Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakupy w Machinegun


Recommended Posts

Robiłem u nich zakupy pod koniec maja, czekam na przesyłkę (ślimaki na Poczcie się z powodu powodzi wloką wolniej niż zwykle.

 

Co od oferty - jeszcze coś niecoś im zostało, głownie części wewnętrzne i zewnętrzne do replik. Jak uzbieramy zamówień na ponad 400 zł to dostaniem rabat na 10% (tak było z moim poprzednim zamówieniem)

 

A co do wspólnego zamówienia - chyba się dołączę z tłokiem za 80 pln, jak będzie więcej chętnych.

Link to post
Share on other sites
Jeżeli chcesz zamówić za mniej, niż 250zł - napisz do nas: office@machinegun.pl

 

A maila do nich pisaliście ? Bo generalnie zależy (zależało) im na wyprzedaniu tego co mają i zgadzali się, na dużo niższe ceny niż podane minimum.

Link to post
Share on other sites

A maila do nich pisaliście ? Bo generalnie zależy (zależało) im na wyprzedaniu tego co mają i zgadzali się, na dużo niższe ceny niż podane minimum.

 

Prowadzę z nimi regularną korespondencję od 25 maja. Odpowiadają na maile "natychmiast".

Co do zniżek - owszem są chętni, ale w przypadku zakupu większej ilości sztuk danego produktu, ja brałem "detalicznie" po 1 sztuce lub komplecie - raz 4 a raz 9 pozycji. Opcji "mniej niż za 250 zł" nie rozpatrywałem i nie sprawdzałem, za każdym razem moje potrzeby były powyżej 300 zł.

 

Nie ma obaw o "przepadek kasy" - wysyłają tylko za pobraniem. Tak jak pisałem wyżej czekam teraz aż Poczta Polska łaskawie dostarczy mi obie dostawy.

Edited by FlyingCat
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mimo wszelkich negatywnych opinii o tym sklepie, postanowiłem zaryzykować.

 

06.07.2010 złożyłem zamówienie, dziś paczka dotarła do mnie.

Po otwarciu przesyłki stwierdziłem iż... wszystko gra :mrgreen:

Od początku kontakt ze sklepem był bardzo dobry, na bieżąco byłem informowany o statusie zamówienia. Jak się okazało, zakupy nawet za mniej niż 200zł są możliwe.

Dochodzą jedynie koszta wysyłki (12zł) oraz konieczność dokonania przedpłaty (30zł). Reszta kwoty jest zawarta w przesyłce pobraniowej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

 

Odgrzewam bo nie chcę zakładać nowego tematu.

 

Zamówiłem dziś w tym sklepie replikę, która widniała jako ostatnia sztuka. Nie da się dodzwonić na numery podane na stronie. Kontakt tylko na maila i opłata w postaci przedpłaty na konto. Napisałem maila do sklepu i spodziewam się jutro odpowiedzi.

 

Mam pytanie odnośnie obecnej sytuacji ponieważ ostatnie posty są kilku letnie:) A nie chciał bym wpłacić kasy i nigdy jej nie odzyskać lub włóczyć się po sądach za duchami.

 

Czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu w przeciągu ostatnich 3 miesięcy? Jak to wygląda, te oferty to jakaś ściema? Na chwilę obecną złożyłem zamówienie ale nie wpłacę żadnej kasy do póki nie będzie pewności i spróbuje za pobraniem to kupić jeżeli będzie jakiś kontakt od strony sklepu.

 

Ale prosił bym o jakieś informacje wcześniej od Was.

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...