Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co do BO to jak widzę jakie problemy są na PC to ciesze się, że gram na x360 zero problemów, wszystko śmiga ^^ pozwolę sobie zaprezentować mój krótki klip z BO ;)
Mi tam śmiga bez problemu. Przed patchem się przycinało ale po update nawet multi śmiga w full detalach. Mój kolejny film, składający się z dwóch części, pierwsza pochodzi sprzed patcha gdzie widać lekkie przycinki, a druga już po.

Link to post
Share on other sites

Wydany raptem 2 dni temu patch do Call of Duty: Black Ops, który miał naprawić bolączki trybu sieciowego zaimplementowanego w wersji na PlayStation 3, zamiast pomóc, jedynie zaszkodził. Sfrustrowani gracze wzięli więc sprawy w swoje ręce.

 

Brytyjski serwis gamersvoice.org (głos graczy) przygotował stosowną petycją, pod którą podpisać mogą się wszyscy niezadowoleni posiadacze wersji gry na PlayStation 3 oraz PC. Wydawcy zarzucane jest faworyzowanie użytkowników Xboksa 360 i wydanie wersji na pozostałe platformy jedynie celem łatwego pomnożenia zysków. Wszystkich wpienionych panujących sytuacją, zapraszamy do podpisania petycji. Jak już historia pokazała, razem jesteśmy w stanie coś zmienić.

 

petycja

LINK

Link to post
Share on other sites

Wydany raptem 2 dni temu patch do Call of Duty: Black Ops, który miał naprawić bolączki trybu sieciowego zaimplementowanego w wersji na PlayStation 3, zamiast pomóc, jedynie zaszkodził. Sfrustrowani gracze wzięli więc sprawy w swoje ręce.

 

Brytyjski serwis gamersvoice.org (głos graczy) przygotował stosowną petycją, pod którą podpisać mogą się wszyscy niezadowoleni posiadacze wersji gry na PlayStation 3 oraz PC. Wydawcy zarzucane jest faworyzowanie użytkowników Xboksa 360 i wydanie wersji na pozostałe platformy jedynie celem łatwego pomnożenia zysków. Wszystkich wpienionych panujących sytuacją, zapraszamy do podpisania petycji. Jak już historia pokazała, razem jesteśmy w stanie coś zmienić.

 

petycja

LINK

 

Wniosek ? kupcie XBOX'a i nie będziecie mieli problemów xD

Link to post
Share on other sites

No coś ty szerloku. Tylko, że w artykule pisze, że na PS3 gracze też zostali olani zimnym moczem. Chyba, że udowodnisz, że PS3 konsolą nie jest to zwracam honor.

 

Brawo wiem, że PS jest konsolą więc pisałem o xboxi'e (bo tam z problemami się nie spotkałem) >.< czytanie ze zrozumieniem...

Link to post
Share on other sites

A ja dziś ukończyłem singla.

Poza problemami z uruchomieniem, które pokonałem po 3 godzinach zabawy działało wszystko cacy.

Wszystkie detale na maxmax jak się da, rozdziałka 1920x1080 (czy jakoś tak, HD się to ponoć nazywa) i przez całą grę ani jednej przycinki. Bez patchy i czegokolwiek innego.

Konfiguracja:

-staaareńki Core Quad 3,3

-2GB ramu kij wie jakiego (muszę pomału dokupić jeszcze ze dwa)

-karta NVidia GTX285 1GB, "ciut" podkręcona, tak o 90 stopni w lewo. Co ważne to to, że to NVidia Nvidia. Nie żaden Asus czy inne Gainwardy.

 

Co do samej rozgrywki to mam kilka uwag:

-przerywniki i chaotyczne "filmiki" w trakcie ładowania... LITOŚCI! Mam umrzeć od zachaotyzowania mózgu?

-fabuła całości... No marniutka, marniutka. Bez polotu, bez pomysłu, aczkolwiek Reznov do pewnego momentu wydawał się być ok, potem się domyśliłem.

-urywanie kończyn itp w końcu się pojawiło, podobnie jak dziury po kulach ale czemu postrzał z .45 urywa dłoń albo nawet NOGĘ?

-NAJGORSZE co może być: DŹWIĘKI WYSTRZAŁÓW!! Czy autorzy tej gry KIEDYKOLWIEK słyszeli na żywo wystrzał z jakiejkolwiek broni? Dźwięki kałasza brzmią jakby ktoś pierdział w karton. Czterdziestka piątka jest tragicznie tragiczna. Wszystkie dźwięki broni są straszne. Poza HK21, który jako tako brzmi. Jaką satysfakcję mam czerpać z masowego rzezania tłumów Rosjan, Wietnamców czy innych brudasów jeśli towarzyszą mi dźwięki mniej soczyste niż nasze poczciwe repliki?

Ten trend było już widać w Modern Warfare, choć na małą skalę, strasznie to bolało uszy w Modern Warfare 2 ale tu to już aż przykro się strzela. Nie ma żadnego wrażenia strzelania z broni. W każdej kolejnej grze Infinity Ward dźwięki strzałów są coraz bardziej płaskie i wytłumione.

-mało satysfakcjonującego zakończenia nie pomnę nawet...

 

Plusem są teksty Kennedy'ego w trakcie walk z zombiakami. Słychać ten charakterystyczny dla jego przemówień patos i zadęcie ;-) .

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Kompa może nie mam najnowszego ale MW2 chodziło na najwyższych - w BO musiałem dać na medium.

Fabuła mi się podobała, pomysł na podanie też. W końcu coś nowego w szybkich FPS.

 

Realizm broni jest z deka chory. Co robi połowa tego gówna w 1968? Famas, Aug, L96 więcej nie chce mi się wymieniać. Jak w magazynku 20 nabojowym zmieścili 30? A o dźwięku napisał już wszystko Poldeck. Po pierwszej serii z M60 postanowiłem je wyrzucić.

Kennedy w zombiakach :D

 

Co do uruchamiania. Za 1 razem chciał ściągać, za drugim już z płyty.

Link to post
Share on other sites

WA2000, lunety termowizyjne, Steyr, Fa-Mas z jakimiś cudami, Na wszystkim wiszą albo "red-doty" czyli otwarte kolimatory, albo "acogi" czyli KAŻDA JEDNA LUNETKA. Niezależnie od tego co widzimy, wszystko nazywa się "ACOG". Lunetka w Steyrze ma powiększenie bez powiększenia, strzelba wali pociskami zapalająco-wybuchowymi ale jednocześnie ma rozprysk "śrucin" na poziomie garłacza Rumcajsa i podpala oraz zabija wszystkich w pomieszczeniu, tych za plecami gracza też. AKS74U z GRANATNIKIEM. Do czego oni go tam przyczepili? W TYSIĄC DZIEWIĘĆSET SZEŚĆDZIESIĄTYM ÓSMYM ROKU??!! RPK74??!! Wyraźnie widać bakelitowe magazynki na 5,45.

Dość.

Aż zaklnę.

Urwał nać.

Bardzo urwał.

 

Ledwie emkę zaczęli wprowadzać a tu już na niej RISy, granatniki i lunetki...

 

Ja pierdykam.

 

Liczę na Medal of Honor 2010. Może chociaż dźwięk będzie soczystszy.

Tak trudno dobre dźwięki giwer zrobić? W Metrze 2033 się dało. Ukraińcy dali radę bez miliardowego budżetu zrobić kałasza co jako tako brzmi...

 

O tempora, o tempora...

Link to post
Share on other sites

Poldeck, kupiłem sobie na gwiazdkę moha, i jedyne co mnie do tej gry przyciąga to własnie dźwięki - wg mnei są genialne. Słyszysz każdą kulę snajpera która przeleci Ci nad głową. Odgłosy wystrzałów są głośne, takie "mięśiste", że aż chce się oddać serie w jakiegoś ali akcze z przeciwnej drużyny. Jedynym dla mnie minusem jest to, że pakujesz w gości 3 strzały w torso, a on nadal stoi i jeszcze ma szansę Cię zabić..

 

Jak kto woli. Mój wybór padł na moha, bo w coda mi wszystko tnie. Fakt, że mam gorszego kompa od Ciebie, ale moh działa na full hd i na 24" ekranie się super gra.

Link to post
Share on other sites

Marudzicie, to nie jest gra historyczna, czy symulator, to jest arcade, jebanka, strzelanka FPS. Gdyby się czepiać to można by się tak czepiać każdej tego typu gry (nie mówię o poprawności giwer, a o różnych rzeczach).

 

Po początkowych problemach z ustawieniami (włączyłem Shadow warming i gra przestała się poprawnie uruchamiać, a żeby to wyłączyć trzeba było znaleźć plik config i ręcznie zmienić) gra chodzi płynnie w full HD i full detalach, bez fps dropów, bez przycięć, bez problemów.

 

Co do samego game play'a wypowiem się później, bo dopiero co zacząłem się nią bawić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...