Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frontowiec.pl


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Czy ktoś obeznany bliżej ze sklepem posiada jakikolwiek kontakt poza mailem z tym sklepem ? Złożyłem zamówienie czekam już drugi tydzień i wciąż nic nie mogę się od nich dowiedzieć . . .

 

Kontakt mailowy oraz GG podany jest na stronie internetowej sklepu

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Zdecydowanie nie polecam.

Pomimo dobrego zaopatrzenia - obsługa no comments :(

Długi czas oczekiwania na odpowiedź ( oczywiście mailem bo telefonicznie nie jest to możliwe z prostej przyczyny - nigdzie nie jest podany nr tel do sklepu ).

Ciężko dogadać się ze sprzedawcą.

Duży plus to jak już pisałem asortyment - większość rzeczy trudno dostać gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Witam! Generalnie obsługa rzeczywiście jest jaka jest. Sklep jest z ruskim szpejem i obsługa tez :icon_smile:

 

Z założenia zresztą nie odpowiadam na pytania w stylu:

- "kiedy będzie .... " - jak ruscy zrobią, to będzie.

- "jakiego koloru jest ten zielony beret" - no raczej nie różowy....

- "czy możesz zmierzyć rękaw, nogawkę, kołnierzyk, policzyć ilość szwów itd." - nie, i tak każdy egzemplarz jest inny, jak potrzebujesz sobie dopasować co do milimetra, to zapraszam do sklepu - na miejscu można przymierzyć.

- "czy można zamówić ..... " - nie, terminowość Rosjan jest żadna i czas oczekiwania może wynieść od 1 tygodnia do nieskończoności.

- "proszę o wysyłkę na jutro" - nie, generalnie wysyłki wychodzą tego samego dnia, ale zdarza się, że nie zdążę lub coś przeoczę.

- "proszę o kontakt telefoniczny" - nie, mam alergię na telefon :icon_smile:

- "chciałbym rekonstruować <spetsnaz gierłu>, czy możecie coś doradzić" - nie, na miejscu mogę opowiedzieć co wiem, ale nic i nikomu nie doradzam ani nikogo do niczego nie namawiam. Sam musisz podjąć decyzję co Ci jest potrzebne.

 

Jeśli jesteście w stanie zaakceptować takie zasady i czarne poczucie humoru, to zapraszam do zakupów. Jeśli nie, to trudno.

Edited by FRONTOWIEC_COM - Konrad
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Polecam, zamówiłem w sobotę maskę PGAZ. Dziś do mnie dotarła, w stanie bdb. Zapakowane tak, że nic się nie ma prawa zniszczyć (i tak się nie zniszczy, to kawał socjalistycznej gumy i filtra :D ). Ogólnie duży +

Jak będę zamawiał ostre części do kałacha to tu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...