Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Ja kozystałem z przedsprzedazy w tym sklepie i nie moge nażekać czekałem troszke długo ale sie OPŁACAŁO . Za cene m15 bez bateri i ładowarki dostałem: giwere, lowcap, baterie 1100 9,6V ładowarke i kulki . zaoszczędziłem ok 400 zł

 

moje zdanie o tym sklepie jest jak najbardziej pozytywne

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zadowolony ze "współpracy" z SnajperASG, początek trochę niefortunny ale jakie zakończenie :) Trochę szwankowała łączność telefoniczna ale próbowałem tylko raz, za to kontakt mailowy bez zarzutu.

 

Zamówiłem Glocka 17L i kulki, kiedy czekałem już na paczkę dostałem maila z przeprosinami, że w chwili obecnej G17L nie ma na magazynie :( ale jeżeli się zgodzę na inny sprzęt to coś dorzucą.

Zamówiłem H&K USP i zapytałem o kabury i magazynki. Odpowiedź mnie zaskoczyła :D : Snajper ASG zaproponował kaburę udową, z nowej dostawy (nie było na stronie), z rabatem >15zł a magazynek mają mi przysłać pod koniec miesiąca (jak dojdzie dostawa) za darmo. Czekam więc niecierpliwie :)

 

Paczka przyszła zgodnie z zamówieniem, towar bez zarzutu. Ogólnie cała historia (od zamówienia do dostawy) zamknęła się w 1 tygodniu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem już tam 5 egzemplarzy spreżyn "Desert Eagle". Wszystko jak w najlepszym porzadku, dostalem takze rabat 15zł na kulki tokio marui 3000sztuk + oczywiscie przeysłka za darmo.

 

Sklep godny polecenia, jedynie co mi nie odpowiadało to że dostałem wszystko po 5 dniach :)

Link to post
Share on other sites

moja "przygoda" ze snajperASG zaczela sie 2 tygodnie temu (dokladniej we wtorek 7 czerwca).

 

no wiec, zamowilem rugera mk1 i kulki do niego. jako ze przy przedplacie na konto nie pobierali oplaty za przesylke, wybralem wlasnie ta forme platnosci i przelalem im na konto pieniadze tego samego dnia ok. godziny 21.

 

czekalem tydzien, a paczki wciaz nie bylo, troche sie zaniepokoilem, tym bardziej, ze moj kolega zlozyl zamowienie 5 minut po mnie i dostal przesylke 2 dni po swoim zamowieniu.

 

nawiazalem kontakt w zeszly wtorek (14 czerwca) i dowiedzialem sie, ze pieniadze zostaly zaksiegowane dopiero w piatek (10 czerwca) i paczka zostanie dzisiaj (czyt. 14 czerwca) wyslana.

 

policzylem wiec, ze priorytet powinien dojsc maks. w czwartek i mialem nadzieje ze dzisiaj juz wezme udzial w strzelance z nowo nabyta giwera, niestety paczka jeszcze do mnie nie dotarla.

 

mam nadzieje ze jest to wina poczty, ale mimo wszystko jestem troche zawiedziony i juz powoli mam dosc czekania :(

Link to post
Share on other sites

ja czekałem na swoją paczke około 1,5 tygodnia, myślę że to raczej lenistwo... ponieważ sprzedawca troszkę się zakręcił i wkońcu powiedział że paczke wysłał w późniejszym terminie a nie jak mówił wcześniej... że wysłał prawie natychmiast.

Chciałem złożyć zamówienie drugi raz ale wkońcu zrezygnowałem po olewaniu mnie poprzez e-maila. Wszystko to co było mi potrzebne kupiłem na military, zapłaciłem 10zł za przesyłkę ale i tak jestem bardziej zadowolony niż bym miał to zamawiać przez miesiąc na snajperze.

Link to post
Share on other sites

:cry: Bardzo, bardzo, bardzo chciałem kupić w "Snajperze" FAMAS`a... cenę mieli bardzo niską w dodatku jako jedni z nielicznych oferowali wersję z dwójnogiem. Przypadkiem znalazłem też stronę na której ten sam karabin kosztował tylko 720 a jak mozna sprawdzić sprzedawcą jest ta sama witryna (snajperasg.pl) !!! Sytuacja nieco zastanawiająca ale czemu nie oszczędzić 180. Wrodzona czujność :wink: nakazuje w takim wypadku węszyć za spiskiem więc wysłałem maila z zapytaniem: czy to model pełnowartościowy, z gawarncją, jak wygląda sprawa z baterią i ładowarką. Odpowiedzi nie dostałem (grzecznie odczekałem regulamionowy czas) po czym spytałem jeszcze raz, już ze strony snajperasg.pl. Rezultat bez zmian. Próbowałem równiez namierzyć sprzedawcę przez GG oraz dodzwonić się: NIC.

:(

Panowie ze snajpera proszą, żeby wysłać sms-a jeśli próby nie przynoszą rezultatu. Ja nie zaryzykuje, bo trzecią szansę zachowam na inną okazję :) . Póki co jedzie do mnie inny karabinek z innego sklepu :)

lo siento Panowie, póki co zawód ale BROŃ BOŻE, NIE MÓWIĘ, ŻE ODRADZAM....

 

Dziś tj.24.06.2005 Pan Bartłomiej przysłał mi maila z odpowiedziami i jednocześnie przeprosinami: moje listy utknęły na filtrach spamowych :? ...pierwsze koty za płoty. Myślę, że kiedyś jeszcze spróbuję :)

Link to post
Share on other sites

no wiec, paczkę wreszcie dostalem, niestety nie cieszylem sie zbyt dlugo, poniewaz kulek, za ktore zaplacilem, w niej nie bylo :(

 

na dodatek nie bylo w srodku kluczyka do regulacji hop-upu i nie moge wyjac magazynka (nie wiem, czy jest uszkodzony czy ja cos robie nie tak...), chyba sie pochlastam ;(

Link to post
Share on other sites

Ten sklep mnie po prostu rozłożył na łopatki. Ja rozumiem extrasy przy zakupach za setki złotych ale ja kupiłem tam 500 kulek HFC 0,2g za 9,50 zł i ...

 

po pierwsze nie zapłaciłem za przesyłkę bo płaciłem przelewem na konto

po drugie otrzymałem gratis dodatkowe jakieś 300 kulek 0,12g

i teraz najciekawsze,

wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy dziś otrzymałem paczkę ze snajpera z 100 kulek 0,2g gratis i 2% upustu !!!!

 

i to wszystko za 9,50 zł!!!

 

Panowie, hełmy z głów!!!

 

Takiego podejścia do klienta nie widziałem w tym kraju chyba nigdy!!!

Link to post
Share on other sites

Ja zamówliem kulki HFC 2 razy razem za 33 zł (przedpłata na konto). I czekam na paczke ponad tydzień. Pisałem do nich. Odpisali w zeszlym tyg, że sprawdza czy nie zostala cofnieta paczka i jak by co to nadadza 2-gą. Jak dotąd nie dostalem ani paczki ani informacji co sie dzieje z moim zamowieniem. Dzis napisalem jeszcze jednego emaila i zobaczymy co odpowiedzą.

Link to post
Share on other sites
probowalem sie skontaktowac ze sklepem od tygodnia, wysylalem i na gg wiadomoscii na mail w sprawie ogloszenia http://www.classifieds.pl/ogloszenia/xm177...9191_12856.html

ale nie dostalem odpowiedzi. moze po zamieszczeniu tego na forum ktos w koncu zareaguje :?

Odpowiem Ci.

Atrakcyjna cena bierze się z faktu nie doliczenia podatku :( Obowiązują ceny z witryny sklepowej: ja się tak napaliłem na FAMAS`a(720 zeta !!!) i po 10-14 dniach otrzymałem maila wyjaśniającego (opis kilka postów wcześniej ;) )

Ciekawe czy i Twoja wiadomość utknęła na spam-filtrze. Jeśli tak, to:

a. chyba snajperasg.pl powinien zafundować sobie lepszego klienta poczty

b. ktoś ma poważny problem z organizacją pracy

c. oba z powyższych

d. żadne z powyższych.... wtedy co?

Link to post
Share on other sites

I ja dodam coś od siebie.

Ostatnio nosze się z zamiarem kupienia jakiejś długiej sprężyny, po przeszukaniu wielu sklepów internetowych postanowiłem zakupić Steyra Aug-a z snajperasg.pl. Poprosiłem ten sklep o przesłanie mi dodatkowych fotek, lepiej ukazujących karabin, niż to co zostało zamieszczone na stronie. I co ?? I żadnej odpowiedzi. Odczekałem swoje 48 godzin, napisałem drugi raz i znowu nic. A szkoda, bo na początku sklep zapowiadał się bardzo dobrze.

 

Daje minusa.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
arcy książe masz tu link do fotek mojego auga ze snajperasg i recenzje.Wystarczy poszukać... http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=1261...sc&start=30

 

Bardzo ładnie z Twojej strony, że pomagasz bliźniemu swemu :) Rzecz w tym, że to chłopaki ze snajpera dają trochę ciała. Co jak co ale W MOJEJ OPINII sklep internetowy, który ma na swoim koncie takie potknięcia, sam sobie szkodzi. Zanim dostałem odpowiedź na maila, zdążyłem karabin kupić gdzie indziej. Ja wiem, że MOŻNA ZADZWONIĆ ale to jest sklep internetowy i chyba naturalne, że chcesz zapytać i otrzymać odpowiedź przez interenet, prawda?

Wielka szkoda, bo ceny miewają baaaaaaaardzo atrakcyjne :(

Link to post
Share on other sites

Crogool no eeee o co Ci chodzi z tym bliźnim?Robie coś złego?

Wcale się nie dziwie,że nie odpowiadją...Tych panów jest dwóch!I ponoć tylko jeden odpowiada na meile.Ja też mam z nimi problem...mianowicie zamówiłem u nich pokrowiec.Kiedy go dostałem okazało się,że to nie ten i grzecznie go odesłałem.Miałem dostać zamisat tego inny pokrowiec jakieś 2 tygodnie temu,ale niestety pokrowca,ani widu ani słychu...Mam na dzieje,że po tym poście ktoś ze snajpera zareaguje...

No wreszci zareagowali:)Przed chwilą dostałem pokrowiec:)

Link to post
Share on other sites
Crogool no eeee o co Ci chodzi z tym bliźnim?Robie coś złego?

Nic złego !!! :D

Jednak wychodzi na to, że bardziej dbasz o potencjalnego klienta "snajperów" niż sami zainteresowani ;)

Czy trudno jest przeczytać 100 maili dziennie :arrow: myślę, że tak. Przy takiej ilości korespondencji zapewne ważny jest też dobry filtr antyspamowy stąd możliwe, że część listów "amba wsysa". No i pewnie może się zdażyć zamieszanie.

Rzecz jednak w tym, że za dużo tych przypadków ostatnio. Ja na przykład zamówiłem baterię, zapłaciłem za nią i nawet zakichanego potwierdzenia wpłaty nie ma :( . Dodam, że w międzyczasie przyszła paczka zamawiane dużo później, z machinegun

...

Nie wiem dlaczego ale ja czuje bardziej żal niż złość. Żaden inny sklep nie miał takiego kredytu zaufania a póki co zawiodłem się :cry:

Tak się traci klientów.

 

Edit 9.07.2005: Dobra, nie najweselsze doświadczenia zmuszają mnie do zmiany zdania o sklepie.

Zamówiłem baterię dnia 27.06, pieniądze jak mam to w zwyczaju, przelałem od razu i... skupiłem się na innych sprawach. Gdzieś koło wtorku, 5 lipca, sprawdziwszy na stronie Informacje o zamówieniu, status "oczekujący na wpłatę" doszedłem do wniosku, że chyba cosik jest nie tak i skrobnąłem maila.

Pan wyraził zdumienie, że paczka jeszcze nie doszła, gdyż jak zapewnił, została wysłana pod koniec czerwca. Obiecał też udać się do kierownika poczty głównej :roll: sprawę wyjaśnić.

8.07 w "Histori Zamówienia", istotnie nastąpiła zmiana i pojawił się status "WYSŁANE"... wnioski nasuwały się same ale co tam, ważne, że paczka "leci".

... ja naprawdę jestem cierpliwy i zrozumiałbym kolejne wytłumaczenie nawet w stylu "filtr antyspamowy" ale bez ściemy w tak kiepskim stylu

 

Dosłownie przed chwilą heros Poczty Polskiej zapukał do mych drzwi, baterię ową przyniósł i byłby to happy end gdyby nie mały szkopuł: w opisie produktu SŁOWEM nie wspomniano o tym, że bateria pozbawiona jest wtyczki/końcówki !!! Radośniej dyndają sobie dwa kabelki...

... być może powinienem się cieszyć, że zamiast zamówionej "Bateria SMALL 600mAh 8,4V" otrzymałem "pakiet Ni-Cd 8,4 V 950 mAh" (to chyba zwiększa szybkostrzelność czy jak...) ale nie, nie cieszę się. Cała sytuacja przestała mnie zupełnie bawić, choć przypomina dowcipy o Radiu Erewań (np.: czy to prawda, że w Moskwie rozdają Wołgi :arrow: Prawda tyle, że nie w Moskwie a w Petersburgu, nie Wołgi a rowery i nie rozdają ale kradną). Dostałem też dwie naklejki z nazwą sklepu, nie wiem z radości mam sobie je przykleić do munduru???

 

Z bólem ale szczerze NIE POLECAM

 

...acha, "cusik" mi się nie chce wierzyć w opowieści o wielkim ruchu w interesie. Moje zamówienie nosiło tajemniczy numer "142" ... dzieląc to przez 6 (miesięcy-tyle chyba działa sklep) wychodzi jakieś 24 transakcje na miesiąc. Czy to jest to legendarne "urwanie głowy"???No chyba, że "liczenie" zaczyna się co miesiąc od zera-wtedy: PRZEPRASZAM

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Niestety ja także zaczynam mieć wątpliwości co do tego sklepu.Kiedy zamawiałem steyr auga sprężynowego to wysłałem pieniądze przelewem i czekałem na paczke.Pytałem czy wysłali paczke i napisali,że wysłali.Czekam tydzień na paczke a powinna już dawno dojść,więc postanowiłem wysłać meila z pytaniem co tak długo idzie.Dostałem odpowiedź,że paczka już dawno została wysłana i powinna już być.Czekam drugi tydzień.Nic nie dostałem.Wysłałem kolejnego meila,że dalej paczki,ani widu,ani słychu.Dosstałem odpowiedź,że wyślą jeszcze raz auga.Faktycznie wysłali.Doszedł po 3 dniach od powiadomienia ich.Później pytałem się czy dostali zwrot z poczty tamtej paczki.Dostałem odpowiedź,że nie i nie wiedzą co się z nią dzieje.Zaniepokoiłem się troche,bo bałem się,że panowie uzają,że tamta paczkę odebrałem i chciałem,żeby wysłali jeszcze jedną.Jeżeli naprawde wysłali tamtą paczkę i nie dostali zwrotu to odrawzu mówie:JA JEJ NIE MAM,BO JEJ NIE DOSTAŁEM I NIE WIEM CO SIĘ Z NIĄ DZIEJE.Nie chce,żeby ktoś powiedział,że sobie ją przywłaszczyłem i jestem złodziejem,bo to NIEPRAWDA!!!

Teraz Panowie ze sklepu mają pewnie urlop,albo mi nie ufają przez tamtą sprawę.Już 2 tydzień próbuje się z nimi skątaktować i niestety nie dostaje żadnej odpowiedźi.

Sklep się opuszcza.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...