Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Replika w końcu u mnie i... CUDO!

 

Wystrzeliłem cały magazynek z wielkim bananem na twarzy. Strzela jak marzenie i kopie ładnie. Jutro przetestuję "w terenie".

 

EDIT:

 

Zaczynam się niepokoić, bo po wywaleniu około 300 kulek i dosyć intensywnym macaniu nabytku spostrzegłem lekko telepiący się na boki zamek...

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

I dotarł :) Zamawiałem z uncompany, wyszło mnie to ponizej 600 (co ciekawe, panowie z cła policzyli vat tylko od kosztu repliki, bez wysyłki). Metalowe są; górna część korpusu, oba tylne bezpieczniki, kurek, skorupa magazynku (bez denka), zespół przeziernika, przycisk do wyjmowania magazynka i jakieś pojedyncze srubki/czesci (w tym też część do zdejmowania zamka). Całkiem dużo jak na tm'a, zdziwił mnie ten górny korpus ;) Dolna czesc repliki jest wykonana moim zdaniem wzorowo. Magazynek jest metalowy i to na +, spust chodzi ładnie, okładziny są super i ogólnie to wszystko jest super :) Z kolei, górna czyli część zamka i lufy nie zachwyca. Zamek jest rzecz jasna plastikowy, oznaczenia etc. są naniesione ładnie i sam plastik raczej się nie rysuje, ale jest cienki, wiec przewiduje, że predzej czy później sie zużyje. Lufa zewnętrzna ma luzy, szczególnie przy naciągniętym zamku :P Nie wiem czy to norma w hi-capach, mam nadzieje ze nie będzie to miało wpływu na strzelanie (nie powinno). Zaś sama lufa zewnetrzna to dwuczęściowy, cienki i swiecący plasatik. Wewnetrzna oczywiście metalowa, wyglada na jakiś mosiądz ale nie mam pojęcia. hop-up reguluje się dość ciężko i nie ma opcji, żeby się rozregulował :) w poniedziałek kupię gaz i dam znać jak strzela

Link to post
Share on other sites

Dziś przestrzelalem - takiego kopa, celności a zarazem zasięgu w klamkach jeszcze nie widziałem :D Jestem naprawdę pod wrażeniem osiągów. Niesie bardzo daleko, replika jest dobrze wyważona, a tylny bezpiecznik to super sprawa :D

 

Teraz uwagi; raz, to scierajacy się zamek. Wystrzeliłem nie wiem, 10 magazynkow i zrobił się mały luz. Nie, żeby to było widać, ale próbując ruszać zamek czuć jak lekko rusza się on na boki. Akceptowalne i mam nadzieje, że bardziej się już nie zetrze.

Druga rzecz to magazynek. Podczas ładowania syczy i jakby leciał na boki. Nie wylatuje inną stroną i to co wleci zostaje, ale niepokoi mnie to syczenie. Norma w tmach i nie ma się co martwić czy coś nie tak? :) Gaz to ultraair

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...