Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR5-A5 [STTi/SRC]


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy kolba od vfc jest taka sama jak od systemy tw-5? Bo podobno tamta trzymała wymiary palnej. Kolbę od tw-5 montowałem w src i trzymała się bdb.

Jak to jest z łożami do src? od vfc pasują czy to palny standard jak z kolbami i nie podjedzie?

Link to post
Share on other sites

Mam możliwość zamówienia stalowego cocking handle Guardera za jedyne/aż 15 dolców.

Zakładając, że przy przeładowywaniu chcę wykonywać "HK slap", opłaca się montować takowe, bo nie wiem, czy stockowa rączka (trzpień?) wytrzyma.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nigdy nie przypuszczałem że zawitam w tym dziale, ale stało się :icon_smile:

 

Witojcie!

Zanabyłem takie cacko:

Ba8FoxH.jpg

 

KnyH9JT.jpg

 

Pierwotnie replika należała podobno do kolegi Nitro - Pozdrawiam.

Drugi własciciel wzbogacił ją o chwyt TLF Surefire z latarką, kolbę teleskopową oraz montaż ris od B&T.

Ja dziś wrzuciłem Eotecha :icon_wink:

 

W planach lekkie postarzenie, palna muszka i szczerbinka, palny tłumik płomienia oraz kurpus "SEF"

 

Pozdrawiam.

Edited by Szelma1981
Link to post
Share on other sites

SRC ma również sklep internetowy i bodaj wszystkie drobne części są dostępne.

Ale za MP5 KU wraz z przesyłką wychodzi aż 1500.00 zł...

W USA również idzie znaleźć ostre korpusy SEF za 20-40$.

 

A jeżeli ktoś ma chwyt SEF od FE na zbyciu, chętnie przygarnę + mogę oddać chwyt SRC.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Jak mówiłem tak się stało :)

Korpus SEF już zamontowany.

NoSJncI.jpg

Korpus wraz z zselektorem ognia jest z firmy ICS - o FE raczej trzeba zapomnieć i jedynie mile wspominać.

 

Troszkę rzeźy było, ale generalnie nic co by ingerowało w wygląd zewnętrzny korpusu.

Na dziś tylko spoiler :) Do pełni szczęścia pozostało sporo rzeczy a mianowicie:

- Wykonanie dzwigienki selektora ognia

- Dopasowanie stopki silnika do chwytu

- Wyrzucenie kabli na front

- Wycięcie użebrowania w chwycie TLF celem umieszczenia baterii (kostki) Lipo 7,4 800 mAh

 

W czasie pracy robię zdjęcia na bierząco więc jak się uporam ze wszystkim to wrzucę tu fotostory żeby było wiadomo co i jak.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie zjedzcie mnie proszę, było pewnie w temacie, jaki chwyt TLF (ASGowy) pasuje do SRCa?

 

Druga sprawa, oddam kolbę a'la UMP, przyjmę klasyczną teleskopową.

 

Trzecia sprawa, zmienialiscie silniki w swoich MP5? Probowalem wsadzić silnik G&P M120 i CA i nie wchodzą mi w chwyt WTF?

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, się mi przydarzył "gupi" problem. przy rozbieraniu sprzęta wypadł języczek do zwalniania magazynka i wewnętrzna tulejka. Złożyłem i ... nie działa tzn języczek luźno lata i nie odblokowuje maga. WTF? :icon_evil: Zerknijcie gdzie może być problem pls. Wiem że niby proste ale nie tylko ja na to patrzyłem :icon_confused3:

20140926_090947_zpsb156c9b9.jpg

20140926_090957_zps0f444435.jpg

 

Zdarzył mi się ten sam problem. Czy mechanizm od JG czy innej Cymy będzie pasował?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...