duża linearność ale historyjka i sposób opowiedzenia oraz wykonanie na mocną piątkę z plusem jeśli nie wyżej. Singiel trwa 6h ale jest po prostu super miodnym, średnio realistycznym ale dającym kupę fanu przeżyciem. 0 nudy - polecam dla fanów starych filmów z bondem i sensacji z lat 70 tych zmieszanych z wybuchowością naszych czasów. Doceniając CODa 4, Opsy stawiam wyżej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...