Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dragunow: "Kerth" dzięki na przyszłość.

 

Prezes_____: tyle mocy to ja nawet w minimie nie mam.

 

Pytam całkiem poważnie. Ja nie widzę sensu, ale może ktoś mnie przekona.

Nie widzę sensu wkładać takiej sprężyny do repliki z lufą 363mm (służącej jako karabin szturmowy).

Link to post
Share on other sites

Rozmowa na temat fps jest zbędna. Ja osobiście tego M130 + borka uznaję tylko przy lufie >509mm. Czyli niekoniecznie M4A1. Powiedzmy, że zanika tu pierwotna funkcja repliki krótkiej, a rozpoczyna się sharp shooterka czy jak kto chce to niech nazywa.

 

Dargunow- czy ja skierowałem to do Ciebie? Co chwila pojawiają się tego typu pytania więc napisałem odpowiedź na nie aby ktoś kto czyta cały temat miał małe podsumowanie. Nie wiem skąd Ty wziąłeś to podważanie twojego doświadczenia z mojej strony. Wybacz jeśli uraziłem twoje poczucie wartości :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

Panowie mam w swojej eMce kolbe SF. Chroniczny brak baterii G&P (2200 mAh) w sklepach zaczyna mnie denerwowac. Poza tym myslalem nad czyms wiekszym, ale poszukujac nic nie znalazlem. Czy ktos z Was dorabial sobie wieksza baterie np. 4500mAh lub mniejsza? Slyszalem, ze Batimex cos robi, ale trzeba im wyslac jakis schemat, czy tez kolbe... Moze sie myle. W ogole jaka najwieksza pojemnosc mozna wsadzic w ta kolbe?

 

Jezeli ktos kupil wieksza baterie 8,4V Ni-MH, moze poradzic gdzie co i jak?

Edited by count_martin3z
Link to post
Share on other sites

Ja mam jedną polutowaną z tych ogniw (zrobił to pracownik modelarni.pl)

 

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p...wo-1300-nimh-gp

 

Jest całkiem OK, tzn. sporo wytrzymuje.

Drugą mam z tych:

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?c...products_id=454

 

Ta nawet sprawia wrażenie większego rof'u, aczkolwiek jej norma to jakieś 1500 kulek.

Do obu zaadoptowałem sobie kawałek stalowego drutu w kształcie litery U, żeby nie niszczyły się ogniwa podczas noszenia w szpeju. Niestety żadna z tych baterii w konfiguracji 8,4 nie osiąga takiej szybkostrzelności jak oryginalna bateria G&P, bo takową też posiadam i jest zdecydowanym faworytem.

Mam zamiar spróbować zmontować jeszcze jedną z tych ogniw:

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?...roducts_id=4262

Mają bardzo dużą wydajność amperarzową.

Jak lubisz majsterkować to poleca samu polutować sobie pakiet. Wszystkie akcesoria są dostępne w sklepach modelarskich (koszulki, blaszki, złącza, kable silikonowe). Lutownica kolbowa i do przodu.

Link to post
Share on other sites

Ktoś tu pisał że magi PJ pasują idealnie do emki GP. Na ostatniej strzelance kumpel przyniósł nowe magi PJ chciałem się upewnić czy faktycznie pasują i okazało się ze wcale nie chciały wejść do gniazda były za grube i za szerokie. GP raczej nie zmieniło rozmiaru gniazda więc raczej coś jest nie tak z magami. Testował ktoś magi PTS o takie

Link to post
Share on other sites

Miałem 3 PJ, jeden wchodził aż miło, drugi średnio jak go wbiłem to wyciągałem sama skorupę, trzeci wchodził tak że sie powyginał a wyciągnąć nie mogłem dopiero sylikon pomógł :)

 

CA najlepsze z metalowych a jak komuś nie zależy to od MAGa

Link to post
Share on other sites

Uuu... Ja mam emkę G&P z nowej wersji i jest bardzo dobra tylko trochę fps'y spadły ale to moja wina. Komora bardzo ładnie kręci aż miło popatrzeć ale mam problem a mianowicie źle odlane body ;[ posiada ono szparę przez całą długość po lewej stronie (strona z oznaczeniami) wielkości 1mm albo 2 i GB widać jak się świeci.

Link to post
Share on other sites

Akurat mnie to się musiało trafić :poddanie: . No nic chociaż wolał bym ładnie zrobione body zamiast działającej komory hu. A w magu miałem taki problem że dzyndzel podający kulki był źle odlany i się blokował... Ale nie narzekam bardzo dobra replika.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować posta wcześniej ale przy porównaniu 2 replik m4 (G&P i P&J)doszedłem do wniosku że ten pierścień (delta chyba) który łączy obie połówki chwytu przedniego nie wchodzi cały tylko tak aby trochę łapał, a w pejocie nachodzi cały. I tu kolejne rozczarowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...