Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżdżę tym KW1S i mi się smutno robi. Coś ostatnio matchmaking mnie nie lubi. NIe ma bitwy bym nie walczył z IX a czasem i X tierem. A nie oszukujmy się, tym żelkiem, który wystaje z wieży KW1Sport to ja mogę sobie najwyżej pomachać. Teraz kitram kasiorkę na SU-8. Ogólnie ta gra strasznie wkurza. Kilka razy z rzędu dostaję łomot i zapominam o grze na 2 dni.

Link to post
Share on other sites

A ja miałem okazję przesiąść się z WoT na real :happy: . Bardzo się męczyłem jeżdżąc Hetzerem , ale na żywo fun o wiele większy. Obecnie męczę Ferdka, jednak największą frajdę miałem w Jagdpanterze , szybka, stosunkowo dobrze opancerzona z mocnym działem :) .

 

img8005y.jpg

Link to post
Share on other sites

Jeżdżę tym KW1S i mi się smutno robi. Coś ostatnio matchmaking mnie nie lubi. NIe ma bitwy bym nie walczył z IX a czasem i X tierem. A nie oszukujmy się, tym żelkiem, który wystaje z wieży KW1Sport to ja mogę sobie najwyżej pomachać. Teraz kitram kasiorkę na SU-8. Ogólnie ta gra strasznie wkurza. Kilka razy z rzędu dostaję łomot i zapominam o grze na 2 dni.

 

Wiesz, developerzy robią naprawdę wszystko żebyś kupił premkę, jednocześnie zachowując iluzję "graj za darmo", która przyciąga nowych graczy.

Link to post
Share on other sites

@Nanteris

Może kiedyś spotkamy się po dwóch stronach frontu. Ja dosłownie przesiadłem się na T-34-85 ^^

czok.jpg

 

A w grze JgPanther elitarny (czekam na Ferdynanda za pół ceny). SU-152, KW1S, AMX12t, T-50, KW-3 i T150.

Edited by Uada
Link to post
Share on other sites

@Nath Niestety większość ''darmowych'' gier na tym polega...

 

Zrobiłem w League of Legends maksymalny poziom, grałem w meczach rankingowych i zwykłych i nie musiałem wydawać ANI ZŁOTÓWKI! Dopiero jak mi się zachciało fajniejszych skrórek dla postaci to zainwestowałem co nieco. Tak więc da się :).

Link to post
Share on other sites

imo lepiej zrobić 13 75 bo koszty naprawy i ammo podobne jak w 12t a zarabia się nim sporo(trzeba się na prawdę postarać żeby wyjść na zero/minus,I przedew szystkim da się gryść 8/9 tiery(ja 13 75 zarobiłem na lori bez stresu)

dziś w kw4 miałem 2 śmieszne sytuacje (kw4 stock z zmienionymi gąskami)

1: e75 mnie podpalił,zgasiłem i przy następnym strzale znowu mnie podpalił :(

2:na tej nowej mapie stałem sam pod mostem z 1hp -waliły we mnie is,2x kw3 i is3 i żaden nie potrafił mnie uszkodzić.isy i jednego kw3 załatwiłem,osamotniony kw3 uciekł z podkulonym ogonem mając 40 hp

Link to post
Share on other sites

Fakt,obrona jest beznadziejna ponieważ nie ma gdzie się schować.

 

W T-34-85 mam wszystko ma maksa oprócz działka 85mm i radia ale skoro mam już 100mm to chyba nie potrzebne :P.

Strzelałem się wczoraj z E-75 i tak go wśród skał namęczyłem że zostawiłem mu marne 371 hp.

Link to post
Share on other sites

Wkurzają mnie te walone AMX 13 75/95 albo 12t jadę sobie moim T-34-85 a tu sru ja strzele raz a on 20 i jeszcze po 200 mnie bije.To samo robi działo churchilla...

 

Według mnie arta jest nawet dobra ale tylko 4 i 5 tier.Niszczyciele badziewne,zwłaszcza ten ARL44 który nie ma wieżyczki i mu coś z kadłuba wystaje :hahaha:.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak się dalej potoczy- ja panterkę kupiłem ale nawet z lepszym już działem, bo 88/L56 nie podchodzi mi- może zrezygnuję i pójdę we france albo USA/ZSRR HT.

 

Krótkie 88 ciężko nazwać lepszym działe, ja cisnąłem z 75mm l70 coby się przyzwyczajać do panterowego stajla i nie było źle. Pograłem już trochę pantera, i musze powiedzieć, że bardzo fajny czołg. Ogólnie mi się na drugiej linii zawsze lepiej gra (vide 550 bitew tigerem), pantera faktycznie, w przeciwieństwie do tygrysa nie może walczyć na mniejszych dystansach chyba, że całkowicie na własnych warunkach. Wiadomo, robi bardzo małe dmg, ale zazwyczaj da się strzelić dwa razy w wyjeżdzającego przeciwnika i już nie jest tak tragicznie.

 

Bez sixth sense'a nie ma (nomen omen) sensu grać, pantera mimo, że wcale nie jest jakaś olbrzymia to jest bardzo łatwa do wyspotowania, łatwiejsza niż tiger. Wydawać by się mogło, że chociaż posiadanie strzykawki zamiast działa sprawi, że strzał nie będzie odejmował dużo camo value - niestety. Mam teraz zamontowane camo neta i kolo 80% camo skilla na załodze i nic to nie daje, przy najbliższym evencie z 50% off golda na przetrenowanie załogi wywale camo i wrzuce BIA, reload powinien spaść poniżej 4 sekund. Tylko dalej nie mam pomysłu na trzeci equipment, ma ktoś jakieś doświadczenia z spall linerem? Dostaje potężne dmg od art, ale nie wiem czy te 15% nie podlega 15 innym modifierom i ostatecznie daje nic (jak camo net na wiekszości niemieckich czołgach)

 

Jeżdżę tym KW1S i mi się smutno robi. Coś ostatnio matchmaking mnie nie lubi. NIe ma bitwy bym nie walczył z IX a czasem i X tierem. A nie oszukujmy się, tym żelkiem, który wystaje z wieży KW1Sport to ja mogę sobie najwyżej pomachać. Teraz kitram kasiorkę na SU-8. Ogólnie ta gra strasznie wkurza. Kilka razy z rzędu dostaję łomot i zapominam o grze na 2 dni.

 

Też przestałem grać KW1S przez matchmaking który dostaje, ale z drugiej strony ciężko nazwać 122mm żelkiem ;) Zniechęciła mnie niecelność i długi aiming time, ale jak już się walnęło to nie było czołgu którego to nie zaboli. Tylko potem się ma reloada jak przeładowanie rewolwera w 13 75 :)

 

 

Wkurzają mnie te walone AMX 13 75/95 albo 12t jadę sobie moim T-34-85 a tu sru ja strzele raz a on 20 i jeszcze po 200 mnie bije.To samo robi działo churchilla...

 

amx 75 wystarczy, że raz nie spenetruje i już cię jednym magazynkiem nie zabije. Z resztą wystarczy nie jeździć samemu i francuzy się robią słabawe :)

Link to post
Share on other sites

amx 75 wystarczy, że raz nie spenetruje i już cię jednym magazynkiem nie zabije. Z resztą wystarczy nie jeździć samemu i francuzy się robią słabawe :)

 

 

Tylko ja, jako znienawidzony przez wielu gracz francuskim czołgiem, też nie jeżdżę sam :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...