Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja także jestem zawiedziony (delikatnie mówiąc)... Mija piąty dzień od zamówienia, przelew wysłany w następnym dniu po zamówieniu (od razu wysłałem mailem potwierdzenie przelewu), a tu tak: brak odpowiedzi na maile, telefonu nie odbierają... pozostaje mi czekać na paczkę...

Zobaczymy... Niby 10 zł zaoszczędziłem (jeżeli wogóle dostane paczke), ale nie warto było.

Link to post
Share on other sites

Ja otrzymałem rugera mk1 carbine po ok 7 dniach, niestety nie otrzymałem gratisowej lunety, na maile nikt nie odpowiada. Carabinek strzela beznadziejnie, mam nadzieje ze to wina kulek 0.25 tokyo marui, może cieższe bedą szły w cel chociaz z 30 metrów. Ale tej lunety im nie daruje (pewnie to jakaś lipna atrapa, ale zawsze) :evil:

Link to post
Share on other sites

Ehh....juz cos nie bardzo mi sie to podoba ;/ pierwszy moj maly zestawik dostalem w 3 dni i zaufalem im wplacajac kase na konto (darmowa przesylka ;) ) a teraz jak zamowilem druga...ehh...2 tygodnie czekam...dzwonilem to niby wina poczty ;/ zalosne.....ciekawie bedzie jak wkoncu z tego wszystkiego nie bede mial nic tylko kase strace wrrrr :evil: zawiodlem sie :|

Link to post
Share on other sites

Ja czekałem na swoją paczkę 5 dni zamawiałem kulki,

ale najbardziej co mnie zaszokowało to jak przyszła paczka i zobaczyłem na nalepce adresowej jak gość który wysyłał paczek napisał źle moje nazwisko i do tego charakter pisma odpowiadało 10 letniemu dziecku i jeszcze gdzie jest miejsce na miejscowość to pierwsza litera została zamazana i ponownie napisana miejscowość.

 

Daje dużego minusa !!! :evil:

Link to post
Share on other sites

No cóż... Przyszła kolej i na mnie...

Ze snajperasg.pl miałem do czynienia dwukrotnie:

1) pośrednio: kolega zamówił G36... Czekał chyba ze dwa miechy cały czas zbywany hasłami "jutro wysyłamy", "na poczcie utknęło", potem "dostaliśmy zepsute i reklamujemy"... Generalnie lipa i kłamstwa na każdym kroku...

2) bezpośrednio: na forum "Gazowe" pojawił się temat z pytaniem dlaczego na rzeczonym sklepie są dwa rodzaje magazynków: do rugera MK1 i do MK1 carabine. Chłopak chciał wiedzieć czy są takie same a jeśli nie to czym się różnią. Żeby nie zrobił się burdel zamknąłem wątek i napisałem do sklepu... Napisałem ze dwa dni wcześniej z pytaniem czy mogą sprowadzić mostek STAR'a do G36... Po tygodniu napiałem smsa z prośbą o odpowiedź ma moje maile ktorych się do tej pory nie doczekałem... Prośba została zlana całkowicie, nie mam do dnia dzisiejszego żadnej odpowiedzi od sklepu.

Generalnie co słyszę o tym sklepie to coś zapier***lą...

Szczerze nie polecam..

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem 3.09.2005 AMT Hardballera, kaske wpłaciłem przelewem co chyba było błędem, 6.09.2005 stan zamówienia zmienił się na Nowy stan: W trakcie realizacji a dziś mamy 11.09.2005 a na mejle nikt nie odpisuje, telefon podany na stronce to jakaś lipa, odbiera kobieta która mówi że zmienił się numer w sklepie i ciągle dostaje takie połączenia, a na komórke wysłałem już z 5 SMS-ów na żadnego nie otrzymałem odpowiedzi a dzwonienie na ten numer chyba nie ma sensu, próbowałem z 20 razy ale abonent jest nieosiągalny. Mam nadzieje że paczka dojdzie lada dzień, nie zależy mi na żadnych gratisach ja poprostu chce dostać to za co zapłaciłem. Z kolei na wszyskich stronach nie mówią na co jest on na Green czy na CO2? Jeśli któś z moderatorów jest w stanie poruszyć Ziemię i nawiązać jakiś kontakt z szefem tej instytucji byłbym wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Moja przygoda ze Snajperem zaczęła się podobnie, jak to było u El_Karla..tylko gorzej... Ja zamawiałem 23.08 AMT Hardballer'a, Uvexy X-one i green gaz, następnego dnia wysłałem pieniądze na konto i tego samego dnia status zamówienia zmienił się na 'W trakcie realizacji' i taki jest do dziś :? . Pisałem maile, wysyłałem SMS-y i dzwoniłem z dwadziścia razy na wszystkie z trzech podanych numerów, również w moim przypadku podnosiła kobieta, ponoć sąsiadka Snajpera. Gdy dzwoniłem na dwa kolejne numery podane na stronie, nikt nie podnosił słuchawki. Wczoraj wysłałem kolejnego już maila, tym razem żeby oddali mi pieniądze...czekam na odpowiedź.

Radzę, żeby Snajper ASG dołączył do NIE polecanych sklepów przez WMASG.

Zastanawiam się czy nie są oni zwykłymi złodziejami, nabierającymi ludzi na świetne ceny ich produktów.

Szczerze NIE POLECAM .

Link to post
Share on other sites

Nie no jescze bardziej sie zdolowalem......dzwonie i dzwonie "abonent jest czasowo niedostepny" i tak ciagle...a na drugi numer nikt nie odbiera.... :/ Co sie dzieje z tym sklepem ?? Koncza dzialalnosc czy jak ??!! Jedyne co teraz chce to odzyskac moje 300zl ;/

Pozdrawiam i ....z dnia na dzien ten sklep ma u mnie coraz wiecej minusow...a na poczatku bylo tak fajnie i sprawnie :(

Link to post
Share on other sites

Ten sklep to jakaś pomyłka. Próbuje sie z nimi skontaktować telefonicznie i nic mimo że podają 3 numery telefonów nie odpowiada żaden lub jest wyłączony. Poza tym przysłali mi towar nie taki jak chciałem po 6 dniach w dodatku ! NIe ma z kim tego gówna wyjaśnić. Nie polecam tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Pisałem o tym wczesniej , że do Rugera nie otrzymałem gratisowej lunety, nikt nie odpowiadał, to się zcwaniłem i zamówiłem jeszcze raz lunetę (wtedy wiem że informacja dotrze na pewno i się nie wykrecą że to niby filtr antyspamowy) Opisałem przy kupnie w komentarzu ze zapomnieli. Objecali natychmiast ją wysyłać i dołożą prezent z okazji ich błędu, minęło 2 tygodnie i nic. Jednym słowem brak poszanowania klienta. Wnoszę prośbe aby w dziale sklepy Asg dopisać nie polecamy Wystarczy już tych przekrętów.

Link to post
Share on other sites

A mi wlasnie z "w trakcie realizacji" zmienilo sie na "wyslane" chociaz sprzedawca przez telefon zapewnial mnie ze paczka zostala juz wyslana :| a teraz ... nic zero kontaktu...kasa poszla sie chyba ****** ehh i co teraz mam poczac ....jedynie skonczyc calkiem zabawe w asg bo wyrzucilem ciezko uzbierane pieniadze w bloto :(

 

EDIT: weszlem przed chwila na ich stronke....i co widze....jescze dodaja nowe rzeczy do sprzedarzy ;/ jak np. metal hu do rugera.... jestem nieziemsko wkur..... !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Link to post
Share on other sites

moze czas najwyzszy, aby REDAKCJA zajela stanowisko w sprawie tego sklepu

 

moze czas najwyszy, aby ktos zadzwonil na policje?

 

sam sie z nimi bujalem, kontakt byl niezly (wysylalem sms, a oni oddzwaniali lub odpisywali), ale oczywiscie zaczelo sie sciemnianie i odpuscilem handel z nimi - cale szczescie nie dalem im kasy wczesniej :twisted:

 

dla masochistow, ktorzy mimo wszystko chca z tego sklepu zamawiac - bierzcie tylko ZA POBRANIEM

 

a tak wogole, to tymi panami powinien zajac sie prokurator chyba.... o ile ktos nie odzyskal kasy

Link to post
Share on other sites

Elo! Jestem tu nowy. Złożyłem zamówienie na około 125 PLN w tym sklepie (snajperasg) i choć mija już trzeci dzień od złożenia zamówienia to szczerze mówiąc zaczynam się niepokoić :? , szczególnie po przeczytaniu ostatnich komentarzy na temat w/w sklepu ( co najgorsze wpłaciłem chajsik na konto, żeby uniknąć płacenia za przesyłkę :( ). Jeśli, niedaj ..., okaże się, że przesyłka nie będzie przychodzić to co ja wówczas mam robić :?: ? Za wszelkie dobre rady z góry dzienx :!: Pozdro! Stemp.

 

Tak przy okazji polecam mniej wstawek "elo", "pozdro" czy też "dzienx", bo się może okazać iż "ziomalowi" posty ktoś wycina./dzikki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...