Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 [SRC]


Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam

mi tez tłok zostawał w tylnej pozycji - wina bateri (skoki napięcia albo rozładowany albo jedno i drugie) ja sobie kupiłem nowy i teraz nie ma żadnych zacieć :)

 

PS radze wszystkim którzy maja SRC żeby zaczeli zbierać na zębatki :twisted:

Link to post
Share on other sites

mam pytanko!

Czy metalowy celownik przeziernikowy http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=162

Wchodzi w sklad metalowej raczki transportowej http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=122 ??

 

aha pytanko z serii "jeśli to, to czy?" :)

Na kasie nie śpię ;) ale czy wydjac te prawie 700zł na http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=32 Czy będe zmuszony w jakims krotkim czasie szykowac sie na wydatki na bebechy od GB lub cos w tym stylu?

Aha może ma ktoś na zbyciu ową replike? (wiadomo po niższej cenie)

Link to post
Share on other sites
Czy metalowy celownik przeziernikowy http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=162

Wchodzi w sklad metalowej raczki transportowej http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=122   ??

I tak, i nie... Na rączce jest przeziernik ale nie da się tego zdemontować do takiej małej wersji, bo są całością. Jeśli chcesz mieć mały przezirnik bez rączkimusisz dokupić, a jeśli chce awaryjny do optykito lepiej kupić przeziernik składany np. TM.

 

Na kasie nie śpię ;) ale czy wydjac te prawie 700zł na http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=32 Czy będe zmuszony w jakims krotkim czasie szykowac sie na wydatki na bebechy od GB lub cos w tym stylu?
Nie.
Link to post
Share on other sites

Foka a twój Sr4 pochodzi ze sklepu Taiwangun? Czy z jakiegoś innego? Jeśli tak to czy używasz baterii dołaczonej do repliki? Czy może jakiejś innej (jak tak to jakiej?)

Aha model w/w ma szerszą kolbę... Czy oznacza to że można wsadzić do niego baterię inną niż "mini" albo o zwiększonej pojemności?

Link to post
Share on other sites
Foka a twój Sr4 pochodzi ze sklepu Taiwangun?
Oryginalnie nie, ale zrobiłem taki tuning, że ze starej giwery została tylko lufa zewnętrzna ;) więc można powiedzieć, że od nich, ale nie z pudełka a składany na zamówienie.

 

Czy z jakiegoś innego? Jeśli tak to czy używasz baterii dołaczonej do repliki? Czy może jakiejś innej (jak tak to jakiej?)
Z WGC.

 

Aha model w/w ma szerszą kolbę... Czy oznacza to że można wsadzić do niego baterię inną niż "mini" albo o zwiększonej pojemności?
Ja mam właśnie w kolbie baterię. Jaką - opisałem już na forum.
Link to post
Share on other sites

a teraz mala recenzja z pola bitwy z SR4

po naladowaniu baterii /6h/ wystrzelalem 2,5 magazynka hmm to troche malo ale moze ponizej zapis troche to wytlumaczy.

karabin wiem ze musie sie wystrzelac, podobnie bylo z moimi pozostalymi replikami, a to kulki nie nioslo a to zakrecalo ja itd, z SR4 podobnie pierwsze kulki to lecialy dosc niemrawo, na pojedynczym trybie wrecz sie blokowaly i nie wylatywaly z lufy, w trybie full kulki wylatywaly z lufy, lecialy na nawet dosc duzy dystans - nie regulowalem hop-up ze wzgledow na nie dotarcie sie repliki oraz na to ze nie zdazylem - skonczyla sie chyba bateria bo slychac jakby silnik chcial sie przekrecic ale nie moze.

jestem na razie zadowolony z osiagow, musze dokupic zdecydowanie pas 3punktowy bo noszenie tego w rekach jest dosc meczace 8) M3000L z CG tez jest ciezki ale nie az tak.

no i na koniec slow pare o magazynku - jak tylko dozbieram kase kupie zwykly maly magazynek a nie taki wielki hi-cap - bedzie cichy i nie trzeba go bedzie podkrecac, no i slow pare o jego kolorze wzgledem repliki...hmm coz brak slow

jak na razie polecam SR4 tym co chca go zakupic a nie maja za duzo kasy na replike z wyzszej polki.

Link to post
Share on other sites

Kupiłe ma niedawno tego AEG-a i stwierdzam ze za taka cene to jest siebie wart.325 fps w AEG-u to dobry wynik.Bebechy jak w TM.Na pierwszego AEGa to dobry gnacik.Tuningowac go przez wymiane sprezyny sie wogule nie oplaca poniewz tak jak w TM musialbys wymienic wszystkie bebechy a to kosztuje :/ .Uzytkuje czesto ten karabin i jestem z niego zadowolony Polecam poczatkujacym graczom ktorzy chca dobrze zacząc swoje zabawe z ASG :wink:

Link to post
Share on other sites

Mam maly problem z komora Hop Up w swoim sr4. Zaladowalem mag nakrecilem go i karabin nie chcial strzelac. Dopiero jak zaczolem regulowac Hop Up to wchodzila jedna kulka ale nastepne juz nie chcialy. Okazalo sie ze trzeba docisnac komore HU bardziej do lufy wtedy bylo ok. Wsadzilem tak kawalek gumy miedzy komore a czolo gearboxu. Czy ktos mial podobny problem? Jesli tak to jak mozna temu zaradzic nie stosujac "dociskacza" z gumki ?

Link to post
Share on other sites

1 Sprzawdź bezpiecznik czy nie jest przepalony, jesli jest cały to ...

2 Odkręc pokrywe silnika, wyjmij silnik(jeden z kableków mógł się odpiąć)(musisz odpiąc kabelki, wyjąc silnik i jeszcze raz go podpiąć) i strzel, jeśli się kreci to wtedy cos w GB padło(mozliwe ze zębatki są zablokowane przez antireversal itp itd)

3 Jesli silnik się nie kreci to poszukaj jakiego przerwanego/naderwanego kabla.

Jesli nic z w/w rzeczy to najlepszym wyjściem bedzie wysłac go do serwisu.

 

Następnym razem użyj przycisku S Z U K A J , podobne problemy były juz kilkadziesiąt razy poruszane :!:

Link to post
Share on other sites

Mi sie wczoraj kompletnie posypal magazynek...

Widze ze powoli te m4 od SRC zaczynaja sie sypac.

Rozkrecilem ten mag i nie bardzo moge dopasowac gdzie ma byc taka sprezynka i kwadracik maly, do tego jest jeszcze takie koleczko. Czy myslicie ze wymienia ta w ramach gwarancji?

Jakby nie bylo polecam od razu kupic magi od ca lub tm bo te src trzeba bardzo czesto nakrecac.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Tuningować go przez wymiane spreżyny sie wogule nie oplaca poniewż tak jak w TM musialbys wymienic wszystkie bebechy a to kosztuje

 

Nie zgadzam się kolegą Dojniakiem . Mój ma średnio 341 fps mirzone chronometrem (jak dlamnie to dość zadowalający efekt ) a koszt upgradu wyniósł mnie ok 300 zł , ale wydaje mi sie że potencjał nie jest wykożystany do końca .

 

pozwole sobie zamieścić kilka fotek mojego m933 :

 

dsc09924drugie9mt.th.jpg

dsc09926trzecie9ah.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Kac - miałem na jednej strzelance pożyczone 2 lo-capy STARa i często zdarzały mi sie "puste " strzały, zarówno pojedyńcze jak i na serii, na magu CA i SRC nie miałem tego problemu, nie zagłebiałem sie w to bardziej bo to była tylko jedna strzelanka.

Link to post
Share on other sites
Jak jest z magazynkami STARa w replikach SRC, czy występują jakieś problemy z podawaniem kulek?
Najmniejszych, hulają jak ta lala. Mam 13 STARów i już bywało, że się "kończyły", więc wszystkie przeszły przez replikę.
Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=99

 

Znalazlem takie "coś": dosc ciekawe wydaje mi się rozwiązanie umieszczenia akumulatora. "W zestawie znajduje się akumulator "custom do kolby" 8,4V 1600mAh" - dosć dużej pojemności aku dostajemy w standardzie. Tylko ciekawi mnie jakiej jest on jakości...

 

Bo tak policzylem ze SR4 (325fps) kosztuje 549 + wonloladowarka 29 + bateria 145 (podobnej pojemności) = 713zł a tutaj mamy to samo praktycznie (i podobno wygodniejszą kolbe ;)) za 699zł

 

Pytam bo planuje zakup tego karabinka. Moze na wielkanoc potanieje :F ?

Link to post
Share on other sites

A własnie tak na marginesie to kupiłem SRC ten 300 fps a mam 325 :D Mianowicie wymieniłem uszczelke tłoka i go wyczyściłem z ty

ego glutowatego badziewia.Teraz lepieje spreza powietrze w cylindrze i dlatego mam troche zwiekszona moc :].Bo w produktach wella tego smaru jest duzzzoo.Na zębatki to ok ale tak samo jest tego w cylindrze ja propnuje jak ktos ma wella to niech se go rozkreci i wyczysci uszcelke tłoka i wogule cały tłok.Moc nie zwiekszy sie ogromnie ale zawsszze cos :wink:

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Stary, co ty pier-tentego? Co ma WELL do SRC? To dwa różne produkty dwóch różnych producentów.

Z resztą mierzyłeś prędkość i wyszło ci tak dokładnie 325? Czy "pieprzysz po próżnicy" - cytując Guziego...

I ja poszedłbym dalej. Proponują całkiem usunąć smar z GB. Tylko miejsce zajmuje i częściom w ruchu przeszkadza...

 

 

:ściana:

Link to post
Share on other sites

Bry,

 

Poprzedniej nocy oglądalem tego SRC na taiwngunie i postanowilem go kupić.Jak bedzie kasa of course :lol:

Dzisiaj na dziadulcu sie chwale kumplowi ze w tym roku mi się po raz 18 zmieniła koncepcja co kupić ,a on bezwstydnie popsul mi euforie więc chce się wiekszego okręgu uzytkownikow spytac o M4:

1.Czy to prawda że M'ka jest źle wywarzona?Mianowicie podobno kolba jest strasznie lekka.

2.Co do kolby to z tego co mi zostalo przez kumpla objawione chwyt pistoletowy jest zbyt blisko niej przez co replika jest dosc nieporeczna.

3.Jak z manewrowoscią i celowaniem? Wymagają sporej gimnastyki nim sie je opanuje?

 

Obściskuje,

wiciak

Link to post
Share on other sites

Jest bardzo dobrze wywarzona.

Moze ma problemy z ugieciem glowy w kierunku kolby.

Jest bardzo dobrze wywarzony wiec dobrze sie nim operuje, celuje sie tez super. Z muszka wstepnie jest ustawione na jakies 15m, naprawde fajnie.

Jak dla mnie najlepiej (mi) sie sklada do strzalu gdy kolba jest wysunieta do drugiej dlugosci od poczatkowej.

Idz sobie najlepiej do jakiegos sklepu z tym sprzetem i polookaj te emki, jak leza, jaka jest roznica gdy jest metal a gdy abs, jak to jest ze stala a jak z rozkladana kloba, jaka dlugosc lufy itd.

Jak cos to zapraszam na prv. bo tu sie porobilo kupe stron z podobnymi pytaniami.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...