Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

22.2V LiPo lub 18.5V LiPo


Recommended Posts

EON-X 30c 5000MAH 6S 22.2V lub LiPoEON-X 30 5000MAH 5S 18.5V LiPo

Czy da się wstawić do g3ca coś co to wytrzyma?

Planuje 390-400fps i ROF!

Co można do CA33E alboSAR Taktik Rifle II to wstawić?

Planuje wymienić WSZYTKO wewnątrz. Silnik gearbox i dodać druma.

Macie jakieś propozycje? Zbierałem na świnie z tuningiem więc kasa to nie problem!

Edited by Swiezy
Link to post
Share on other sites

Proponuję przed podłączeniem takiego pakietu do repliki zewrzeć go na własnym języku. ROFa będziesz miał fenomenalnego.

 

 

A na poważnie silniki są robione na 12v, a nie na 18,5 wzwyż. kiedyś robiłem próby 18v i silnik nie dawał rady.

Link to post
Share on other sites

Proponuję przed podłączeniem takiego pakietu do repliki zewrzeć go na własnym języku. ROFa będziesz miał fenomenalnego.

A na poważnie silniki są robione na 12v, a nie na 18,5 wzwyż. kiedyś robiłem próby 18v i silnik nie dawał rady.

No to będe wymieniał silnik regularnie!

Link to post
Share on other sites

Po co 18 V jak na 11.1 da sie spokojnie zrobic 40 rofa ?

Tylko ze malo ktory mag ci poda kazda kulke przy tym rofie...

Silnik elementa torque plus zebatki SHS 13:1 daja mi 32 rps przy 450 fps.

Da sie wiecej jak zastosujesz porzadny silnik turbo i springa kolo 100-110.

Tylko ze juz przy 32 rps pojawiaja sie problemy z podawaniem i ogolna praca ... Przy zacince przygotuj sie na masakre w gearboxie.

Mi uwalilo (na szczescie) tylko zab od tloka - mam teraz 15 a nie 16 zebow.

Widac pozatym w stalowcyh zebach tloka - nadgryzienia ... mimo ze to naprawde stal a nie odlew.

 

A jak naprawde chcesz miec mega wypasiony rof - to lepiej kupic zebatki dual cyclony z airsoft mechanics... 2 strzaly na cykl. 50-60 rps spokojnie daja rade. Tylko te same problemy z podawaniem i padaniem czesci sa.

Link to post
Share on other sites

Będe brał to na grubsze zloy.

Ewentualnie.

Technical Specification:

Lipo Voltage: 14.8 V

Lipo Cont Discharge: 150 A

Lipo Burst Discharge: 300 A

Lipo Lenght: 157 mm

Lipo Width: 45 mm

Lipo Height: 38.5 mm

Lipo Weight: 548 grams

Lipo Configuration: 4S1P

Edited by Swiezy
Link to post
Share on other sites

Sygnatura jak sygnatura, za to jaki avek! :)

 

Swiezy, ja mam pytanie po co chcesz wkładać 18, skoro 14 to już za dużo? Po to żeby się chwalić kolegom, że masz więcej woltów niż oni? Bo swojego założenia nie osiągniesz mocniejszą baterią, nie ta droga.

Link to post
Share on other sites

W Polsce jest to ciezkie do udzwigniecia ...

Ale na extremeairsofcie mozesz poczytac o cyclone gearach.

O zasilaniu repliki lipolami 14.4 tak zeby wytrzymaly.

O rofie 50 k/s i problemach z podawaniem i jak to rozwiazywac.

O tym jakie czesci stosowac (przewaznie niedostepne na polskim rynku) zeby to pochodzilo pare strzelanek zanim sie nie popsuje. Bo ze padnie - to pewnik przy tej szybkostrzelnosci.

 

Owszem latwiej jest po prostu dac mocniejszy aku ale silnik musi dac rade przy tym napieciu.

Chinskie silniki duble egle sa baaardzo wytrzymale. Elementa moga miec podobnie.

Kumpel dawal rade strzelac z sparowanych nimhow na 18 V z dosc przerazajacym rofem. Przy piecset paru fps. Ale ma szkielet aluminiowy prowina. Zaden odlew ci tego nie wytrzyma.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Koń pod górę? Mi się udało choć wszyscy stukali się w czoło " nie uda się " a dwa nie chciałem nikogo zasypać kompozytem tylko zrobić ostrą sajpę, ba udało się. Jak ktoś chce do emki wstawić aku. 24V to już pojawia się pytanie: Po co? Przy 25 k/s jest taki siew że wygląda jak by się świeciło laserem. Więcej kulek nie da nic, tylko tyle że nieszczęśnik zamiast dostać 10 dostanie 20 kulek na garba.

Link to post
Share on other sites

5 metrów? :poddanie:

Wolisz oberwać raz czy 40 razy w to samo miejsce? Przy bardzo wysokim rofie nie masz możliwości wycelować, kulki latają od nóg po głowę i powiem Ci że jeśli snajper trafi mnie w tyłek i mnie zaboli, nie będę miał pretensji, natomiast jeśli ktoś mi wycedzi po twarzy cały mag bo przytrzymał sobie spust, gwarantuje że włożę mu jego replikę tam gdzie ciemno i wyjmę miejscem przez które wydaje dźwięki.

Link to post
Share on other sites

No to ile udało ci się zdobyć tych metrów w porównaniu do normalnej M170 guardera? No ale nie ważne, to tak samo jak próba uzyskania informacji o "markowej japońskiej głowicy cylindra do R85"...

 

To jest twoje prywatne zdanie, ktoś chce tak zrobić i tyle. Sam w tamtym temacie pisałeś o umoralnianiu, ba sam nawet pisałeś aby nie robiono tego w stosunku do ciebie (chodziło o moc) więc czemu umoralniasz kogoś innego że taki Rof jest zły? Zastanów się nad sobą...

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...