Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

włąśnie - ktoś może używa tego gas-p? na mg piszą "Ze względu na moc zalecany raczej do zastosowań snajperskich. Metalowe są: lufa, zamek, spust, magazynek i inne" - cały jest metalowy czy też coś z tworzyw? - jak się strzela? celność? - szukałem, ale na foum za dużo nie ma...

 

pozdr. i z góry thx za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem rzeczony karabinek

i oto lekki opis:

plastikowe jest łoże, rękojeść i taki mały plastik wewnątrz którego widać w miejscu gdzie w prawdziwym wylatują łuski

od razu wspomne że ten ostatni plaatik to totalna pomyłka, ma luzy straszne i słychac go jak się potrząsie :/

pozostałe plaatiki sa dobrej jakości i co najważniejsze twarde, szczególnie łoże (ale wygląd to ma ohydny :))

reszta metal, mianowicie: lufa, mechanizmy. magazynek i inne

mechanizmy chodzą cacy jak na tak tanią giwerkę

jedyna rzecz która mi się nie podoba to luz na lufie, nie jest on duży i trzeba się naprawde postarać żeby lufa się porószyła

a spowodowane jest tym że:

podczas ściągania spustu lufa cofa się, dobija do magazynka, kulka wchodzi w lufe i wylatuje gaz, dopiero po strzale lufa powraca

wiec ten luz na lufie podczas strzelania nie będzie groźny bo lufa i tak wchodzi głębiej e tą smaą pozycję, a potem to se może latac :)

następną rzeczą która mi się nie spodobała to puste miejsce między lufą wewnętrzną a zewnętrzną, mobli to czymś wypełnić

moc tego karabinka bierze się z jego prostoty, nie ma blow-backu, gaz idzie prosto w kulke, jego straty podczas strzału są znikome, naprawde prosta konstrukcja

parę elementów warto by w nim poprawić moze nawet wymienić, ale jak za ta kasę to jest to dobry karabinek

 

 

 

ps. pierwsze testy już są

i tak

celność, na 10m puszka dostaje raz za razem, na 25m tak 9/10 garnek, może 30cm średnicy, dalej nie było jak pomierzyć, aha wszystko z pozycji stojącej-chwiejnej :D (w uszyskaniu dobrego skupienie przeszkadza twrdy spust)

moc, nie mierzyłem ale jest duża (na gg), to widać i czuć, puszka wyglądała po x strzałach jakbym ją srutem traktował :D, a na rzeczonym garnku niektóre kulki rozwalały się :)

był też zimny test, w temperaturze 0C na 15m i było widać większy opad kulki ale i tak została duża moc, tzra by pomierzyć i dokładnie zobaczyć

Link to post
Share on other sites
No i właściwie to moze by ktos doradzil mi jaka lunete na to założyć ?

Pozdrawiam

Taką przez którą będziesz widział wroga :D

a tak na serio, to właśnie dostałęm Deltę 1,5-6X42 i myśle że więcej do ASG jest niepotrzebne, chyba że chcesz komary odstrzeliwać :D :D

Link to post
Share on other sites

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...840f31b9a7944be

tu masz sklep Delty

nestety cena jest dośc wysoka, ale dostajesz niezłą lunetką i rok gwarancji

ps. ja za moją dałem 150zł :)

 

 

ps2. wczoraj mój kumpel posłużył za tarcze dla Rugera (na własną nieprzymuszoną odpowedzialność) ipo stzrale z 15m został na nodze mały krwiaczek 8O (przez grube gacie) , z Shotguha Hardballera 2 zostają tylko małe ślady na odsłonietej nodze

2 test był na płycie, z Shotguna ledwo co ją rozwalał i to po świecącej stronie

z Rugera strzał w świecącą kończy się małym efektem rozje**** płytki na mikro kawąłki :D, a stzrał w drugą stronę to dziurki jak po śrucie :o

 

ta zabawka ma power, zastanaiwam się czy czasem nie za duży

powiuem tylko że stzrelanie nią poniżej 20m może być niebezpieczne

Link to post
Share on other sites
Tak, chodzilo mi najzwyklejszy pasek :wink: na zdjeciach nie widzialem zadnych fabrycznych mocowan, ale moze jednak sie tam znajduja :?: :?: jesli nie to jak ten pasek zamontowac

Pozdro

nie, nie da się

ale oryginalne łoże (pomijam to że ohydne :D) pozwala na bardzo łatwe mocowanie paska

 

 

ps. zrobiłem "słynny" test z puszką

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...ail?bulletID=34

i tak:

przebija obie ścianki :)

denko i góre też przebija (oczywiśącie pojedyńczo, nie 2 na raz :D) :)

dla przykład Shorgun Hardballer 2 w ściance robi tylko duże wgniecenie a na górze i na denku nie zostawia śladu

 

ps2. był już na komabcie i:

ponizej 10C można goz domu nie wynosić, a to wina gazu który poniżej rzeczonej temp. (+/-) daje dużo mniejszą moc, no niby da się strzelać ale np. puszki to nie przebija ani jednej ścianki (przy temp. 5C), boje się co się będzie działo poniżej 0C :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Aha napisz mi ile gazu wciaga i czy traci duzo mocy przy takiej temp jaka jest wlasnie na dworku

przy temp. 20C jedno ładowanie magazynka starcza na 2 magazynki kulek 2x17=34, zaś przy 5C starcza na 1,5 magazynka kulek 23-26

przy 20C ma sporą moc (opisane wcześniej) przy 5C ta moc spada, im mniej C tym znaczniej (opisane wcześniej)

 

podsumowanie Ruger MK1 Carbine

jest to dobry sprzęt ale bez rewelacji i samozachwytu, 2 rzeczy są zjebane przez fabryke i trza poprawić, ale nie przeszkadzają aż tak bardzo (ja strzelam i chwilowo nie przeszkadzają)

nie jest to rasowa snjperka, ajk ktoś chce być snajperem to polecam VSR +prec lufa +spręzyna mocniejsza

jak kogoś nie stać i chce mieć namiastke snajpera (powtarzam namiastke, nie prawdziwą snajperke pełną gębą) to jest to dobry sprzęt

jest to tak pomiędzy szturmowcem a rasowym snajperem, ot taki szybki strzelec wyborowy

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...