Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki King Arms


Recommended Posts

Zauważyłem ostatnio kulasy ło, takie: http://www.military.pl/kulki-king-arms-pla...zt-_10508t.html (tylko w innym sklepie), a na forum nie ma bodaj jednej wzmianki o nich (przynajmniej w tym dziale).

Wg. sprzedawcy - lepsze od Guarderów (a droższe parę złociszy, więc...).

 

Ktokolwiek miał, ktokolwiek strzelał?

 

edit: znalazłem też na zbrojowni, http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...roducts_id=1468 . Dodane nie tak dawno temu, pewnie dlatego na forum ani widu.

Oczywiście chodzi mi o te kulki ogólnie, nie konkretny wagomiar.

Edited by Akkenoth
Link to post
Share on other sites

Miałem i strzelałem z 0,4g Madbull'i oraz King Arms'ów. Widać wyraźną różnicę na korzyść King Arms'ów. Słoiki takie same ale kulki już nie. Na tą chwilę są to chyba najlepsze 0,4 na naszym rynku krajowym.

Edited by luglo
Link to post
Share on other sites

0,4? Z jakiego potwora strzelałeś? :-F

Mnie interesują głównie 0,25 (ew 23 i 28), a te mogą się znacznie różnić od tych cięższych. No i są pakowane w torby, a nie słoiki ;)

Pozostaje autopsja... jak kupię, to zrobię porównawcze zdjęcie rozpołowionej kulki KA i Guarder i wrzucę tutaj.

Link to post
Share on other sites
Z tymi kulkami KA to w ogóle dziwna sprawa (przynajmniej dla mnie).

A dlaczego?

 

Nie ma ich na stronie producenta KA i nie ma ich w cenniku KA.

 

Po raz pierwszy zobaczyłam kulki KA w Europejskich sklepach...

Czy ta sprawa jest dziwna czy nie no to nie wiem ale do oficjalnej prezentacji już doszło w tym roku na targach broni w Norymberdze IWA 2010. Na stoisku KA były kulki 0,2g, 0,25g, 0,28g.
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Postanowiłem trochę odświeżyć ten temat. Wielu kulek firm jak G&G, Guarder czy Madbull, nie znalazłem w sklepach (wyłącznie na allegro). A King Arms'y są dostępne. Czy ktoś korzystał z kulek tej firmy? Głównie zależy mi na 0,25.

Edited by yeti_pk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dobra ja odradzam kulki FIDRAGON bo jakakolwiek postacia. Dzis zatkala mi sie w nowiutkim pierwszy raz uzywanym kac'u pdw'u z lufa sytemy 6,04 285mm , i na bialym silikonie guardera...

 

co do kulek kingarmsa lataja swietnie polece kazdemu , ze zbrojowni , 0,25:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...