Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot: Pustynne Wzgórze


Recommended Posts

Mamy za mało ludzi w bojówce, siły są dosyć śmieszne bo mamy 40 po stronie koalicji i tylko 20 od afganów.

Nie podoba mi się to, bo wyjdzie fakt, że musimy taśmy kleić, a to psuje klimat xF jest źle, zima idzie ludzie boją się zimna xP

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W piątek zamknę listę, bo wiem że wielu ludzi pracuje i nie wie jak będzie miało ułożony weekend.

 

Lista na dziś dzień.

 

US & UK

 

1. Williams

2. Lopez

3. Dude

4. Kret

5. Golek

6. Jaster

7. Seba

8. Mikus

9. Szuu

10. JAHMAN

11. Dysan

12. Twardy

13. Haqs

14. Młody

15. Majkel

16. Rafalski

17. Vampir

18. Szeryf

19. Ecik

20. FlyBoy

21. SeBoL

22. Ciapek

23. Edek

24. Haś

25. Pikuła

26. Blady

27. Robin

28. Syrius

29. Weber

30. Pit Bull

31. Warlock

32. Piachu (Medyk)

33. Siurak

34. BlackHawk

35. Czesiu

36. Siostra

37. Wydra

38. Mariusz

39. Rudy

40. Tony Halik

41. Keber

42. mullen

43. czarnociemny

44. Roman

45. Artek

 

Bojówka:

 

1. Daniel

2. juha

3. Kaczy93

4. lysy1

5. Suchar

6. Harry

7. vARN

8. Głupifajfus

9. Gregor

10. Wujek Paweł

11. Sen

12. Szuj@

13. Skun

14. Tornado

15. Dexu

16. Skinny

17. CzaroSW

18. Bujak

19. Kogut

20. Ghost

21. Mikros

22. Cobel

Link to post
Share on other sites

Mamy za mało ludzi w bojówce, siły są dosyć śmieszne bo mamy 40 po stronie koalicji i tylko 20 od afganów.

Nie podoba mi się to, bo wyjdzie fakt, że musimy taśmy kleić, a to psuje klimat

Można by zrobić małe urozmaicenie scenariusza, na podstawie prawdziwej akcji z Afganu.

O ile pamiętam było coś takiego że na szczycie wzgórza rozbił się helikopter, zestrzelony przez duchy. Garstka amerykańców, broniła wzgórza, odpierając ataki afgańców, czekając na posiłki.

Wieść o strąceniu helikoptera dotarła do bazy US, gdzie w trybie nagłym formowano oddział ratunkowy ( chyba to byli SEALs).

 

No i właśnie, część broni się na wzgórzu, a część próbuje się przedrzeć. Jako że to MilSim to nie będzie szturmów na UUUURAAAA, i samo dojście może zająć sporo czasu.

 

ps. brakuje mi info ze właściciele hi-capów strzelają na pojedyńczym. Chyba nie chcemy nieskończonych kosiarek :wink:

A i dzięki za poprawienie respów

Link to post
Share on other sites

Rudy, jak byłem w Twoim wieku to potrafiłem na rowerze rano wyjechać z Zielonej Góry i zakończyć wycieczkę z ochotą wnosząc rower na Śnieżkę (droga dla samochodów była zawalona jeszcze częściowo śniegiem i łatwiej było krótszą z łańcuchami). Przespać się tam na drewnianym stole bez pościeli w schronisku i na drugi dzień raźno jeździć sobie dalej po okolicy. Jednak z czasem siły człowieka opuszczają i niektórzy jak się porządnie nie wyśpią to są zmęczeni, a w poniedziałek trzeba iść do roboty.

Link to post
Share on other sites

Dlatego, też takie strzelania nie są dla nich co i Rudy napisał.

 

Trapez, masz straszną tendencję do potępiania ludzi za to, że chcą czegoś więcej od ASG niż tylko niedzielnych strzelań. Ten zlot ma mieć formułę zbliżoną do MILSIMowej, więc osoby które nie chcą jej się podporządkować niech po prostu nie przyjeżdżają. Potem będzie kwas jak w Żarach, bo część ekipy wyjedzie sobie w środku zlotu. Może dla Ciebie to nie problem, nie wiem, ale organizator woli raczej mieć wystarczające siły do rozegrania scenariusza.

Link to post
Share on other sites

@Trapez : ale ja wcale nie twierdze że wszyscy są uberpro komandosami. Ja też pracuje i takie tam. Tylko nie chcę w połowie scenariusza zobaczyć jak ktoś idzie i mówi : dobra to my lecimy, dzięki, trzymajcie się.

Jeśli zakładamy, że tym razem robimy to w klimacie MilSima, to nie ma zmiłuj. Są sztywne zasady i kropka. I albo ktoś się godzi na to i przyjeżdża, albo nie i ma wolne :wink: . Przynajmniej ja to tak odbieram.

Link to post
Share on other sites

A może by tak pogodzić i tych co chcą całą noc i tych, co wolą krócej. Gdyby tak do scenariusza włączyć element, że w niedzielę rano bojówka dostaje posiłki z okolicznych wiosek :) Wtedy część ludzi, z różnych względów nie będąca w stanie poświęcić całej doby wpadłaby standardowo w niedzielę rano i też by sobie powalczyli. Myślę, że z uwagi na ostatnią posuchę w strzelankach mogłoby się trochę luda zjawić.

Link to post
Share on other sites

Niech se wpadają tylko żeby nie było tekstów:

Przyjechaliśmy a tam już nikogo nie było. Albo: Przyjechaliśmy w niedziele rano a wszystkie fajne zadania wykonane były...

 

Chcecie pakujcie się w niedziele, ale ja nie daje pewności że coś będzie do strzelania.

 

 

 

W sobotę i niedziele ok 12st. słońce. Noc raczej będzie koło 0st.

Link to post
Share on other sites

Tylko jak zostaną do gry wprowadzeni ludzie którzy przyjadą w niedzielę?

 

Do rozwiązania tylko aby to jakaś konkretna liczba była ludzi a nie piątka... bo to żadne posiłki ;)

 

Najlepiej, aby dowódca bojowników odprowadził przyjezdnych do sztabu i tam przeprowadził odprawę wyjaśniając sprawy techniczne i obecny stopień działań.

 

No i przyjezdni też niech nie nastawiają się na łupankę tylko grę z głową, więc potem aby nie było tekstów w stylu "mało akcji" Dlatego takie imprezy trwają długo, by akcje mogły być przemyślane.

 

No i rozumiem, że mimo przyjazdu w niedzielę zobowiązani będą uiścić opłatę. Tak dla samej uczciwości wobec organizatora i osób, które bawią się od początku.

Link to post
Share on other sites

Taka mała sugestia . Jeżeli mamy bawić się po ciemku to proponuje aby kazdy w razie trafienia dysponował czerwoną latarką lub lightstickiem . Pozwoli to uniknięcia wielokrotnego ostrzelania martwych graczy .

Edited by MariushK
Link to post
Share on other sites

Podjadę,

 

Oczywiście rebeliant :) Równie oczywiste, że czym rebeliantów mniej tym usy będą się bardziej nudzić. Znudzone usy zaczną złazić z górki a tam będę czekał ja w najgłębszym rowie za najgęstszym krzakiem.

 

PS mam wolne miejsca w samochodzie z Żar wymagana punktualność

Edited by ZielonyKubeczek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...