Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małe pytanko odnośnie gry, i nie wiem czy to jest jakiś błąd ogólny czy ja tylko tak mam.

A wiec do rzeczy. Kupiłem niedawno Black OPS i gra się pięknie ładnie zainstalowała, grafa na full, lecz gdy gra się uruchomi zaraz mnie wywala z powrotem na pulpit i dalej nie mogę nic robić.

 

Bym był wdzięczny za jaką kolwiek pomoc

Link to post
Share on other sites

Małe pytanko odnośnie gry, i nie wiem czy to jest jakiś błąd ogólny czy ja tylko tak mam.

A wiec do rzeczy. Kupiłem niedawno Black OPS i gra się pięknie ładnie zainstalowała, grafa na full, lecz gdy gra się uruchomi zaraz mnie wywala z powrotem na pulpit i dalej nie mogę nic robić.

 

Bym był wdzięczny za jaką kolwiek pomoc

 

Ściągnij najnowsze patche do gry, najnowsze sterowniki do grafiki jakiego masz windowsa ? Czytałem coś, że z xp niby nie działa pokombinuj ;)

Link to post
Share on other sites
Ściągnij najnowsze patche do gry' date=' najnowsze sterowniki do grafiki jakiego masz windowsa ? Czytałem coś, że z xp niby nie działa pokombinuj ;) [/quote']

 

 

Win 7 posiadam i to jest dziwne bo u kumpla jak zainstalowałem to samo się dzieje (więc teraz mam podejrzenia że błędy są na płytce)

 

No ale dzięki za odpowiedź. Zobaczymy co będzie bo jeszcze mogę wymienić płytę ^^

Link to post
Share on other sites

Pierwsze DLC:

Jeżeli dobrze pamiętam, to o mapie w Berlinie wspominano w zapowiedziach, ale cóż takie są uroki DLC. Mam tylko nadzieję, że Kotick w końcu tak się nachapie kasą graczy, że umrze ze szczęścia, albo postanowi zainwestować w nowy silnik graficzny i lepszy zespół od dźwięku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Single player - cud miód malina i orzeszki. Lubię takie gry - fabuła, hollywoodzkie jeb, bum i jebudu. Z realizmem to ma tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową ale i tak jest świetnie. Co do multi - to samo co w MW2 tyle że rozwinięte o gadżety wymyślone na siłę. Samochodziki RC z podczepionymi bombami, kusze z ładunkami wybuchowymi... Nuda. Dodatkowo potwornie niedopracowany i zbugowany ten multiplayer. Mimo wzystko grę i tak kupiłem praktycznie tylko dla singla, więc jeżeli ktoś chce krótką, ale wciągającą do reszty i ciekawą kampanię - polecam.

 

Pozbywam się black opsa, jakby ktoś chciał kupić :)

 

Przecież BO korzysta z platformy Steam... Z tego co wiem, nie da się usunąć gry z biblioteki steama... Wnioskując - sprzedajesz całe konto?

Link to post
Share on other sites

a ja mam mały problem z tą gierką. Mianowicie gra się zainstalowała wszystko fajnie super. Odpalam gierkę. Idzie mi filmik do pierwszej misji i nagle stop, czarny ekran, nic się nie da zrobić. Próbowałem już odinstalować i zainstalować nic nie podziałało. Wiecie może w czym tkwi problem? Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

a ja mam mały problem z tą gierką. Mianowicie gra się zainstalowała wszystko fajnie super. Odpalam gierkę. Idzie mi filmik do pierwszej misji i nagle stop, czarny ekran, nic się nie da zrobić. Próbowałem już odinstalować i zainstalować nic nie podziałało. Wiecie może w czym tkwi problem? Z góry dzięki za pomoc.

 

Podaj specyfikację swojego komputera - system operacyjny, procesor, karta graficzna, itp. Oprócz tego, masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty?

Link to post
Share on other sites

Komp wystarczający, mój jest słabszy i jakoś udało mi się BlackOpsa skończyć. I w sumie miałem podobnie - po ładowaniu misji ciemność. Musiałem przeczekać, minutę-półtorej i misja startowała. Taki bardzo długi loading, bez paska postępu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...