Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiciok

Admin
 • Content count

  5026
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się raczej w kierunku DYTACa. W ARESie średnio widzi mi się dopłacanie za bajerancki mosfet (ok, burst jest fajny, ale jako osobny tryb, a nie zamiast semi lub auto). Obczaję jeszcze G&G, może akurat znajdę coś ciekawego.
 2. wiciok

  [Arcturus] AR15 Carbine

  Ktoś się orientuje, czy wszystkie repliki tej firmy mają szybką zmianę sprężyny, czy tylko model PDW?
 3. Z tego co widzę, to jeszcze E&L i Arcturus (nie wiem czy wszystkie modele). Przy czym ICS, Katana i wszelakie PTW mnie nie interesują zupełnie. Także zostają na placu boju: -Arcturus -Ares -Dytac -E&L Na szkielet Retro mimo wszystko szkoda mi kasy, mam już CNC w jednej replice i raczej nie będę potrzebować w drugiej.
 4. Hej, Trochę wypadłem z obiegu, więc pytam - jest na rynku cokolwiek z ARów z szybką zmianą sprężyny (bez wyciągania GB z body) oprócz Szpetny? Bo jak widzę takie zdjęcia to raczej nie kupię tej ostatniej :-DDD Chodzi mi o repliki ze standardowymi częściami, także wynalazki w stylu Modify XTC odpadają.
 5. wiciok

  Bao UV-82 dla laika

  Można ograniczyć zakres częstotliwości z poziomu softu.
 6. wiciok

  Imax B6 prośba o pomoc

  Nie chce mi się odklejać nóżek żeby odkręcić pcb :maniak_jezyk: Ale masz tutaj dość czytelną fotkę z internetów: http://svc.dxcdn.com/upload/reviewpicture/201210/3d7dc9a1-d005-48c7-9869-f04edb0a17a6.jpg
 7. wiciok

  SNOW WOLF (SW-04)

  Temat o VSR: http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/ Temat o SW-04: http://forum.wmasg.pl/topic/108516-oficjalny-sw-04-m24-snow-wolf/ Cała problematyka tuningu jest tam doskonale opisana. PS. Pisz czytelniej.
 8. wiciok

  Lufa laylax Prometheus 363 6.03

  RedWolf Airsoft.
 9. wiciok

  Radiokomunikacja - pytania i odpowiedzi

  Gwoli ścisłości, to zintegrowana antena i 0,5W i tak nic nie da, skoro radio zapewne nie ma homologacji jako PMRka. IMHO nie warto.
 10. http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/
 11. wiciok

  Kamizelka kontraktowa

  Przed ew. kupnem polecam mieć na uwadze, że te kamizelki mają rozmiary, i to dość istotnie się od siebie różniące.
 12. wiciok

  Strzeba dla shellsów

  Szelsy w tej replice są na 14 kulek, także raczej słaby pomysł. http://azteko.pl/she...727-p-5438.html
 13. wiciok

  Midland GXT500 w 2018r

  Jeśli tam jest pasmo GMRS, to trochę słabo. Pomijając już nielegalność tego pasma w Polsce, to wszyscy gracze musieliby dostosować do Ciebie swoje częstotliwości (jeśli mają jakieś Baofengi), a z użytkownikami zwykłych PMRek w ogóle nie pogadasz.
 14. wiciok

  Radiokomunikacja - pytania i odpowiedzi

  Zmiana jednego kałofenga na drugiego ma sens tylko wtedy, jeśli bardzo potrzebujesz podwójnego PTT. Kup sobie lepiej jakąś antenę jeśli masz stockową, różnica będzie o wiele większa niż przy zmianie radia. Jak już zmieniać Bao to na co najmniej Wouxuna.
 15. wiciok

  Słuchawki aktywne

  Dla odmiany z kolei adaptery do fasta dociskają za słabo :icon_mrgreen:
×