Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie dot. kompatybilności frontu JG z górnym body G&P (chodzi mi o części serii "M"). Prosiłbym o jakiekolwiek instrukcje, co do zmiany frontu.

Jeszcze jedno. Czy to samo tyczy się też kolby stałej JG. I czy można bezinwazyjnie zmienić kolbę taktyczną w m4 na kolbę stałą.

Link to post
Share on other sites

Mało precyzyjnie się wyrażasz na temat części o jakie Ci chodzi. Z tą kompatybilnością jest tak, że czasem pasują, a czasem prawie pasują. Nie wydaje mi się żeby to od G&P zależało. Raczej od rozmiaru osławionej miski ryżu. TU możesz sobie poczytać co ja musiałem zrobić żeby front GFC pasował. Z kolei kumplowi front Boyi pasował jak ulał (to samo, tylko z inną nalepką). Z kolbą nie powinieneś mieć żadnych problemów. W tym przypadku to kwestia śruby mocującej, a śrubę o właściwym rozmiarze wykonać znacznie prościej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Panowie mam takie pytanie. Posiadam m4a1 właśnie z G&P i szykuje się do kupna nowej baterii do kolby SF z Sanyo. Replika ma do 420 fps i użytkowałem ją na 8,4v baterii z G&P a teraz zastanawiam się czy wziąć 9,6 czy może 8,4 z Sanyo Co byście polecili? 9,6 czy 8,4?

Zastanawiam się nad tymi dwoma pakietami:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=455

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3129

Edited by maniek212213
Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że przykleił wyżutą gume do żucia do głowicy tłoka, co znakomicie uszczelniło cały układ i kulki osiągały nawet 466,6 fps'a !

 

 

A na poważnie- 1. nie ten temat na tuning, 2. Taki wynik jest jak najbardziej osiągalny:

-komora king arms

-dobrze dopasowane o-ringi na głowicach

-dopasowanie odpowiedniej dyszy do komory i gumki hop-up

-np. dystanser H

-podkładkowanie na głowicy tłoka i prowadnicy sprężyny

-ciasna prec lufa i dobre kulki

Link to post
Share on other sites

Eeeeeeee... Nie wiem co zrobiłem, umiem składać chyba. :roll:

Ja tam mam wszystko na stocku, tylko komora KA z gumką systemy i dystanserem chyba z wkładu od długopisu oraz precke systemy. Z Bu bym miał coś kolo 475 fps, składałem raz taki zestaw.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...