Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Foka takie pytanie bo widze że grasz dość aktywnie - nadal jest taki "fajny" balans że Pz.III i BT7 walczą w tej samej bitwie co Tygrysy i T-44?
Balans jest dobry i powyższe przykłady są również prawidłowe.

 

No i czy jest teraz walka Niemcy vs. Rosja czy dalej takie składy losowo mieszane są?
Nie i czegoś takiego nigdy nie będzie.

 

Myślałem że to pójdzie bardziej w strone Blitz1941 gdzie jest nacja na nacje
To albo czytaj forum, co Devsi mówią o planach, albo daruj sobie gdybania, bo to jest bez sensu.

 

A mogliby zrobić kampanie historyczne z tej gry - np. Wrzesień '39, Barbarossa, czy Zitadelle. Takie coś byłoby ciekawsze.
A jak sobie wyobrażasz takie bitwy, skoro historycznie na jednego zniszczonego Tygrysa przypadało bodajże 10 Shermanów, czy 4-6 T-34? A bitwy są i przez najbliższy czas będą tylko 15v15.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy strzelaniu amunicją p/panc, kumulacyjną i podkalibrową, duże znaczenie ma odległość celu i kąt padania/trafienia pocisku w cel.

Jak się nawinie ekipa indywidualistów, to można nawet 8 kill'i wychaczyć na T1 heavy :) jak to miało miejsce w moim przypadku.

Link to post
Share on other sites

Jestem tak dojrzały, że aż "zepsuty do szpiku kości" ;)

Szczep, możemy "rekraacyjnie rozwinąć" jakąś bajkę, ale czasowo jestem uchwytny w grze pomiędzy 20.00 a 24.00(rano trzeba zapieprzać do fabryki).

Aktualnie pomykam T29 na full wypasie z załogą na 110% +85% rozwiniętych dodatkowych umiejętności oraz Tygryskiem II z krótką 105-ką i załogą na identycznym poziomie jak w jankeskim tanku. Mam też w pełni przebadane niemieckie haubice do Hummela włącznie oraz niszczyciele do JagdPzIV (trzymam też w koszarach jedną załogę 100% +70% gotową do przekwalifikowania lub z marszu na VK3601 w pełnej opcji).

Link to post
Share on other sites

[...]Czy czołgiści mogą przechodzić z czołgu na czołg? w sensie czy mógłbym ich z lekkiego na inny lekki dać? Albo z lekkiego na średni?

Tak możesz, ale w ramach jednej narodowości (nie można załogi czołgu np.: niemieckiego przekwalifikować na czołg amerykański).

 

Łączne czynności do przekwalifikowania:

Klikasz PPM na czołgistę, potem na zakładkę szkolenie, rozwijasz i zaznaczasz interesujący Cię tank, na który chcesz przeszkolić załogę, wybierasz szkołę - darmową, pułkową (za kasę) lub tą na 100%(nie pamiętam nazwy, ale buli się złotem) i klikasz klocek - przekwalifikuj (analogicznie postępujesz z pozostałymi członkami załogi).

Oczywiście zdobyte wcześniej przez załogę doświadczenie zostanie obniżone w zależności od rodzaju szkolenia, które wybierzesz. Rozwinięte do tej pory umiejętności dodatkowe pozostają na tym samym poziomie do momentu ponownego uzyskania przez poszczególnych członków załogi 100% przeszkolenia podstawowego.

 

Przykład:

załoga z TIGER I - 100% + 70% umiejętności dodatkowych, przekwalifikowana w szkole pułkowej za 20 000 od łba na czołg TIGER II, jest tylko na 90% + 70% umiejętności dodatkowych bez zmian.

Mam nadzieję, że brzmi to w miarę jasno.

 

Aha, wszystkie zdobyte przez załogę ordery, odznaczenia i wstęgi po przekwalifikowaniu zostają zachowane.

Edited by Dundee
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ehh a wczoraj pod wieczór kupiłem prema by dziś pograć troszkę więcej. Ciekawe czy tym razem dodadzą francuzów i amerykańskie tdki, choinek już nie opłaca się wymieniać na flagi przecież już marzec i święta za jedyne 9 miesięcy ;).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Uwaga!

 

Hard wipe, czyli CAŁKOWITY reset kont, nastąpi "w czasie przygotowań do premiery". Jedyne co mi się udało uzyskać, to, że najprawdopodobniej nastąpi on zaraz po zakończeniu mistrzostw Ural Steel, a nie "w dniu premiery".

 

Radzę porobić sobie spisy/screen shoty - listy znajomych, listy ignorowanych, statystyk, medali itd

 

Wstępne plany przedsprzedaży złota - 24. marca.

Link to post
Share on other sites

Szlag mnie już trafia! Ja chce numery konta, reset i grać :D

Misiuna102, jak mój klan nie ruszy, mam GW Panther więc mogę coś zagrać.

 

Nawiasem, jak ktoś chce pograć w towarzystwie osób nieco starszych, zapraszam http://repomensquad.bb4u.pl/index.php

Jest nas coś około 70 osób, wiek od 20 do 50 lat.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...