Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nazwa broni jak w tytule. Recenzja na RR poniżej.

 

http://renegaderecon.com/article_details.php?id=61

 

Na WGC tylko 117.50$ (373.53 PLN, wraz z kosztami sprowadzenia rzecz jasna drożej).

 

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...C51BK_cat_Marui

 

Cóż, gnat według recenzenta jest bardzo fajny. Dlatego dziwie się, ze jeszcze nikt się nim nie zainteresował. A może ktoś już miał styczność z tą klamką i nie spełniła jego oczekiwań?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak tu się interesować czymś, czego jeszcze w Polsce nie ma...

No tak, niby można zawsze sprowadzić z HK...

 

Rzecz ładna i podobno świetnie strzela (nowy typ zaworu). Na RR podniecają się, że to nowa jakość w gaziakach i wymusi kolejny krok naprzód w konsktrukcji tego typu replik u konkurencji.

 

Najlepsze, że Marui chce w oparciu o ten sam system gazowy wypuścić jeszcze Colta 1911 (mniam!) oraz SIGa - bodaj 226, jeśli dobrze pamiętam. Ten ostatni powinien być już w Japonii w sprzedaży (z tego co pisało RR).

 

Wszystko miło, tylko kiedy zobaczymy te zabawki w Polsce? :cry:

-

Link to post
Share on other sites

Cóż, skoro cena końcowa miałaby być podobna - mimo wszystko wolałbym mieć gwarancję polskiego sprzedawcy... :wink:

(nie wnikając czy coś ona daje, czy nie).

 

Ale nie o tym ten temat, więc pozostańmy przy stwierdzeniu - szkodza, że jeszcze nie ma ich w Polsce...

 

-

Link to post
Share on other sites

Pisałem właśnie pod kątem sprowadzania tego gnata. Dziwię się, dlaczego taki np. Machinegun nie zainteresował się nim - jeśli naprawdę jest taki dobry, a ceną nie różni się (wiele) od zwykłego gaziaka, to stanowiłby niemałą gratkę dla polskich airsoftowców.

 

Chocby ściągnąć jeden egzemplarz i wypróbować. Inwestycja rzędu 500-600zł przy najbliższym zamówieniu (dla sklepu niewiele) a może się zwrócić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Tak oto FA ma w ofercie Hi-Capa 5,1 Government:] Cena atrakcyjna wydawać by się mogło. Pytanie zatem mam, czy ktoś z maniaków w Polsce miał by ochotę małe co nie co napisać o tym gaziaku?

Tutaj prośba do KaT'a a wypowiedź;-)

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites

Doglebnych testow nie dane mi bylo przeprowadzic, bo po 3 dniach udalo mi sie zjebac podajnik kulek w magazynku, ktory nastepnie skleilem kropelka i ktory to oderwal sie i zgubil na pierwszej strzelance :)

Czuje sie usprawiedliwiony jakos noob w dziedzinie gaziakow :P

W kazdym razie wali glosno, kopie mocno, ma bardzo latwy dostep do HU, ktorego regulacja odbywa sie jak w AEGach poprzez krecenie malym koleczkiem i strzela bez problemow w temperaturze ok 2C.

Testow skupienia nie przeprowadzalem, ale jak tylko zakupie nowy magazynek postaram sie to zrobic.

Niestety jedyny sklep w HK, ktore oferuje podajnik kulek do magazynka Hi-Capy aktualnie nie ma go na stanie, wiec z powodu braku czesci za 3,90$ nie moge podac jakichs sprawdzoncyh informacji, gdyz za malo z niej strzelalem.

Recka na RR w zasadzie odpowiada na wiekszosc pytan(mnie przekonala do zakupu, ktorego w zadnym wypadku nie zaluje) ;)

 

Fotki:

http://members.lycos.co.uk/inflames666/hi-capa/

Link to post
Share on other sites

Ewidentnie moja wina. Ktoregos razu zamek zostal w pozycji tylnej i nie chcial isc do przodu a ja debil zaczalem sie z tym silowac. Pozniej domyslilem sie, ze blokowal go wlasnie podajnik kulek, ktory w tym momencie ulamalem(peklo jedno "ramie").Powinienem przed silowaniem sie wyjac maga, czego niestety nie uczynilem. Po sklejeniu nie bylo to juz trwale i nie wytrzymalo spuszczenia palca ze sprezyny magazynka, ktora wybila calosc. Niestety odbylo sie to lesie i nie znalazlem juz tej czesci :/

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 5 months later...

Minęło pół roku od ostatniego posta, więc licze że więcej osób posiada tą replike. Cena jest dość wysoka (499) więc prosze o pomoc.

 

-Jak się ma jakość wykonania do modelu WE?

-Jak jest z gazożernością?

-Zdarzyły się komuś jakieś awarie?

 

Jak mi się coś przypomni to dam znać :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Witam. JA mam model z TM i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Power duzy, skupienie bdb, jakosc wykonania na najwzyszym poziomie. NIc nie szwankuje, blow back 1 klasa, brak syfonu. Zamek z tworzywa to zaden problem. Poprostu oryginał ma tą częśc także z tworzywa. Planuje kupic kilka lepszych częsci Guardera i zwiekszyc fps'y do 400. POLECAM !!

Edited by darthmateusz
Link to post
Share on other sites

Pełna recenzja http://www.wmasg.pl/zbrojownia/gazowe/148/colt_hi-capa_5.1/

 

na ten moment jeszcze nie została zaktualizowana

 

Colt jest spoko, ma tylko 1 minus - plastikowy zamek, po dłuższym przebiegu wylatuje szczerbinka.

 

Konkurencja WA ma metalowy zamek, ale całość jest bez oznaczeń (błee), dlatego jak kupować Colta to TM + metalowy zamek, tak samo jak z Beretkę M92.

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Mam podobne odczucia.

Nie mierzyłem ale różnica w porównaniu do np. Glocka TM jest wyraźna.

Jest jeszcze coś:

Dotychczas wydawało mi się ( na oko, po wyglądzie ), że Hi-Capa będzie mało ergonomicnza - w rzeczywiśtości jest przeciwnie. Świetnie "leży" w dłoni, napinanie kurka bezproblemowe ( bo nie jest to Dual-Action ) a przesuwny spust bardzo precyzyjny.

Dla mnie "bomba"! :wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...