Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
iwo303

SKLEP MILITARIA łódź

Recommended Posts

Mam do was pare pytań o sklep militaria łódź chce sobie kupić nowy karabin a ten sklep ma naprawde konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi

tu jest link: http://www.militarialodz.pl/sklep/index.php?DepartmentID=38

odpiszcie co wiecie wiecie o sklepi co o nim sądzicie i najbardziej do tych którzy tam kupowali.

Ceny karabinów w poruwnaniu z każdym na jaki patrzałem po prostu hurtowe.

W "poruwnaniu" z innymi sklepami tak korzystanie nie wypada, gdyż:

Nie jest konkretnie napisane o gwarancji [a konkretniej: przy niektórych replikach pisze 12 miesięcy gwarancji[mp44 agm] a przy większości[ SWD, gaziaki i większości karabinów szturmowych nic nie pisze na ten temat ],

ceny też nie wypadają dobrze [kilka replik porównałem z krakmanami często jest albo minimalna różnica w cenie [rzędu 10 zł] albo drożej, lecz trafiają się rodzynki]

przy wielu replikach nie pisze nazwa firmy tylko nazwa ostrego odpowiednika.

Dość nieczytelne opisy replik, napisane ciągiem przeważnie bez konkretnie wypisanych danych technicznych i materiałów.

Proponuje Ci poszukać w innych sklepach [linki łatwo możesz znaleźć na forum].

Jeśli o mnie chodzi to z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Nie jeden raz robiłem już tam zakupy (odzież, obuwie) i obsługa jest na najwyższym poziomie, zawsze dobrze doradzą, polecą i w ogóle. Bardzo dobry kontakt osobiście polecam.

wielkie dzięki ale np ten hk416 to jest jg i wiem z czego jest zrobiony i w porównaniu z innymi sklepami to jakieś 200zł a na gwarancjii mi nie zależy mam dobry i tani serwis na miejscu. więc tylko chodzi mi o obsługe wysyłke i czy nie oszukuja ludzi.

Spokojnie możesz zamawiać i kupować na pewno nie oszukują bo od paru ładnych lat są na rynku, poza tym mają sklep stacjonarny gdzie można ich zastać a nie jak niektórzy że tylko wysyłka. Zawsze możesz zadzwonić i porozmawiać to się osobiście przekonasz o jakości obsługi.

Guest Rengi

Ja też polecam, obsługa jest pro , do co cen jest różnie zdarzają się produkty w bardzo dobrych cenach jak i w przeciętnych(mowa o sklepie stacjonarnym).

Edited by Rengi

Nie wiem jak jest ze sprzedażą internetową, ale sklep stacjonarny jak najbardziej polecam. Warto do nich napisać, żeby potwierdzić, że posiadają dany towar na stanie.

Sklep jest chyba oficjalnym dystrybutorem Classic Army w Polsce- można spokojnie coś od nich brać. Ale ten opis replik jak z google translator powala :D