Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "Operacja Husky"- część 2- Mieczewo k.Poznania 31.08-2.09.2018


Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siły alianckie się rozrastają w niesamowitym tempie, kolejny na liście. Na razie układ siły 1/3.

 

Oś:

1. Ashigara

2. XrayPL

3. Dziećka

 

 

Alianci:

1. Wish

2. Matt

3. Cortes

4. Kolba

5. PIT

6. Vlad

007. Domin

8. Miapow

9. Sikor

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Coś na razie wpłaty nie spływają. Ale kilka zgłoszeń przyszło. Mam nadzieję, że ludzie nie zapomnieli o grze. Pamiętajcie im wcześniej będzie kworum tym szybciej potwierdzimy imprezę i tym szybciej będziemy mogli myśleć nad dodatkowymi smaczkami. Także kto jeszcze nie jest pewny niech się decyduje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No panowie dość pierdzielenia robota czeka. Jak mówiłem do końca czerwca musimy klepnąć teren. Zostały nie całe 2 tygodnie i 18 wakatów. Oczywiście po podanym terminie będą możliwe dalsze zapisy. Ale jeśli do tego czasu nie będzie 30 chętnych, gra się nie odbędzie.  Wzywam tu przede wszystkim stronę niemiecko- włoską.  W zeszłym roku było ponad 20 osób. Liczę, że w tym będzie więcej. Aliantów mamy już 9 ale wiem, że lada dzień spłyną kolejne zgłoszenia.

Link to post
Share on other sites

No, wystarczyło trochę pogadać i pojawiły się kolejne zgłoszenia i wpłaty. Mam nadzieję, że to nie koniec na ten tydzień.

 

1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty

Alianci:

1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł

Jak widać, przewaga aliantów znaczna, mobilizować kogo się da. Wszystko idzie ku dobremu więc chyba powoli czas wybrać się w teren i jeszcze raz zastanowić się nad założeniami scenariusza, żebyście się nie nudzili :)

Link to post
Share on other sites

No i mamy kolejnego chętnego:

1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty

Alianci:

1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł
14. Mareq

Jest już 18 śmiałków, do pełni szczęścia brakuje 12, mam tyle deklaracji, tylko brakuje wpłat.

Link to post
Share on other sites

Warto. Warto. Zdecydowanie warto przyjechać do Poznania na kolejną już edycję "Operacji Husky". - Bogusław Wołoszański

"Operacja Husky vol. 1" była mocniejsza niż "Dunkierka" Nolana i bardziej krwawa niż "Kill Bill" Tarantino. Znakomita akcja. - Wiesław Kot

Przyjedźcie na Sycylię, zanim Sycylia przyjedzie do was. I nie mówię tu o mafii. - Patryk Vega

 

Szanowne Koleżeństwo, czy mając takie rekomendacje można odpuścić planowaną przez Wisha i spółkę grę? 

Jednak jak powszechnie wiadomo z pustego to i Salomon nie naleje, więc poszukajcie oszczędności (np na jedzeniu. Ja nie jem i żyję) i opłaćcie wpisowe. Znacznie to ułatwia proces organizacji gry i oszczędza organizatorom nerwów. A spokojny i nie zdenerwowany org to gwarancja dobrej gry. Amen!

Link to post
Share on other sites

Dominiku, dziękuję za reklamę, przynosi rezultaty.

Zgłaszają się niemcy na razie jeden, ale zawsze coś

 

1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty
5. Cress

Alianci:

1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł
14. Mareq

Możemy zacząć odliczanie -11, mam nadzieję że do końca przyszłego tygodnia wyjdziemy na "+" :D

Edited by wish
Link to post
Share on other sites

Macie jakieś wunderwaffe, żeby kolega Janik znowu musiał wdziewać te fatałaszki? :)

Mimo wszystko przydałaby się jakaś mobilizacja po stronie osi, bo jak nie to za przeciwnika będziemy mieli grzybiarzy :) .

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę o nie spamowanie w wątku, na to przyjdzie czas po imprezie. Na razie zachęcajmy znajomych, żeby się zgłaszali. Z deklaracji, które zebrałem powinniśmy spokojnie zamknąć listę obowiązkową a nawet powinno być kilku graczy więcej niż potrzebne minimum.
Jakoś tak ułożymy scenariusz/respy, żeby dało się grać. A w razie co "kapian sFastyka" wskoczy do gry w swoim latającym Tygrysie i zarzuci bombami pozycje alianckie.

No i nowa osoba na liście

OŚ:
1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty
5. Cress

Alianci:
1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł
14. Mareq
15. Wade

Już tylko -10, temperatura rośnie :)

Link to post
Share on other sites

Strona niemiecka zaczyna się umacniać, powoli bo powoli, ale zawsze. Do września uzbierają komplet ;)

OŚ:
1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty
5. Cress
6. Sturmpionier Oberschutze Ryba (Trójmiasto wraca do gry, PIT wybacz, że tak pisze, ale Twoja obecność na ASH to w zasadzie standard)
 

Alianci:
1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł
14. Mareq
15. Wade

Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, cressco napisał:

Może pomysł zupełnie nietrafiony, ale … czy próbowaliście „dogadać” się np. z Nestofem, żeby informowali w swoim newsletterze o takich imprezach? W końcu im tez powinno zależeć na rozwoju ASH.

To pewnie temat do wątku "Problemy ASH" (czy jakoś tak) ale faktycznie mini-sponsoring Paragraf22/Nestoff/Rekonstrukcja działałby korzystnie w obie strony.

Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś się chce i ma ochotę może próbować uderzać do ww.sklepów. Ja temat odpuszczam. Wolę skupić się na tym jak Wam uprzykrzyć życie  podczas strzelania. Pojawiają się nowe pomysły. Przy czym jeden z nich chyba jeszcze w ASH nie był wykorzystany :), ale mogę się mylić.
A tak poza tym to cieplej, cieplej już tylko -8 na osi.

 

OŚ:
1. Ashigara
2. XrayPL
3. Dziećka
4. Czarne Buty
5. Cress
6. Ryba
7. Wochu
 

Alianci:
1. Wish
2. Matt
3. Cortes
4. Kolba
5. PIT
6. Vlad
007. Domin
8. Miapow
9. Sikor
10. Camper
11. Mati
12, Kuken
13. Paweł
14. Mareq
15. Wade

Link to post
Share on other sites

Hej,
do terminu rezerwacji co raz mniej czasu. A zapisów przez weekend nie przybyło. Brakuje jeszcze 8 ludzi by zamknąć listę. W zeszłym roku było ponad 40 osób. W tym mam nadzieję, że będzie podobnie, tylko nie damy rady ruszyć jeśli do końca tygodnia nie dostanę jeszcze 8 wpłat.
Panowie, proszę się mobilizować, chyba nie chcemy, żeby dobra impreza przeleciała nam koło nosa.

W ostatni weekend byliśmy z kilkoma osobami (XRay, Sikor i nowy kolega Grzegorz) w terenie i wszyscy stwierdziliśmy, że będzie co robić. Krzaki, powalone drzewa, wąwozy, pagórki, słowem to co lubimy najbardziej.

Będzie ciekawie.

Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, wish napisał:

(...) Krzaki, powalone drzewa, wąwozy, pagórki, słowem to co lubimy najbardziej.

Chyba Ty. Ja tam lubię czyste, ciepły, wygodny sztab, w ostateczności czyste pole ostrzału i dużo miejsca do szybkich manewrów. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...