Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Mam takie małe pytanie. Czy może mi ktoś powiedzieć z czym związane są braki dostaw replik g&p na polski rynek, bo gdzie otworzy się stronę, na której oferuje się te maszynki - brak produktu. Tak od paru miesięcy chyba. A z tego co się orientuję popyt na g&p jest duży

 

taka dygresja :-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie i panie (jeśli tu zaglądają) Ile FPS teoretycznie powinien mieć G&P z springiem m130 Guardera na pokładzie ?

Moja replika m4s to akurat Boyi/pj-a dokładniej sama skorupka(nie bijcie)

GB mam z G&P 7 mm+zmienione kilka flaków i moc przy ww sprężynie to 435/445 fps

Jak to wygląda u osób które takową sprężynę wsadziły ?

Link to post
Share on other sites

Prezes_____ jeżeli chodzi o dostępność replik G&P to sprawa wygląda następująco.

 

Zacznę może od tego, że ludzie nie zdają sobie sprawy jak jest z takimi firmami. Kiedyś standardowy okres oczekiwania na realizację zamówienia przez G&P to było ok. 2 miesiące. Praktycznie, jak jedno zamówienie jeszcze nie doszło to składało się następne.

Czasami raz było szybciej lub raz dłużej.

 

(Hehhh a czasami ludzie narzekają że muszą 2 dni czekać na realizację )

 

Cały problem leży po stronie G&P. Dodatkowo gdy firma G&P zaczęła opóźniać dostawy od listopada 2009 to już jest katastrofa.

 

To nie dotyczy tylko Polski lecz praktycznie całej europy.

 

ASGShop jakimś cudem dostał jedną dostawę w tym roku i była to jedyna dostawa jaka doszła w Polsce i nieliczna w Europie. Teraz spodziewamy się następnej i może wreszcie dostawy ruszą normalnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zależy co chcesz wiedzieć. Bo o tej replice G&G to nic nie powiem a co do G&P to śmiało mogę polecić bo sam takiej używam od roku beż żadnego problemu aczkolwiek model modelowi nie równy więc nie koniecznie można trafić na dobry,choć jest zbyt wielu zadowolonych ludzi co używa G&P.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dokręcenie śrubki dociskającej taką płytkę z przodu frontu nic nie daje, a to jedyna śrubka, która jest na risie, po zdjęciu zespołu muszki wyglada na to, że jest minimalny luz na delta ringu. Czy ktoś już miał podobny problem i wie co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Dałoby coś spiłowanie? Jak delta-ring wejdzie głebiej to chyba nie usztywni całości. To niedobrze jak siedzi sztywno? Mój ma dosłownie 1mm może 2 ruchu w boki, wydawało mi się, że ma siedzieć właśnie sztywno sztywno.

Link to post
Share on other sites

Założyłem oryginalne okładziny g&p i chwieją się jeszcze bardziej niż ris boyi'a, więc możliwe, że coś źle złożyłem. Czy to normalne, że ten pierścien między muszką a okładzinami ma trochę luzu na boki?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...