Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

mam pytanko jakie opinie są aktualnie o magazynkach G&P, ponieważ przyszedł dziś do mnie karabin tej firmy i po oddaniu kilku strzałów magazynek nie podawał kulek, tak sądzę zastanawiając się jednocześnie co innego mogło nawalić. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Do G&P są dodawane Mid-Capy, które wymagają specjalnego traktowania.

Przy pierwszym użyciu trzeba psiknąć troszkę oleju sylikonowego, potem załadować ok 10 kulek, wywalić je z maga, pskinąć kropelkę, załadować ok 20 kulek, wywalić itd powtarzać zwiększając ilość kulek o ok 10 aż do zapełnienia maga. Poza tym żeby midy dobrze podawały, to co jakiśczas trzeba je rozebrać, przeczyścić, nasmarowaći złożyć.

Edited by Gallain
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

On pyta o ten gwint z korpusu. Pasują do g&p tylko konwersje z g&p lub king arms.

 

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak? To tego chińskiego Daniela nie nakręciłem, nie pasuje! Niemożliwe! Przyśniło mi się, że go mam!

 

http://i18.photobucket.com/albums/b118/anouaar/customgun2.jpg?t=1293145769

 

Ponawiam pytanie, w czym problem?

Link to post
Share on other sites

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak? To tego chińskiego Daniela nie nakręciłem, nie pasuje! Niemożliwe! Przyśniło mi się, że go mam!

 

http://i18.photobucket.com/albums/b118/anouaar/customgun2.jpg?t=1293145769

 

Ponawiam pytanie, w czym problem?

 

Problem sprawił gwint w body G&P - pierścień montażowy od URXa VFC nie wchodzi na niego.

Aby ograniczyć dywagacje i przypuszczenia:

- testowane były 2 pierścienie z 2 identycznych zestawów VFC

- body G&P jest nowe, gwint nie jest wyrobiony

- konwersje URX bez problemu pasują do body G&G i VFC

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie związane ze spasowaniem części : czy w waszych eMkach G&P zauważyliście dość duże luzy na osłonie lufy? Używałem głównie RISów, ale jak ostatnio przełożyłem zwykłe plastikowe okładki, to zauważyłem, że mogę nimi "dość mocno" poruszać w kółko.

Zalezy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi.

Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie związane ze spasowaniem części : czy w waszych eMkach G&P zauważyliście dość duże luzy na osłonie lufy? Używałem głównie RISów, ale jak ostatnio przełożyłem zwykłe plastikowe okładki, to zauważyłem, że mogę nimi "dość mocno" poruszać w kółko.

Zalezy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi.

Z góry dziękuję

 

U mnie też luźno się obracają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4146 - znalazłem taki oto karabinek. Nie znam się kompletnie na emkach, na g&p również. Tak więc: czy ktoś ma może ten model zna jego wady, zalety ( nad konkurencją) ( poza tymi w opisie repliki)? Albo zna ogólne plusy/minusy emek od gp. Ewentualnie jaki jest inny optymalny wybór w tej cenie? Nie interesują mnie teksty: dołóż 437539476943576495 zlotych wiecej i kup (...).

 

aa. i co byloby lepszym wyborem: zwykła batka 8.4 czy lipo 7.4?

Edited by ku_charz
Link to post
Share on other sites

Przecież cały ten temat (a przynajmniej jego większość) jest o tym modelu! Co konkretnie chcesz wiedzieć o tej emce? Bo wnętrzności (o ile mowa o wersji bez tunningu) są te same co w innych a więc opisane w tym temacie już nie raz. Zalety i wady (plusy i minusy) ma również te same co inne modele tu wymienione. Czego więcej Ci potrzeba? Co do baterii: przeczytaj temat o bateriach li-po i wtedy zadaj konkretne pytanie podając konkretne pakiety do porównania (chociaż ja i tak polecałbym li-po).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...