Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
gromu

CQB.pl (dawniej CQBTACTICAL.pl)

Recommended Posts

Jeszcze nie ma takiego tematu? :) www.cqbtactical.pl

Drugi zakup w tej firmie i drugi raz jestem super zadowolony.

Teraz nóż SOG Seal Pup i tabsy camelbak...

Bardzo dobry kontakt, powiadomienia o statusie zamówienia via e-mail (to się chwali!), szybka realizacja i towar w 100% zgodny z opisem :)

Wielki PLUS + dla firmy :mrgreen:

Edited by gromu

Jako jedyni mieli KA-BARa 1217 USMC The Legend dostępnego oraz akcesoria do tych noży. Zamówiłem więc nóż w niedzielę, dziś na wigilię miałem dodatkowy prezent :) Bez zastrzeżeń, wszystko jak należy. Oby następne zamówienia, bo na pewno wrócę, przebiegały tak samo.

Pierwsze zamówienie i jestem jak najbardziej zadowolony. Wysyłka błyskawiczna, tani kurier UPS - nic tylko kupować. Dodatkowo dostałem za darmo spoory katalog Blackhawka.

Polecam.

Błyskawiczna wysyłka - towar odebrałem co prawda dopiero w dwa dni po dokonaniu zamówienia, jednak kurier UPS miał dla mnie przesyłkę już w 24 godziny po jego złożeniu. Wszystkie dotychczas złożone zamówienia bez zarzutu, towar w 100% zgodny z opisem, bardzo ciekawa, stale powiększająca się oferta. Szczerze polecam.

Zamówione w czwartek wieczorem, w piątek wysyłka, dziś paczka u mnie. Zamawiałem adapter do serpy, odebrałem paczkę zdziwiony, że coś ciężka. Albo nie moje zamówienie albo ki czort. W środku katalog blackhawk na 2014 rok, naklejka mechanix i adapter do serpy, dokument sprzedaży. Polecam :)

W sumie poprzednimi zamówieniami brałem graty blackhawka to może dali mi katalog na skuszenie sie na kilka innych rzeczy 9już sobie trochę wybrałem, hhehehehe...)

Spory PLUS.

Sklep polecony przez obsługę innego sklepu :icon_wink:

Zakup noża i paracordu.

Błyskawiczna realizacja zamówienia i paczka z dwoma grubymi katalogami w prezencie.

Aż chce się wracać na stronę sklepu i zapełniać koszyk :icon_razz:

Edited by patpon