Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Jedno szybkie pytanie: Widziałeś kiedyś mausa zajmującego bazę?

NIE!

Czemu:

-Jest tak powolny, że pół godziny by jechał do bazy.

-Większość graczy chce sobie zastrzelić mausa i z reguły szybko giną.

 

Także jakoś się nie martwię tym, że akurat maus będzie mi zajmował bazę ;-) .

 

A jak jedziesz czymś mniejszym (nie wiedziałem, że są od mausa jakieś większe) to jesteś szybszy. Objedziesz dziada i przeorasz mu pupcię.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do spiskowej teorii:

ostatnie 5 dni gram tylko arty (hummel) i mam na zmianę dni gdy nie potrafię nic trafić (dosłownie same obok) a są dni że nawet małych szybkich zwiadowców ściągnę... bez specjalnego celowania i przewidywania gdzie pojedzie

HT mam amerykańca T32 i niemca VK4502A z tych dwóch znacznie lepiej mi się gra niemcem, jest szybszy i zwrotniejszy - często jadę gdzieś z MT w grupie bo nadążam :icon_wink:

do robienia kasy jest Jagdtiger 8.8 - średnio na bitwę 50K wyciągam (bez premium - zakupiłem tego tylko jako maszynkę do kasy)

Edited by Filavandrel
Link to post
Share on other sites

Widocznie nie są mi HE potrzebne. Zaakceptuj to. Nie musisz wcale mieć racji i mnie do swojej przekonywać.

LOLOLOLOLOLOLOLOL :D nikt Cię nie chce do niczego przekonać, ot taki sobie przykład z życia dałem, graj jak chcesz, dla mnie możesz nawet wszystkich taranować ;).

Link to post
Share on other sites

@Poldeck ;)

 

Mam taką uwagę w kwestii formalnej-jeśli mnie zaczepiacie na czacie w wocie, a ja nie odpowiadam to są dwie możliwości:

-jadę czołgiem

-zajmuję się dzieckiem i zostawiłem grę odpalonę

-żona gra na moim koncie i dla pewności nie odpowiada ;D (sytuacja ekstremalna, nieczęsto, ale bywa)

Jeśli nie odpowiadam na przestrzeni 5ciu minut to znaczy że zajumuję się córką, a nie że Was olewam :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mendi. To gra aspirująca do miana światowych hitów, i jako taka stosuje "światowe" nazewnictwo. Na zachodzie więcej historyków używa "V" niż "W". Pewnie dlatego że grażdankowe "B" , czyli nasze "W" to dla nich "V". Podobnie z nazewnictwem serii IS ( czy też JS ). U nas IS to "JS" ( nawet slangowa nazwa używanych u nas IS pierwszej i drugiej serii to "jotesy" ). Różnice biorą się stąd, że nazwa czołgu wzięła się od imienia i nazwiska wodza, które w różnych kulturach inaczje się zapisuje i inaczej wymawia - Iosif Stalin a Józef Stalin. I tu niestety jesteśmy zdani na inwencję twórców gry, którzy jako producenci mają zdanie decydujące.

Pograj w World of Warplanes, to dopiero się zgarbisz patrząc na nazewnictwo i to co zrobili z niektórymi samolotami :)

Link to post
Share on other sites

Ha. Zbadałem (ze dwa tygodnie temu) swój pierwszy dziesiaty tier. I jeszcze go nie kupiłem bo... Nie zależy mi ;-) . Jest już nierozwojowy, nie ma nic wyżej wiec granie nim traci sens :-D .

 

Czekam aż kolega dorobi się kw4 i będę znów miał chęć grać moim kw4.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Best for me: Hetzer, StugIII. Całkowita porażka na Pz38nA ale przemęczone i obecnie PzIV całkiem miło się pogrywa, choć ciągle wolę TD. Póki nie dotrę do Tigera P :).

Samemu też nie planuje wyżej niż 7 tier wchodzić.

Co do wymierania, może jakoś się zgadać i grać na kompaniach ekipą z Wmasgu ? :)

Link to post
Share on other sites

Best for me: Hetzer, StugIII. Całkowita porażka na Pz38nA ale przemęczone i obecnie PzIV całkiem miło się pogrywa, choć ciągle wolę TD. Póki nie dotrę do Tigera P :icon_smile:.

 

Pz III/IV jak dla mnie lepszy, Pz38nA też ciężko mi się grało.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...