Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ja teraz tyram T-28, żeby wreszcie mieć KW. Boże, granie tym T-28 to jakaś kompletna orka na ugorze. Pancerz z papieru, działa to porażka, często jestem z VIII tierem w meczu, więc ani to przebić, ani nawet gąsienicę zerwać... Masakra. Ale jeszcze 30 bitew i będę w domu ;).

Link to post
Share on other sites

Kwestia stylu gry - T-28 może coś osiągnąć, jeżeli nie będzie stał w miejscu i próbował walczyć 1vs1 z PZIV :)

 

Jak trafiam do pairingu gdzie jestem mid/top tierem to nie ma problemu, ale jak trafiam do bitwy gdzie jestem najsłabszym czołgiem to mogę sobie conajwyżej polecieć na kamikaze skauta i z honorem zginąć licząc, że arta coś z mojego skauta ustrzeli, a drużyna wygra.

Link to post
Share on other sites

W KW-1 ( tak, KW-1, nie ma już KW ) też się pomęczysz trochę. KW-2 teraz też szału nie robi, jakoś seria KW do mnie nie przemawia, wolę ISy albo niemieckie :)

 

Dogrindowałem do KW-1 i może nie dzielę i rządzę na polu bitwy, ale spokojnie gram, strzelam, zabijam i nie mam poczucia, że jestem freefragiem. Rozumiem, że część z Was pamięta jeszcze czasy jak KW był op imba, ale ten czołg nawet na stocku nadal potrafi dobrze postrzelać i sporo zdziałać.

 

Ps. Ponoć Type 59 ma wrócić do sprzedaży za golda. Ktoś coś wie?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Type 59 sam to jest frag, szczególnie jak dopadnie się do niego dzieciak. Uwierzcie mi, że 3 Typy w plutonach czy kompanii, z ogarniętymi kierowcami, modułami mogą decydować o losach rundy.

 

A tak, nie ma na razie powrócić tylko jest w tym momencie jako podarunek/prezent, za ok 130zł chyba.

 

Jak serię KW omijam z daleka- sprzedałem oba KW i nie myślę o powrocie, nie podchodzą mi.

 

Typem59 grałem na wcześniejszej Special Becie i faktycznie robi robotę, fajna maszynka. Lowe trochę mniej fajny, bo muli, KW-5- gdyby nie 107mm i byłby OP. Nie wiem jak T34 ale też daje radę, nie lubię go za jego armatę i DMG ale jak już się go dopadnie to nawet dobry frag z niego ( mówię z perspektywy kierowcy Tigera 2 ).

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, gdzie i jakim działem walić w Shermana M4? Bo ten czołg ma jakiś koszmarny god mode-gdzie bym nie walił to penetracja za 0 albo ding. Zauważyłem to już na kilku różnych czołgach/działach. Przebicie go hetzerem nawet od tylca albo z boku to jakiś cud, a i wtedy wchodzi dmg rzędu 10-30 :/.

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, gdzie i jakim działem walić w Shermana M4? Bo ten czołg ma jakiś koszmarny god mode-gdzie bym nie walił to penetracja za 0 albo ding. Zauważyłem to już na kilku różnych czołgach/działach. Przebicie go hetzerem nawet od tylca albo z boku to jakiś cud, a i wtedy wchodzi dmg rzędu 10-30 :/.

 

Działem 85 mm przebijam go za każdym razem... chyba miałeś pecha ;d

Link to post
Share on other sites

A ja zrobiłem bardzo duże oczy kiedy strzeliłem w czołowy pancerz shermana z 105mm na moim KT. Pocisk zrykoszetował.

 

W garażu stoi King Tiger (no comment tank) , T49 (małe szybkie dobrze wyposażone draństwo, jedyny mankament mało hp i papierowy pancerz) , T1 (Lodówka z 76mm), KW-1(z działem stukniesz - zniknie ) Odblokowanie jest trochę więcej, ale 5 Tiery bardzo dobrze zarabiają na Tygryska.

Nick EU: TropicielPL

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gra świetna mam E100 oraz is7 i teraz w T95 ide e100 jak się ustawisz tyłem pod kątem i będziesz chronił tzw spódnice (doln belka pomiędzy gąskami z przodu)to wtedy czołg nie do przebicia .150mm siatkuje na wylot przeciwników niestety penetracja jest z tego działa słaba ,ale jak weźmiesz gold pestki (gold ammo) to masz aż 334 penetracji czyli nie ma człgu którego byś nie przebił.Grę jak najbardziej polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...