Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie polecam tego sklepu

 

zamówiłem kulki (niby mały problem) 16.02.05r. -potwierdzenie wysłania dostałem 18.02.05r.

 

jest już 24.02.05r. i żadna przesyłka do mnie nie dotarła.

 

Poczta chyba nie robi ża takich opóźnień. Może oni wogóle nie wysłali kulek

 

na maile nie odpowiadają, a dzwonić do nich nie zamieżam bo to w ich interesie powinno być żeby powiadomić mnie o ewentualnym opóźnieniu.

 

>>>Moderator: To nie jest powod by odrazu nie polecac sklepu, warto pierwsze sprawdzic czyja to byla wina. Zapraszam do watku http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=11462&highlight= <<<

 

:) "Drogi" :) moderatorze nie znasz wszystkich faktów. Człowiek z którym po zamówieniu się kontaktowałem poinformował mnie że wyśle paczkę następnego dnia. Nie zrobił tego wysłał ją później (ja nie lubię nie słownych ludzi zwłaszcza sprzedawców) . Poza tym pomieszali coś z przesyłką. Najprawdopodobniej wysłali ją komuś innemu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ode mnie dla sklepu wielki PLUS, zamowilem 2szt XM177 marui (spring), i oprocz tego ze obnizyli mi cene po 5 zl na sztuce (jak ladnie poprosilem), to mialem darmowa przesylka i paczke kulek 3500szt TM gratis :)

 

Paczka przyszla po 3 dniach od zamowienia, ladnie zapakowana i zabezpieczona. Przed kupnem wyslalem do nich kilkanascie meili, odpowiadali moze niezawsze w ciagu kilku minut ale zawsze fachowo.

 

Czyli polecam, zwlaszcza poki maja niskie ceny...

Link to post
Share on other sites
Normalnie wymieklem...ja wysiadam.

 

To wysiadaj :-)

 

Robilem zakupy w kilku sklepach ASG, ale tylko tutaj spotkalem sie z mila obsluga ktora daje rabat (niewazne czy 1000zl czy 2zl), ma nizsze ceny i do tego wszystkiego dozuca mi kulki za 50zl. Podsumowujac to wszystko zaplacilem ponad 100zl nizej niz w ktoryms z innych sklepow.

 

Dalej zle?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeszcze jeden maly plusik, zalezalo mi na czasie (zamawialem wczoraj gaz i kulki) i poprosilem aby paczka dotarla na... DZISIAJ! I jest, wlasnie kurier dowiozl, a zaplacilem jak za zwykla przesylke w dzien powszedni :D

 

Pomijajac to ze jest sobota, to przeciez sa swieta 8)

 

Hieh, ale jakbym zamowil dzis a nie wczoraj to by mnie promocja swiateczna objela, zawsze pare zl taniej 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do sklepu nie mam żadnych widzi mi się czyli oznacza to że ten sklep nie ma jak narazie żadnych wad!Pisałem do sklepu military.pl pytanie o MP5A3 TM i nic.Żadnej odpowiedzi a w snajperze asg odpowiedź na pyatnie miałem za chwile:)O co bym się nie zapytał zawsze jest fachowa odpowieć.Jak zapytałem co jest lepsze:beretta czy sigma (oba na gaz)to także dostałem fachową odpowiedź i za to dziękuję.Na military pewnie bym się nie doczekał na odpowiedź i co do cen to uważm że to JEST NAJTAŃSZY SKLEP ZE SPRZĘTEM ASG!!!NIE MA SENSU SZUKAĆ GDZIE INDZIEJ!!NAWET MAJĄ ZNIŻKI JAK SIĘ RECENZJE NAPISZE:)Paczka dociera do mnie w tempie ekspresowym!Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą i paczke dostałem 3 dni po wpłacie na konto!Dla mnie to rewelacja więc polecam ten sklep z czystym sumieniem.Nie ma sensu kupować u konkrencji drożej tego samego towaru.Jedyną rzeczą do której mógłbym się ewentualnie przyczepić to jak narazie średnia ilość produktów...ale napewno z czasem ich przybędzie.Jeśli kogoś interesuje jakakolwiek renomowanej firmy replika(nie badziewia z allegro)(nawet można sprowadzić replikę której nie ma w ŻADNYM polskim sklepie z asg) jest możliwość sprowadzenia jej przez właściciela sklepu w niższej cenie.Kto szuka dobrej sprawdzonej,taniej repliki zapraszam na www.snajperasg.pl

Link to post
Share on other sites

A jeszcze jedna informacja. Zapytalem sie czy bedzie jakas oferta CA i w jakies 3 minuty po wyslaniu e-maila dostalem odpowiedz, ze okolo poczatku czerwca moze sie pojawic kolekcja gun'ow. Takze w czerwcu trzeba sobie zerknac :D Sklep sie zapowiada na prawde interesujaco :) :!: :!: :!:

Link to post
Share on other sites

WIELKI PLUS dla snajper'a...

 

to że mają super ceny, fachową i szybką obsługę oraz że służą radą to już każdy pisał więc nie bedę tego powtarzał.. ale dodam coś od siebie

oni nawet naprawiają błędy innych ... np. Poczty Polskiej, która zgubiła moją pierwszą paczkę a chłopaki ze snajpera wysłali drugą priorytetem abym nie musiał czekać do czasu rozwiązania tej srawy...

jeszcze raz WIELKI PLUS....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ode mnie również WIELKI PLUS dla tego sklepu paczka dotarła w trybie natychmiastowym doskonale zapakowana i zabezpieczona. Nic dodać nic ująć

 

Teraz będzie trochę offtopic ale myśle, że to też ciekawa informacja. Jak dowiedziałem się od prowadzącego sklepu snajperasg.pl niedługo ma przyjść do nich dostawa z Tajwanu i w tej dostawie będą pozycje ktore już niedługo pojawią się w ich ofercie a będzie to między innymi cała seria TM HG i dużo nowych sprężyn nie dostępnych nigdzie na polskim rynku. Military.pl ma już pozycje TM HG więc snajperasg.pl będzie mial niższe ceny lub będą dożucali jakiś fajny bonus. Jak dla mnie bomba. Sklepik ten jest dla mnie namber łan :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja też daję duży plus dla sklepu za obsługę i terinowość. Zamówiłem u nich G3A3 . Niestety była ostatnia sztuka z uszkodzonym magazynkiem więc zamiast tego wzięłem M15CA. Paczka doszła na następny dzień a w środku był dodatkowy upominek w postaci dodatkowych kulek, oleju silikonowego oraz farbki do maskowania. Polecam!

Link to post
Share on other sites

a ja dam ostrzegawczego MINUSA

 

napisalem 2 maile z pytaniem o przesprzedaz CA249 i nie dostalem do dzis odpowiedzi (moze zadalem za trudne i niewygodne pytania) :?

 

moze ktos ze sklepu sie zreflektuje i odpisze - wtedy zrobie korekte :)

Link to post
Share on other sites

Tutaj mamy przykład typowego Polskiego podejścia. Snajper sprzedawał asortyment Tajgun'a taniej niż Tajgun robiąc ludziom "dobrze". A teraz ceny muszą pójść w góre...

 

Szkoda... Ale cóż przynajmniej przez chwile mieliśmy tańsze repliki. Miejmy nadzieje, że pozostali kontrachenci Snajper ASG również nie zaczną ich zmuszać do podniesienia cen. Bo jak narazie to jest to ciągle najtańszy sklepik :)

Link to post
Share on other sites

niestety jestem zmuszony podtrzymac MINUS dla tego dealera

 

chcialem zakupic CA249 w przedsprzedazy

 

1. pierwszy kontakt i oczekiwanie na odpowiedz mailowa ponad tydzien

 

2. otrzymalem odpowiedz, ale SKLEP pomylil mnie z kims innym (z kim jak uwazano juz rozmawiano telefonicznie)

 

3. udalo mi sie dodzwonic pod wskazany na www numer (byla sroda - dzien przed bozym cialem) i poprosilem o przefaksowanie danych firmy (NIP, REGON, wpis do ewidencji) i faktury proforma, abym mogl zlozyc zamowienie i wplacic pierwsza transze za MINIMI. Firma z Krosna, a ja chcialem miec choc zludzenie zabezpieczenia sie, ze jak juz kogos scigac za kase, to wiedziec kogo ;). Sklep zobowiazal sie wyslac to do piatku.

 

4. Poniedzialek rano - nic nie otrzymalem ze sklepu. Staralem sie nawiazac kontakt telefoniczny przez dwa dni - komorka i stacjonarny nie odpowiadala.... i tu juz stracilem nadzieje, ze Snajper ASG jest godnym zaufania partnerem

 

Jesli beda to czytac Panowie z Krosna:

 

- jesli chcecie byc pozytywnie postrzegani, to zaopiekujcie sie klientem. Stwarzanie pozorow, ze macie go w DUPIE ze wzgledu na niedotrzymywanie ustalen (patrz. pkt. 3) i jawienie sie jak FIRMA KRZAK nie odbierajac telefonow (lub majac je wylaczone - patrz pkt. 4) nic nie zwojujecie. A zszargacie sobie opinnie bardzo szybko.

 

Chcialem tylko zaznaczyc, ze BARDZO DZIWI mnie podejscie sklepu, gdyz postanowilem wydac u nich ponad 4000 zl i zostalem zlany jakbym chcial wydac 100zl. Teraz poczekam, az normalne zrodla zaczna sprzedawac CA249 i dam zarobic gdzie indziej.

 

ZDECYDOWANIE NIE RADZE RYZYKOWAC

 

ps. pisze to bez zlosci i zalu - to tylko review z kontaktow z tym sklepem

 

[edit] przedstawiciel sklepu po opublikowaniu tego posta, skontaktowal sie ze mna i staral sie wyjasnic okolicznosci takiego obrotu sprawy. Grzecznie i bez zlosci. Moze te trudne pocztaki i krytyka, wplyna na dalsze pomyslne zalatwianie spraw potencjalnych i aktualnych klientow. Ja w kazdym razie nie zamierzam korzystac (choc oferta na CA249 wygladala zachecajaco)

Link to post
Share on other sites

No ja sie moge juz wypowiedziec w sprawie sklepu.

 

W na poczatku kwietnia nazbieralem na wymarzonego Aega - AK47, przegladajac oferty poszczegolnych sklepow wybralem ten.

Cena podobna, gosc wydawal sie konkretny wic zamowilem, no i zonk - karabinek okazal sie ostatni (uszkodzony) i trzeba by poczekac miesiac, ale za to dostane go w bardzo dobrej cenie, no i faktycznie, co prawda sprzet dostalem na raty ale jest OK

Zamowilem taki sprzet:

- AK47

- ladowarka

- 2 baterie 1300

- 2x duza paka kulek

A dostalem:

- AK47

- ladowarke Ansmann

- 2 baterie 2000 mAh !!!

- 3 x 2000 kulek TM

- szybkoladowacz kulek

- flare sygnalizacyjna

- olej silikonowy

mam nadzieje ze czegos nie pominalem :) , zeby nie bylo: te dodatkowe rzeczy dostalem za to ze musialem poczekac.

 

Wydaje mi sie ze mozna sklep polecic na przyszlosc innym użytkownikom.

Ja jestem zadowolony. Bede tam robil zakupy :)

Link to post
Share on other sites

PeePee nie denerwuj się!Spoko dostaniesz rabat albo kulki.Rabatu 3% kulki to nie wiem jakie.Musisz się wstrzymać.Sklep dostaje dziennie około 100 meili z zapytaniami o sprzęt a biurze jest narazie jeden pracownik,który odpowiada na melie,więc musisz poczekać...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...